Obchudek doporucuji.
    Pani Helenka mi vzdycky poradila, kdyz jsem.potrebovala poradit s velikosti.
    Holky maji proste krasne a luxusni kousky.
    Co se tyce dopravy je bez problemu. Vzdycka mi zasilka dosla v poradku..Materiál obleceni je.prijemny. pohodlny..a kvalita velmi dobra... jsem maximalne spokojená.

Přátelské a moc milé chování. Krásné zboží.

• Ač je zboži skladem a zaplacené tak je zboži odeslané pozdě a na doručení se čeká dlouho.Komunikace mezi obchodem a zakaznikem špatná a trasování zásilky nemožné. V dnešní době kdy po zaplaceni zásilky mate zboží za 2 dny na adrese je tento obcid pomalý. Na zbozi cekam už 2 tyden a tim pádem se mi tento pristup nelibi a nedoporučují.

Reakce obchodu Ellen fashion

P.Michaelo u každé věci je u zboží uvedeno MŮŽEME DORUČIT DO ....( u Vas do 4.10.) s čímž jste při dokončení objednávky souhlasila potvrzenim objednávky. U Vás konkrétně 24.9. objednávka uskutečněna 25.9. platba přijata a 29.9. předáno dopravcům .Tudíž je tohle nepravdiva recenze za účelem poškození jména obchodu

VŠECHNO SUPER, KOMUNIKACE, ZBOŽÍ, DODÁNÍ ZBOŽÍ NEUVĚŘITELNĚ RYCHLÉ....

Moc pěkné kousky, na stánkách e-shopu dobře popsáno, rozměry uvedeny
    a je to pro mě zábava nakupovat a sledovat tento e-shop

Reakce obchodu Ellen fashion

Spokojenost. P. Helenka úžasná to Žena, vždy vyhoví a ochotná , milá. ♥️ Spokojenost i prodavačky,moc velmi dobrý tým. ❤️

• Perfektní domluva

Perfektní domluva, rychlá expedice, perfektní zboží

• Pěkné zboží neokoukané.

Mohu jen doporučit p. Helenka a ostatní děvčata jsou prostě super. Ochota ,vstřícnost jsou na prvním místě.

• Zboží dorazilo rychle a je opravdu nádherné.

• VÝBORNÁ KOMUNIKACE A DODÁNÍ

Super zboží, milé jednání, mohu jen a jen doporučit.

• Bezva obchod
    • Rychlé jednání

Velmi dobrá komunikace,paní ochotná,dodané zboží moc hezké a kvalitní.

Příjemná obsluha ,super ženy

• Milá komunikace
    • Pěkné oblečení odpovídající popisu

Po nedorozumění s obchodem Ellenfashion mě majitelka obchodu kontaktovala, okamžitě poslala peníze na účet a vřele se omluvila. Jsme jen lidi a chápu, že se brigádník spletl. Určitě eshop navštívím.

• Špatná komunikace, paní mě vyzývala k platbě, dávno peníze měla na účtě.
    • Zboží mělo jinou barvu.

Objednala jsem si šaty,18.7. 2022 odstoupila jsem od smlouvy, šaty poslala zpět. Dodnes mi paní nevrátila peníze, neodpovídá na email, telefon. Obrátím se na ČOI. Nedoporučuji nakupovat u takového prodejce.

Reakce obchodu Ellen fashion

Krásný den , Vaši objednávku překontrolujeme ,ale muselo se stát nedopatřením ,při tak velkém náporu objednávek . Peníze pokud nejsou na Vašem účtě a měli už dávno být ,po kontrole banky určitě napravíme ♥ Děkujeme za trpělivost

• Příjemná komunikace ,přijatelné ceny,zboží ok

Interiér,velice, příjemný,obsluha, perfektní, celková spokojenost.

• Rychlost ,spolehlivost a hlavně luxusní věcičky. Určitě budu pokračovat v nakupování . Děkuji