Dobrý obchod.

• večer jsem zboží objednal a hned další den dopoledne mi zboží dorazilo
    • mají výrobky které kvalitou předčí, ale cenou nepřesáhnou renomovanější značky
    • nahodilé akce dělají exkluzivní ceny

musím podotknout, že doručení zboží bylo opravdu extra rychlé a pokud by takhle fungovaly všechny eshopy, tak snad nemá ani cenu chodit do kamených obchodů

• spolehlivost

• rychlost vyřízení a dodání

• mají, co potřebujeme
    • dobré ceny, rychlé jednání

• dobré ceny
    • zajímavý sortiment

• Super obchod

• rychlost dodání

Můžu doporučit objednávka bez problémů :)

Objednal jsem 50 ks. konektorů,ale přišlo jen 33 ks.

Reakce obchodu ELETUR.CZ

Objednáno: 5. 10. 2023 10:36:08
    ID recenze: 693445687
    ID objednávky: 25835

dodáno i účtováno Vám bylo pouze 33ks BNC specializovaných redukcí konektorů v ceně 33x9Kč tj. 297Kč. Neplatil jste 50ks. Bohužel celé množství které jste objednával nebylo skladem. Dopravu jste měl zdarma.... je nám líto, ale celé poptávané množství skladem ihned prostě není.

Ing. Václav Turek

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Opětovný nákup, opětovně spokojen.

rychla dodavka, dobre prehladne stranky, popis tovarov, obrazky.... chvala

• Veliký výběr skladem, rychlé dodání, profesionalita
    • Neznam

Nakupují zde dlouho , asi 10 let. A jsem opravdu spokojený.

• Vše super

• Nabízejí široký sortiment zboží.

• Rychlá realizace objednávky, velmi slušné ceny.

• Arogantni jednani
    • Nejsou schopni poslat info o stavu objednavky
    • Nejsou schopni poslat info o odeslani objednavky
    • Nejsou schopni poslat cislo baliku
    • Spatna komunikace a pan majitel/zamestnanec je sprosty hulvat

Objednate si zbozi a jedine co vam prijde je mail s potvrzenim,ze objednavku prijali.

Dale se tyden nedeje absolutne nic a cca po tydnu vam zavola atogantni hulvat,ktery vam nadava ze jste si nebyli schopni objednavku prevzit,protoze neberete cizi cisla.
    Mily pane,kdybych nebral cizi cisla,nedovolate se mi ani Vy - podotykam,ze jsem zvednul ihned!

Absolutne nic ho nezajima,neustale skace do reci. Argumentuje, ze u nich k zadnemu pochybeni nedoslo,neb poslat alespon mail s informaci o expedici je pry pro ne zbytecna ztrata casu,neb si to stejne nikdo necte.

Maily s infem o expedici pry navic automaticky rozesila kuryrni sluzba (v danem pripade DPD).
    Kazdy tyden nam PPL,DPD,CP,WEDO,Toptrans apod. dorucuji desitky baliku.

Na kuryry mame ulozena cisla a i kdyby mne kuryr nezastihnul je u nas zvykem,ze ma zbozi privezt o den pozdeji protoze vi,ze kdyz si neco objednam,tak si to take prevezmu!

Objednane zbozi opravdu potrebuji a mrzi mne,ze musim hledat jinde. S timhle pristupem jsem ovsem rad ze k doruceni nakonec nedoslo,neb si nedokazu predstavit resit s timhle eshopem a arogantnim panem pripadnou reklamaci!!!

Reakce obchodu ELETUR.CZ

Vážený pane Kočí z firmy HOMESECURITY.cz,

zapomněl jste zmínit, že jste zboží odmítl 2x převzít a že zboží Vám 2x doručoval kurýr a vy jste dvakrát nepřevzal a nezaplatil dobírku. Místo omluvy a úhrady obou marných doprav-poštovného se nestydíte jako neskutečný arogantní potížista psát podobné "hodnocení". Dopravce DPD v den dopravy posílá pokaždé posílá e-mail ráno a dále kurýr volá na uvedené číslo v objednávce. Máme vyzkoušeno, že po každé vratce, kdy jsme Vás ze slušnosti kontaktovali kvůli nepřevzaté zásilce, bylo velice složité se Vám zpět dovolat. V prvním případě se Vám podařilo dovolat až napodruhé (napoprvé jste nezvedl ani nevolal zpět na zmeškaný hovor)a u druhé vratky jste měl celkem dlouho obsazeno. Ani kurýr to s Vámi proto asi neměl jako se starším zatrpklým příjemcem jednoduché. Po přijetí hovoru jste na nás "vyštěkával" jako na malé děti a začal nás poučovat diktovat, co všechno "musíme" aby jste si balíček za 1800Kč nechal doručit a Vy jste byl ochoten ho zaplatit a převzít. S ohledem na Vaše arogantní jednání a poučování Vám bylo sděleno, že máte považovat objednávku za bezpředmětnou.

Vyhledejte laskavě odbornou lékařskou pomoc, případně s ohledem na Váš věk využijte předčasného důchodu.

Dopravci Vám desítky balíků nedoručují, což odpovídá Vašemu velice nízkému obratu dle účetní uzávěrky, v dnešním online světě si nemusíte vymýšlet, vše se dá snadno dohledat. Reklamaci s Vámi naštěstí řešit nemusíte, protože jste si naštěstí nic nekoupil a ni nezaplatil.

Ing. Václav Turek, jednatel ELETUR s.r.o.