• Část zboží nefunkční

Medzi tranzistormi bol aj jeden iny, neobjednany typ. Rovnako aj medzi kondenzatormi. Neprisiel mail s rozpisom objednanych suciatok.

• Fotografie nabízených krytů trafopájek odpovídají staršímu typu ETP se žárovkou ale zasílány jsou kryty novější ETP s LED.

spatna protoze jsem neobdrzel a trva to dlouho

• Zboží "skladem" skladem nebylo.
    • "Náhodou" se vyprodalo těsně předtím, než jsem objednal.

Objednané zboží, které bylo v e-shopu skladem, mi nebylo doručeno. Vyřešli to tak, že mi den po potvrzení objednávky poslali sms, že zboží již není skladem a bude za cca 4 týdny. Už tady nic objednávat nebudu.

Dobrý den.

Bohužel, náš e-shop nepracuje v režimu on-line.
    I přesto, že máme trvale skladem přes 15.000 položek, se může stát, že některá položka se doprodá dříve, než se tato změna
    promítne v e-shopu.

Tímto se omlouváme za nedodané zboží.

Pavel Řezáč

• velký výběr součástek, které jinde nemají

udělal jsem objednávku s vyzvednutím na prodejně a měl počkat na potvrzení, že si můžu zboží vyzvednou, ale do dnes mi nikdo nedal vědět a ani ve spamu nic nemám

Zboží u něhož je uvedeno skladem jsem objednal, ale neměli jej.

• Neodpověděli na můj e-mail

• žádné výhody
    • zboží uvedené jako skladem ve skutečnosti nemají a tak zrušili objednávku.

Můj první a zároveň poslední nákup v tomto obchodě. Zboží uvedené jako skladem ve skutečnosti vůbec nemají a tak zrušili moji objednávku.

Reakce obchodu Elfax electronic

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost, je však potřeba uvést na pravou míru tvrzení, že zboží bylo skladem. Konkrétně u této položky bylo v okamžiku objednání a zaplacení na stránkách výrazně, že výrobek není skladem. A dostupnost lze ověřit na dotaz. Problém by byl i v případě, že by zboží skladem bylo, jelikož halogenové žárovky 118mm nejsou vhodné k dodání v obálce jak jste si vybral. V obálce zasíláme pouze součástky a to uvádíme na našich stránkách. Platbu přes GoPay jsme Vám obratem zaslali zpět. Myslíme si, že už nelze rychleji reagovat na zákazníka, který si zaplatí výrobek, který není skladem.

• Překvapují zbožím současných trendů.
    • Doposud jsem nezaznamenal.

U posledních objednávek mě zdrtilo že dokážou vědomě prodat vadné zboží, v mém případě Lion baterie. Ke koupi za několik tisíc kč, jsem přistoupil z důvodů dobrého názoru na Elfax. Vědomě, dle šoku prodávajících mi prodali vadné baterie, které nemají ani 10% kapacity uvedené výrobcem, který ještě uvádí 10 let životnosti. Dojem mám na 10 let depresí.

• potreboval se konkretni socastk a bohzel se se rozhodl pro tento e shop
    • 2x i bylo ctovano postovne!a zadna odezva na o rgenci!

NIKDY VICE

• žadné
    • podvodnici

Poslali mi staré a poškrabané zboží,ještě kontakt na baterku upadá...žadám zaslaní nového zboží..ne rozbité šmejd

Reakce obchodu Elfax electronic

Vážený pane, nemohu souhlasit s Vaším nařčením.
    Vámi zakoupený výrobek "digitální váha", kterých se již prodalo několik desítek kusů (bez jediné reklamace a výtky), je opatřen
    ochranou fólií, takže výrobek může budit dojem opotřebení. Tuto ochrannou fólii si můžete kdykoliv odstranit.
    Digitální váhy, dříve než opustí sklad jsou řádně zkontrolovány a přezkoušeny. Zboží je samozřejmě nové a nepoužité.
    Mrzí nás, že o celé této záležitosti se dovídáme až z těchto stránek na Heurece. Celou situaci jsme mohli vyřešit mnohem dříve k Vaši spokojenosti.
    Samozřejmě výrobek můžete kdykoliv vrátit a peníze v plné výši Vám zašleme zpět.

Pavel Řezáč

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.