• zakoupeno v Elixi před 3 lety

• zboží nedodáno, peníze ani po třech měsících upomínání nevráceny

je to podvod!!!! nemám zboží ani peníze, na tuto i další firmy stejné osoby jsou exekuce. nereagují

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

• zbozi je opravdu nejlevnejsi

• Zaplatila jsem zboží a do této doby jsem nic neobdržela
    • Neodpovídají na emaily, telefon nefunguje
    • Prosím, již jim NIKDO NIC NEPLAŤTE!!!!

• nereagují
    • neposlali peníze za odstoupení od smlouvy (balík vyzvednutý 23. 1. 2019)

Celkově: obchod VELMI NEDOPORUČUJI z několika zásadních důvodů:
    - balík nedoručen z důvodu nezastižení adresáta, nejspíše proto, že adresa uvedená na webu je jiná adresa než v podpisu jedné paní pracovnice, která mi na oznámení o odstoupení od smlouvy odpověděla (musí pro balík na poštu; vyzvednuto 23.1.2019). Když jsem na to poukázala, odpověď jsem nedostala.
    - nebyl nikde na webu dohledatelný formulář "Odstoupení od smlouvy", na který se v Obchodních podmínkách odkazují
    - na dotaz z 2.2.2019 ohledně odstoupení od smlouvy neodpovězeno
    - do dnešního dne jsem NEOBDRŽELA PENÍZE za vrácené zboží

Tak výhoda není vůbec žádná, jen samé nevýhody.
    V lednu jsem si u nich objednala Krytý kočičí záchod se zásuvkou a dodnes mi nedorazil. Telefon již nyní neberou, když ho (ještě minulý týden) brali, tak mi bylo slíbeno (ostatně jako vždy), že už to předávají k odeslání.
    Jsou to neskuteční lháři a podvodníci - mělo by se s tím něco dělat. Jejich email již není funkční, asi zahlazují stopy....

VŘELE NEDOPORUČUJI !!!

A taky bych byla ráda, aby ta recenze k něčemu byla, ne jen do počtu. Prosím o sjednání nápravy !!!

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Tovar nám nedorazil. Po zaplatení nám síce došiel potvrdzujúci email o našej objednávke, avšak potom už nič. Na email nereagovali, teraz sa mi už vrátil len naspäť s tým, že nie je možné ho doručiť, že doména neexistuje. Telefón nedostupný.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

• Zboží mi nebylo doručeno, mobil je nedostupný, email se vrací jako nedoručitelný

• žádná
    • nekumunikuje, úhrada ihned, zboží nikde

Zboží jsem zaplatila 13.2.2019, dosud (25.2.2019) žádná odezva, 1 e-mail se mi podařilo odeslat po 8-mi dnech. od té doby e-mail nefunguje, telefon nefunguje. Hrůza. 1.137 Kč !!!!

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Zboží jsem zaplatila předem, po dotazování , kdy zboží dorazí obchod nereaguje!!!!

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

S e-shopem jsem nekomunikovala, ani on se mnou. Dlouhou čekací dobu vyřešil nejjednodušeji, jak jen to šlo, malou pozorností, za kterou jsem velmi ráda a e-shopu moc děkuji.

• PODVOD

Objednane a zpalacene zbozi za 2500,- NEDORAZILO. E-shop nekomunikuje!!!
    Objednala jsem v prosinci.

PODVODNÍCI!
    Objednávka zadána 31.1.2019, uhrazena okamžitě. Po několika dnech jsem se snažila dovolit, po opakovaných pokusech mi bylo sděleno, že se čeká na dodání zboží (veškeré předměty byli skladem nebo dodání 1 den), které má ten den přijít a druhý den bude odesláno. Druhý den volám pro ověření, zda skutečně odeslali. Přišlo mi info od zásilkovny, že převzali elektronické info o přijmutí balíku a čekají na fyzické dodání. Po 3 dnech volám zásilkovně, která mě informuje, že zboží ještě nedostali. Podaří se mi opět po pár pokusech dovolat přímo panu Fabrickému, který si vymýšlí, že přepravka byla rozbitá a museli vyměnit, ale že ten den již odesílají. Po obdržení balíku zjistím, že mi zaslali pouze vedlejší produkty (zdravou výživu) a nikoliv záchod a přepravku pro kočku, na které jsem čekala, abych mohla kočku adoptovat! Telefonicky jsem byla informována, že mi bylo řečeno, že balík bude zaslán na dvakrát (lež jako věž). Objednávku jsem zrušila, produkty pro kočku objednala na mallu a druhý den měla zboží doma. Kočku už máme taky. Po zrušení zbytku objednávky mi zaslali dobropis splatný po 14 dnech. 14 dní uběhlo, telefony odpojené, webovky přesměrované a peníze nikde.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

• komunikace nulová, neodpovídají na e-maly, telefony
    • nezasílají zboží, po 10 dnech a to jen část i když na webu uvádí, že zboží je skladem
    • peníze nevrací
    • nenakupovat, podvodníci!!!

obloukem se tomuto obchodu všichni vyhněte!! nejhorší zkušenost s e-shopem. nejprve od vás vyberou peníze, a to okamžiku bez možnosti výběru, a pak s vámi absolutně nekomunikují. neberou telefony, neodpovídají na e-maily a zboží také neposílají. absolutně netušíte na čem jste, přitom u každého zboží bylo uvedeno, že je skladem. po 10 dnech hrůzy vám přijde část zboží. I když jsem zasílala písemný dopis o odstoupení od smlouvy a navrácení veškerých mých peněz. prostě a jednoduše si s vámi dělají co chtějí.

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

Dne 5.2. jsem zaplatil 320 kč za zboží online kartou.Dne 14.2.jsem mluvil s ing.Fabrickým tel. 728 315 305,bylo mi sděleno,že zásilku ten den odesílá.
    Dnes je 18.2. a zboží nedorazilo,telefon vyzvání, nikdo nezvedá a sms jsou ve stavu "zpracovává se".Dále budu věc řešit s Českou obchodní inspekcí.
    Marek Žalman.

Zboží zaplaceno a již 14 dní čekám na doručení

• zakoupeno v Elixi před 3 lety

• Prvni objednavka bez problemu, vse ok
    • Na email jiz neodpovidaji, telefon neberou
    • Zasilka predem zaplacena po vice nez dvou tydnech nedorazila

• rychlé doručení
  • zakoupeno v Elixi před 3 lety

• Komunikace-hruza.na emaily nereaguji.Uz je to 14 dni a zbozi vubec nedoslo.v patek jsem tam volala.slubil,ze to jeste v patek odeslou.to ale pochybuji.navic ctvrty produkt ,co jsem si objednala uplne zmizel z jejich stranek.nejsou schopni poslat ani email ,ze zbozi vubec neni.u ostatnich produktu je jiz tyden-doba dodani 1 den.hruza.muj prvni a posledni nakup u nich.
  • zakoupeno v Elixi před 3 lety

• Nekomunikuje na e-maily neodpovídá telefon nebere