koho se tady snažite obelhat zboží jsem si vyzvedl druhý den a peníze jste žadné neposlali tak tady nelžete.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

• Zboží skoro po dvou týdnech nedorazilo
    • Obchod nereaguje ani neinformuje o stavu objednávky
  • zakoupeno v Elixi před 3 lety

Nedali na výběr jinou platební metodu než zaplatit předem na jejich účet.
    Peníze za zásilku mají už déle než týden a dělají mrtvého brouka.
    Na dotazy neodpovídají.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Slabá komunikace, přes týden čekám na zboží, přestože je dávno zaplacené. Psala jsem email, kdy bude expedováno a zatím bez odpovědi.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Zboží bylo objednáno 19.1. a dodáno až 6.2.

Rychle dodání

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Objednávka realizována a zaplacena před 10 dny. Od té doby přislo pouze potvrzení objednávky. Ve středu jsem telefonicky kontaktoval obchod, kde mi byl sděleno že se čeká na dodání zboží od výrobce a že mě bude obchod kontaktovat kdy zboží dorazí a zatím nic. U všech výrobků je na eshopu napsáno skladem.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Nevím, co si mám myslet, neb mi zboží stále nedorazilo....

• a peníze stále nemám

• 15 dni jsem čekal na dodavku
    • nedodali všechno a penize zatím neposlali
    • nenapišou vam musíte vy

určitě ne snad jenom kvuli cenam

Reakce obchodu Elixi

Dobrý den, Vaši objednávku jsme vyřídili po 4 dnech od její obdržení. Balíček jste si vyzvedl na ParcelShopu DPD 5 dní po jeho odeslání. Přeplatek ve výši 69 Kč jste obdržel taktéž po pěti dnech. Přeplatky a dobropisy vracíme 1x týdně, vždy v úterý. Hezký den.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Obchod se neobtěžoval odpovědět na mail. dotaz.Přesto jsem zboží,které bylo SKLADEM objednal a zaplatil.Obchod objednávku zrušil, z důvodu vyprodání zboží. Vrácení peněz jsem po týdnu musel urgovat.

Reakce obchodu Elixi

Dobrý den Vaši objednávku jsme stornovali bezprostředně po jejím obdržení, s omluvou, že zboží již nemáme, neboť jste ho chtěl větší množství. Peníze jsme Vám vrátili ze systému ze kterého přijímáme platby kartou, vratky se realizují 1x týdně. Vaše platba Vám byla v pořádku vrácena. Hezký den.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

• Pouzivaji mezidopravce u ktereho balicek lezel. Az po telefonicke urgenci bylo zbozi predano na postu.

Reakce obchodu Elixi

Dobrý den, Vaše objednávka byla vyřízena za 2 dny, od jejího obdržení, předána České poště k doručení. Rychlost doručení přepravců bohužel nemůžeme nijak ovlivnit.. Hezký den

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

• Mají tam zajímavý sortiment a i slušné ceny.
    • Pozdní doručení o vánocích vinou pošty, malý balíček šel 9 dní (19.12.-28.12) a to jsem obvolával poštu, na kterou se jen tak nedá ani dovolat.
    • Záměna zboží. Fakturováno správně, co jsem si objednal dodáno něco jiného, místo Aleoe Vera mě přišla okurka.

Dal bych obchodníkovi šanci.
    O vánocích byl všude chaos a zmatek.
    Držím jim palce, aby se vše srovnalo a spravilo.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

• Klamné informace o zboží skladem
    • Neférové jednání se zákazníkem

Objednávka vytvořena 27.12.2018. Přijatá až 2.1.2019 což by se dalo pochopit, ale nepřišla žádná informace o tom, že by probíhala nějaká dovolená. Po přijeti objednávky mi bylo telefonicky sděleno, že zboží Hauck Y není skladem i když e-shop udával opak. Telefonicky jsme se domluvili, že zboží bude naskladněno 11.1.2019 a následně odesláno a bude doručováno 14.1.2019. Bohužel nebylo. Po dalším telefonátu mi bylo sděleno, že došlo ke zpoždění na straně výrobce a zboží bude naskladněno do 15.1.2019 a mi doručeno 17.1.2019. Bohužel zase nic. Zde už jsem byl na pochybách a znovu jsem daný den volal, ale bohužel telefonické spojení proběhlo až v pátek 18.1.2019, že se nějak mé zboží omylem zapomnělo poslat a bude určitě doručeno v pondělí 21.1.2019. Opravdu zboží dneska došlo, ale pro veškeré vaše překvapení díl Hauck Y v dodané zásilce nebyl, díky kterému byla celá zásilka pozastavená. Ptám se proč není schopen daný e-shop jednat na rovinu a poskytnout zákazníkovi fakta a ne ho jen obelhávat ? Nikdy jsem nekomentoval e-shopy, ale z posledních zkušenosti jsem otřesen jak e-shopy jednají se zákazníkem a je jim vlastně s prominutím u prdele. Hlavně, že dané zboží obchod dostal zaplaceno v den objednávky, ale své povinnosti si už neplní. A ještě jedna zajímavá věc, která mě udivila po mé objednávce bylo zboží značky Hauck staženo z nabídky. Určitě, ať si každý udělá svůj obrázek na daný e-shop sám, ale za mě už nikdy a určitě NEDOPORUČUJI!!! Doufám, že mi obchod pošle nedoručený díl, nebo vrátí peníze, které už má skoro měsíc na svém účtě.

Reakce obchodu Elixi

Vážený pane, Vaše objednávka k nám dorazila 27.12. Na svých stránkách jsme měli od 20.12.2018 vyvěšenou informaci, že objednávky přijaté v termínu od 20.12. do 3.1.2019, budeme vyřizovat od 3.1. 2019. Vaše objednávka byla částečně vyřízena a odeslána, jeden chybějící kousek Vám byl doposlán dodatečně, vrátili jsme Vám 50% z ceny doposlaného výrobku a přiložili hodnotný dárek. Věříme,že jsme se tímto dostatečně omluvili... Hezký den

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Na objednávce bylo zboží na skladě, přišla však pouze půlka - bez informace, kdy bude dodán zbytek zboží - pouze ručně dopsáno dodáme. Pytel se žřádlem navíc přišel v poměrně použitém unaveném stavu, nebyl však poškozen, tak to přičítám dopravní službě.

ok

• Vyhodne ceny
    • Siroky sortiment
    • Rychlost vyrizeni objednavky
    • Vstricna a mila komunikace

100%DOPORUCUJI :-)

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Vyrobek mě nedorazil, už jsem třikrát telefonovala kde zboží je ale zatim mi nedošlo dnes mělo dojít jak pani řikala ale nic, ani zpráva ani žádná reakce. Ke všemi dnes odjíždím takže není ani jak balik vyzvednout. Jsem s obchodem tentokrat nespokojená.

Reakce obchodu Elixi

Dobrý den paní Evo, omlouváme se za prodlení s odesláním Vaší zásilky.. Bohužel již několik dní je zásilka v přepravě Zásilkovny, na jejiž rychlost dodání bohužel nemáme vliv. Moc nás to mrzí... Hezký den

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Vše proběhlo bezchybně, chválím e-shop, velmi lukrativní zásoba za dobrou cenu. Jsem velmi spokojená.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Až po několika dnech mi obchod sdělil,že zboží nemají na skladě...

Reakce obchodu Elixi

Dobrý večer, omlouváme se, za pozdní storno Vaší objednávky. Čekali jsme na dodávky od výrobce s příslibem zboží, které nedorazilo.. Ještě jednou se omlouváme..