• Dlouho to trvá. Zatím zboží jsem neobdržela.

• Kvalitní materiál
    • Není pěkně zabaleno
    • Objednala jsem si stejný typ trenek pro pár, ale každý měl jiný odstín

Objednala jsem si jedny dámské trenýrky a obchod mi je sám od sebe poslal zpět, ještě před doručením na výdejní místo, už 4. den nemám žádné informace ohledně objednávky.

Namísto objednaných velikostí L, dorazily velikosti XL.
    Velikost tílka XL je malá i pro velikost L, bohužel.

• Rychlá komunikace
    • Při objednání jednoho pánského a jednoho dámského kusu mi dorazil pouze pánský a ještě k tomu ve špatné velikosti

Zklamalo mě, že objednávka nedorazila v pořádku. Musela jsem řešit hned dva problémy.

• Nepříjemný materiál

• Zboží je barevně jiné než na obrázku.

• Pomalé doručení.
    • Po víc jak týdnu stále nemám své peníze,které mi měli vrátit za vrácené zboží.
    • Poštovné si platíte sami,když vracíte objednávku a pak Vám pošlou na email slevový kód 100kč(za poštovné), který v košíku nejde zadat do objednávky. Paní Vám napíše, že Vám těch 100kč odečte z nové objednávkya pošle Vám email, ale i po tom co máte novou objednávku už doma, tak nepřijdou peníze ani za minulou objednávku,ani 100kč za poštovné ani email.
    • Nesedí tabulky velikostí.

Nenakupujte tady, radši si jejich produkty objednejte z Alzy,tam Vám vrátí peníze do 2 dnů.

Dostala jsem výzvu k vyzvednutí objednávky, ale ta se na prodejně nenacházela. Místo omluvy i do e-mailu přišla zpráva o tom, že jsem zboží vrátila.

Mohu pochválit jen rychlé zprocesování vrácení peněz.

Deset dní a zboží nikde ...

• Zbozi doruceno na prodejnu v relativne kratkem case (do tydne)
    • Uvnitr krabice pekne zabaleno
    • Spaci maska byla z kusu latky ze na ni byla jen pulka jednoho buldocka, jinak ciste modra
    • Na krabici i pres vyslovnou zadost v poznamce vytisteny seznam vyrobku - tak tu moznost poznamky nedavejte, kdyz s ni neumite pracovat.

Do poznamky jsem psala, at neni nikde na krabici vidět, jake vyrobky jsou v ni, ze ji bude vyzvedavat osoba, pro kterou to ma byt darek. Takze na krabici byla nalepena faktura, prelozena tak ze nahore byl seznam objednavky a zespod, tesne za prehybem, ma poznamka.

• Celkem rychlé a seriózní jednání při napravení chyby

Obchod všeobecně známý, ale jinak děs! 2 x mi bylo špatně doručeno a jak píšou na stránkách, že proplatí poštovné, tak první mi bylo proplaceno, druhé už ne, byť slibovali, že ano. Myslím si, že je to zbytečně předražené zboží!

Velikosti absolutně neodpovídají s již dříve zakoupeným zbožím.

• Tabulka velikostí absolutně neodpovídá realitě.

• Zajímavé a pěkné zboží
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Většina zboží není ve všech velikostech

• Nevhodný střih, kvalita neodpovídá ceně

• Rychle dodáno
    • Velikosti neodpovídají-brát o číslo menší
    • Zboží zakoupené ve výprodeji je nyní v běžné nabídce
    • Materiál neodpovídá ceně-po takovém prádle bych v obchodě nesáhla, za mě předražené

Celkově zklamání, čekala jsem více. Barvy v reálu méně zářivé, zboží předražené a to z výprodeje před vánoci v běžné nabídce..., za mě velké mínus. I když přeměřeno, velikosti nesedí. Kdybych znovu objednala menší velikost u 1 produktu z objednávky a přičetla hodnotu poštovného za vrácení a znovuobjednání, raději vše vrátím.

• Místo výše uvedené objednávky přišly čtyři červené polka dot

• Trenky nevypadají jako na eshopu. Na obrázcích krásně červené, ve skutečnosti vybledlá červenorůžova + koukají všude vytahané nitě. Cena rozhodně neodpovídá kvalitě.

Zboží mě v reálu neoslovilo.