• objednání zboží z domu
    • nesehnala jsem šaty jinde ani v kamenných ob.
    • pěkné zboží, přijatelné ceny

líbily se mi šaty
    zkušenost jen ta nejlepší
    určitě doporučuji
    zboží odpovídá obrázku i popisu
    míry odpovídají

• dobrá komunikace
    • přehlédnost

tento obchod doporučuji
    pro obchod do nabídky byste mohli dát k tomuto sortimentu i antistatické spreje

• skvělé ceny
    • rychlé plnění objednávky
    • bohatá nabídka

Na ceske pomery slusny obchod s prehlednym webem a slusnymi cenami. Takrka nadstandartni komunikace. Doporucuji.

• - velký výběr a hodně stylů, ze kterých si lze vybrat
    • - jednoduché objednání, rychlé dodání
    • nemožnost zboží si vyzkoušet a ´´osahat´´

Ohledně nákupu bylo vše v pořádku, zboží jsem platila předem a vše v pořádku dorazilo. Zboží odpovídá vyobrazení na stránkách. Obchod bych doporučila a budu zde znovu nakupovat :)

• pěkné šaty za dostupnou cenu

• rychlé dodání,možnost výměny nebo vrácení peněz

• Krásné, kvalitně ušité šaty z dobré látky a za velice příznivou cenu.Jsem spokojena i s popisem jednotliých produktů, dle nichž jsem si mohla v klidu vybrat velikost a délku, tvar.

Obchod je báječný, pěkně uspořádaný, přehledný a výrobky jsou kvalitní. Služby a servis opravdu na 1*. Děkuji a ráda zde opět nakoupím . Tudíž doporučuji!

• velký výběr produktů

• přehlednost, rychlost dodání
    • není možné zboží vyzkoušet a případně vyměnit

velmi spokojená s e-shopem

Reakce obchodu Ellegance

Je pravda, že zboží nelze vyzkoušet při koupi, to je však slabina všech internetových obchodů a také proto je dáno zákonem, že zákazník může zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodů. Stejnými pravidly se řídíme i my a pokud zákaznici šaty nesedí, může je samozřejmě vyměnit za jiné nebo v zákonné lhůtě odstoupit od smlouvy a zboží vrátit.

• hezké zboží
    • žádný

Byla jsem spokojena.

• kominukace,

• je to rychlé, ovšem nelze vyzkoušet. U mého zboží jsou veliké kalhoty a strašně malé sako a košile, vesta je v pořádku.Kalhoty musím opravit( zmenšit a zkrátit, sako má krátké rukávy, nelze ho nosit. Košile taktéž, musí koupit jinou.
    • nemá

elmi dobrý obchod, kupujete podle obrázku,
    velikosti nemusí odpovídat.

• - rYchlost
    • - spolehlivost
    • - vstřícnost
    • - na obrázku vypadá zboží dokonaleji než ve skutečnosti je

- moje zkušenost s obchodem je dobrá, zboží, které jsem si vybrala bylo v termínu doručeno a vyzkoušeno, poté bylo zakoupeno
    - doporučuji tento obchod pro ostatní nakupující

• Kvalitní zboží, dobré jednání (doporučení velikosti, objednání zboží v termínu)

Rozhodně doporučuji:)

• - Velmi zajímavá nabídka zboží
    • - Velmi příznivé ceny
    • - Naprosto úžasná komunikace a vstřícnost při konzultaci velikosti šatů vzhledem k mému stavu

Obchod bych jednoznačně doporučila. I když je to eshop, kde se vše řídí daným systémem a objednávky se vyřizují přes formulář, přesto se o mou objednávku p. Jiroud postaral osobně. Krásné šaty s úžasnou cenou budu mít na své svatbě a vzhledem k tomu, že jsem těhotná, tak nechal prověřit míry šatů a vhodnost vybrané velikosti. Šaty dorazily po schválení velmi brzy a předčily očekávání. Materiál je velmi příjemný, šaty jsou lehounké a vzdušné. Děkuji za příjemný lidský přístup.

• velký výběr dobrá cena

dost hezkých šatů za všechny cennové relace

Protože se mi zboží líbilo a využila jsem slevy