Čekala jsem kvalitnější látku a provedení. Po rozbalení jsem byla zklamaná. Látka je hruba, obrázky nekvalitne natistene. Po kvalitě boxerek styx, calvin Klein atd., které koupíte skoro za mnou cenu. Nejde materiál ani provedení srovnat. Za tu cenu velké zklamání. Určitě nemůžu doporučit! Vypadají jak z aliexpresu za dolar

Materiál kraťásků se mi zdá nekvalitní, na spaní i na nošení doma přes den je velice nepohlný.

Pres 10 dni cekam na fodani zbozi.

• velký výběr, hezké vzory
    • divné střihy, velikosti neodpovídají, "tuhý" materiál -> znovu bych neobjednala

• NEPŘIŠLO MI MNOU OBJEDNANÉ ZBOŽÍ!!!!!!!

Objednala jsem si dvoje trenky velikosti S a L. Objednávala jsem je s dostatečným předstihem, aby mi přišly do Valentýna, měly sloužit jako dárek.
    Když jsem však balíček otevřela, byly v něm dvoje XXL odporné kraťasy a další stejné, jen na kojence. DĚKUJI ZA POKAŽENÉHO VALENTÝNA!

• Materiál trenýrek je hrozný
    • Ošklivý celkový vzhled

Materiál trenýrek je hrozný, na to jakou na to děláte reklamu, jsem byla hodně zklamaná. Na obrázku vypadaly trenýrky moc hezky, realita je jiná. Na to kolik stojí je to hrůza. Objednávala jsem troje, pro bráchu jeho ženu a neteř, jako vtipný vánoční dárek. Obávám se, že neteři je ani neobléknou, protože ten materiál je opravdu velmi nepříjemný. Jsem hodně zklamaná. A rozhodně nikomu nedoporučuji! Nepatřím mezi stěžovatelníčky, tohle je moje první negativní recenze. Takhle nespokojená jsem ještě nebyla s žádným e-shopem.

Reakce obchodu El.Ka Underwear

Hezký den Markéto, děkujeme za Vaši reakci, vážíme si jí, ale bohužel nás nemile zaskočila. Jak můžete vidět, 99% ostatních je spokojeno a materiál, stejně tak i autenticitu vzorů na eshopu vs. reálný produkt si chválí. Stojíme si za kvalitou a určitě není v našem zájmu "balamutit" zákazníky. Ty jsme navíc za ta léta získali zejména pozitivní zpětnou vazbou a doporučováním. Mrzí nás, že jste nespokojena, jediné co nás napadá je, že jste objednala 1 ze 2 vzorů, které se zdají tvrdší - nicméně jak uvádíme v průvodním dopise u každé objednávky, tato tvrdost po vyprání či vyžehlení vymizí a materiál je hezky jemný. Rádi bychom Vaši nepříjemnou zkušenost napravili. Pokud máte zájem, zašlete nám prosím více informací na email. Rádi přijmeme reklamaci, uhradíme veškeré náklady s ní spojené a navrhneme další postup. Řešením může být výměna za jiné kusy či jiný vzor. Pokud by Vám ani to nezlepšilo zkušenost, samozřejmě Vám vrátíme peníze. Děkujeme za pochopení.

• nevýhodou je Česká pošta

• Zatímco jiné eshopy s oděvy nabízí možnost vrácení nebo výměny zdarma (eshop platí i poštovné zpět), tento eshop si od vás vyžádá i částku na poštovné při zaslání vyměněného kusu. Myslím, že vzhledem k ceně zboží by poštovné při výměně mělo být zdarma.

Originální zboží. Ale předražené a ještě v případě nepadnoucí velikosti zaplatíte poštovné za vrácený kus i poštovné za nový kus. Takže se může stát, že za jedny trenky zaplatíte poštovné 3x. Velikosti jsou spíš větší, než standard, pokud si běžně kupujete L, objednejte si tady raději M (nebo obě velikosti a zaplatíte jen poštovné za vrácení těch nepadnoucích).

Dorazilo úplně špatné zboží. Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce a zboží mělo být pod stromeček a nevím, jestli zásilka dorazí. Chápu, že mají frmol, ale to já taky a velmi mě zdržuje lítat na poštu a posílat balíček zpět.

• Zajimavy sortiment, stejne zbozi pro pary
    • Spatny servis odesilani zasilky,

Vse se mi zdalo fajn, ale v pripade, ze se priplaci za postovne - balik do ruky, tak bych ocenila, aby tam byla napsana spravna adresa vcetne cisla popisneho. Jinak byla zasilka v poradku.