objednávka vůbec nebyla připravená,i když jsem dostal upozornění na meila,že je objednávka připravená k vyzvednutí.Je to už čtvrtá objednávka s kterou byly potíže.

Zboží bylo vedeno jako skladem ale po 3 dnech jsem obdržel email že skladem není a že jsem byl telefonicky kontaktován což sem samozřejmě nebyl. Chápu že se může stát chyba ale nemám rád když někdo lže

Reakce obchodu ELKRAM.cz

Sám jsem dannou situaci prověřil. Bylo Vám 4x voláno(výpis hovorů mám k dispozici), ani jednou jste to nezvedl. Následně byl odeslán email.
    Informace kterou uvádíte je nepravdivá - bylo by vhodné smazání recenze.

Děkuji za pochopení.
    S pozdravem Jiří Marek

• Ano duvod mi nenapsali !!

• Prislo mi neco jiného a peníze zpet ještě nemám, i když jsem zboží hned poslala zpet

Reakce obchodu ELKRAM.cz

byl objednán penál s motivem koně, který byl doručen. Zde https://www.elkram.cz/kategorie/kancelarske-potreby-papir/ uvádíme. že "V kancelářských potřebách a papíru jsou obrázky jen ilustrační. Barva či vzhled se může lišit." . Peníze a to i za dopravu byly vráceny hned po přebrání zboží. Bohužel to dříve nejde.

Omlouvám se za komplikace.

S pozdravem Jiří Marek

Slibují a potom nedodají !

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• v balíčku s napněmi do el.cigarety byla jedna zdarma která ani nebyla na učtence..
    • telefonicky mě mile informovali že část zboží není na skladě a zeptali se na alternativu..
    • opravdu příšerná doba dodání.. skoro 2 týdny.. což byla chyba obchodu. tentokrát ne České pošty.. než bylo zboží odeslaný trvalo to 7 dní..

• Prodej zboží o kterém teprve potom shání info od výrobce.

Nepřesný popis výrobku na webu. Doručeno zboží které je určeno k naprosto jinému použití. Přislíbeno vrácení peněz. A nakonec vzhledem k tomu, že nakoupeno na IČO tak se vyvázali z plnění. Mám na stole těžítko za 6.500,- Kč. Rozhodně již služeb tohoto e-shopu nevyužiji.

• Rozhodně nedoporučuji. Velmi neseriozní jednání.

Dobrý den.
    Moc se omlouváme, chyba nastala z naší strany. Pán objednal zboží zrovna v minutě kdy jsme přeceňovali zboží.

Rozhodně byl hned ten den emailem informován a ne jak tvrdí, že nedostal žadné informace o zrušení.

Jiří Marek

ELKRAM.cz

až po třech dnech od objednání mi bylo telefonicky zděleno,že zboží není skladem

• Prehledne stranky, nizke ceny
    • Uvadeli, ze to do tri dnu dovezou. Ctvrty den napsali email, ze nemaji zbozi na sklade.

Neni na ne spolehnuti