Od 8.11.2017 komunikuji s touto firmou ELMAKO.CZ. Firma skutečně odpovídá a reaguje na podněty. Bohužel si však vybrala ke spolupráci= doručení objednávky nespolehlivé PPL. Zboží objednané 9.11.17, převzalo PPL 10.11.2017. V pátek i v pondělí jsem byla celý den doma(v některých hodinách nás bylo doma i více. Funkčnost zvonku jsem zkontrolovala).13.11. v 17 h jsem od PPL obdržela e-mail, oznamující že se mi dnes poprvé pokusili neúspěšně doručit zásilku(žádná sms doposud z PPL nedošla).Situace se opakovala v úterý, já opět celý den čekala na doručení a z PPL k večeru opět e-mail o neúspěšném pokusu doručit.Ve středu dopoledne došly 2 sms z PPL, informovaly o tom, že dnes doručí zboží mezi 13 a 15 h. Bohužel opět k doručení nedošlo (nebydlím na místě, kde "lišky dávají dobrou noc", ale u hlavní cesty. V obci jsme jediní tohoto jména. Takže záměna je vyloučena.). Objednávku jsem tedy zrušila pro neschopnost firmy PPL doručit zboží a pro její nehorázné výmluvy o pokusu 3x zboží doručit.

• Kromě jedné věci bylo vše tak jak od dobrého e-shopu očekávám...
    • Výrobek byl na Zboží.cz (700,-Kč) a i na Heureka.cz (700,-Kč) nabízen za nižší cenu, než pak byla cena v e-shopu (750,-Kč).

Samotný e-shop se jeví bez problému, čož lze považovat za velmi kladné, ale celé to velmi zastiňuje fakt, že záměrně klamou - lákají zákazníka nižší cenou, než je pak cena skutečná. V principu je toto pro mne podvodné jednání.

Elektoměr který jsem zakoupil neměl podsvícený display, přitom na obrázku u produktu display podsvícený byl. Fotografie tedy zřejmě patřila k jinému produktu. Nepodsvícený elektroměr bych pořídil jinde levněji.