• výběr zboží (5)
  • nakoupil v obchodě Elixi před 2 týdny

• Pouzivaji mezidopravce u ktereho balicek lezel. Az po telefonicke urgenci bylo zbozi predano na postu.
  • nakoupil v obchodě Elixi před 1 měsícem

• Mají tam zajímavý sortiment a i slušné ceny.
    • Pozdní doručení o vánocích vinou pošty, malý balíček šel 9 dní (19.12.-28.12) a to jsem obvolával poštu, na kterou se jen tak nedá ani dovolat.
    • Záměna zboží. Fakturováno správně, co jsem si objednal dodáno něco jiného, místo Aleoe Vera mě přišla okurka.

Dal bych obchodníkovi šanci.
    O vánocích byl všude chaos a zmatek.
    Držím jim palce, aby se vše srovnalo a spravilo.

• nakoupil v obchodě Elixi před 1 měsícem

• Klamné informace o zboží skladem
    • Neférové jednání se zákazníkem

Objednávka vytvořena 27.12.2018. Přijatá až 2.1.2019 což by se dalo pochopit, ale nepřišla žádná informace o tom, že by probíhala nějaká dovolená. Po přijeti objednávky mi bylo telefonicky sděleno, že zboží Hauck Y není skladem i když e-shop udával opak. Telefonicky jsme se domluvili, že zboží bude naskladněno 11.1.2019 a následně odesláno a bude doručováno 14.1.2019. Bohužel nebylo. Po dalším telefonátu mi bylo sděleno, že došlo ke zpoždění na straně výrobce a zboží bude naskladněno do 15.1.2019 a mi doručeno 17.1.2019. Bohužel zase nic. Zde už jsem byl na pochybách a znovu jsem daný den volal, ale bohužel telefonické spojení proběhlo až v pátek 18.1.2019, že se nějak mé zboží omylem zapomnělo poslat a bude určitě doručeno v pondělí 21.1.2019. Opravdu zboží dneska došlo, ale pro veškeré vaše překvapení díl Hauck Y v dodané zásilce nebyl, díky kterému byla celá zásilka pozastavená. Ptám se proč není schopen daný e-shop jednat na rovinu a poskytnout zákazníkovi fakta a ne ho jen obelhávat ? Nikdy jsem nekomentoval e-shopy, ale z posledních zkušenosti jsem otřesen jak e-shopy jednají se zákazníkem a je jim vlastně s prominutím u prdele. Hlavně, že dané zboží obchod dostal zaplaceno v den objednávky, ale své povinnosti si už neplní. A ještě jedna zajímavá věc, která mě udivila po mé objednávce bylo zboží značky Hauck staženo z nabídky. Určitě, ať si každý udělá svůj obrázek na daný e-shop sám, ale za mě už nikdy a určitě NEDOPORUČUJI!!! Doufám, že mi obchod pošle nedoručený díl, nebo vrátí peníze, které už má skoro měsíc na svém účtě.

• nakoupil v obchodě Elixi před 2 týdny

Na objednávce bylo zboží na skladě, přišla však pouze půlka - bez informace, kdy bude dodán zbytek zboží - pouze ručně dopsáno dodáme. Pytel se žřádlem navíc přišel v poměrně použitém unaveném stavu, nebyl však poškozen, tak to přičítám dopravní službě.

ok

• Vyhodne ceny
    • Siroky sortiment
    • Rychlost vyrizeni objednavky
    • Vstricna a mila komunikace

100%DOPORUCUJI :-)

• nakoupil v obchodě Elixi před 2 týdny

Vyrobek mě nedorazil, už jsem třikrát telefonovala kde zboží je ale zatim mi nedošlo dnes mělo dojít jak pani řikala ale nic, ani zpráva ani žádná reakce. Ke všemi dnes odjíždím takže není ani jak balik vyzvednout. Jsem s obchodem tentokrat nespokojená.

Reakce obchodu Elixi

Dobrý den paní Evo, omlouváme se za prodlení s odesláním Vaší zásilky.. Bohužel již několik dní je zásilka v přepravě Zásilkovny, na jejiž rychlost dodání bohužel nemáme vliv. Moc nás to mrzí... Hezký den

• nakoupil v obchodě Elixi před 3 týdny

Vše proběhlo bezchybně, chválím e-shop, velmi lukrativní zásoba za dobrou cenu. Jsem velmi spokojená.

• nakoupil v obchodě Elixi před 3 týdny

Až po několika dnech mi obchod sdělil,že zboží nemají na skladě...

Reakce obchodu Elixi

Dobrý večer, omlouváme se, za pozdní storno Vaší objednávky. Čekali jsme na dodávky od výrobce s příslibem zboží, které nedorazilo.. Ještě jednou se omlouváme..

• objednala jsem zboží před 10 dny bohužel zatím nedorazilo

Reakce obchodu Elixi

Dobrý den, Vaši objednávku jsme přijali mezi vánočními svátky, kdy jsme na stránkách informovali, že objednávky obdržené od 17.12 do 31.12. budeme expedovat v týdnu od 3.1. 2019. Tak se i stalo, přesto se Vám za čekání omlouváme..

• nakoupil v obchodě Elixi před 1 měsícem

• Super sortiment, nakupuji zde dlouho a vždy vše v pořádku.

• Široký a pestrý sortiment
    • Výhodné ceny
    • Vše bez problémů

Bez problémů

• Výhodné ceny

Špatná komunikace

Reakce obchodu Elixi

Vážený zákazníku, Vaše objednávka byla přijata 14.12. 2018 a z důvodu vyprodání zásob požadovaného zboží, byla Vaše objednávka ještě ten den s omluvou stornována o čemž jste byl informován e-mailem. Mrzí nás to...

• nakoupil v obchodě Elixi před 1 měsícem

Zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje, budu řešit po Vánocích. Jsou to podvodníci.

Reakce obchodu Elixi

Vážený zákazníku, Vaše objednávka byla v pořádku dva dny před Vánoci odeslána. Omlouváme se, ale za rychlost a spolehlivost přepravy nejsme schopni ručit.. Hezký den

• nakoupil v obchodě Elixi před 2 měsíci

tovar bol zaplatený 6.12., z obchodu napísali 12.12., že je objednávka vybavená a dodnes dovar nedorazil do zásielkovne

Reakce obchodu Elixi

Vážená paní moc se omlouváme, ale chyba není bohužel na naší straně, ale na straně přepravce.. Zásilku jsme dle propozic které jsme Vám zaslali emailem, předali Zásilkovně, ale Vaše zásilka dle dohledání, je vedená stále jako "na cestě"..

• rychlý obchod
    • rozumná cena

Velký výběr, levné zboží, rychlé vyřízení.

• nakoupil v obchodě Elixi před 2 měsíci

• objednávka z pohodlí domova
  • nakoupil v obchodě Elixi před 2 měsíci

široký sortiment, příjemné ceny, vstřícné jednání

• nakoupil v obchodě Elixi před 2 měsíci

všetko v poriadku aj rýchlo