v danou chvíli šlo o nejnižší cenovou nabídku na trhu,
    zjevně zkušený personál,
    doručeno rozvážkovou službou obchodu bez prostřednictví nějaké dopravní firmy až do domu vč. nabídky instalace

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaši 5hvězdičkovou recenzi a hodnocení našich služeb i dopravy.

Budeme rádi za Vaše doporučení ve svém okolí a když nám zachováte přízeň a Váš další nákup bude opět na e-shopu www.elektrovlasek.cz.

odborný přístup

• Perfektní jednání určitě tady zase nakoupím.

Můj druhý nákup a vše proběhlo na jedničku (výborně)!!!

• Detailní komunikace ohledně dostupnosti a dodání zboží

• Vstřícné, rychlé, profesionální jednání.

Maximální spokojenost. Rychlá odpověď na mail i o víkendu, rychle dodali pračku i včetně instalace. Obchod můžu, zatím, jen doporučit.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a 5hvězdičkové hodnocení našich služeb.

Jsme rádi, že vše proběhlo rychle a hladce tak, jak je u nás standardem.

Potěší nás, když nám zachováte přízeň a Váš další nákup bude opět na e-shopu www.elektrovlasek.cz.

• Ochota a rychlost.

• Rychlost dodání.

• doručení
    • montáž i instruktáž
    • komunikace se zákazníkem
    • příjemný personál i na telefonní lince tak i při doručení a montáži

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a zhodnocení našich služeb. Jsme rádi, že jsem Vám mohli spotřebič Miele dovézt, namontovat a navíc zaškolit na jeho používání.

Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a Váš další nákup bude opět na e-shopu www.elektrovlasek.cz.

Tým Miele Center Vlášek

• Rychlost dodání + dobrá komunikace.
    • Hodně položek skutečně skladem ihned k odběru.
    • Fungují už hodně dlouho.
    • Vlastní doprava čistým nákladním autem, které vozí jen "bílé" zboží. Tedy bez obav, že to nějaká spediční firma poškrábe, když vedle vaší pračky vezou třeba stavebniny.
    • Ten člověk co zboží přiveze, ho hned i namontuje, vyzkouší a zaškolí v obsluze. Tedy hodinu po závozu už perete. Technik si přiveze své montážní vybavení a umí si poradit. Po nainstalování uklidí a pokud chcete odveze i nepotřebné obaly či paletu.
    • Wi-Fi jde u spotřebičů Miele vypnout.
    • Miele v naí rodině osvědčená kvalita a hlavně životnost.
    • Tohle je výrobcem autorizovaný distributor. Tohle nepodceňovat.
    • Drahý plastový výlisek, který slouží k plynulému navázání spotřebičů při věžovém uspořádání pračky se sušičkou.
    • Když si někdo bere naráz oba spotřebiče, mohlo by to být podle mě součástí setu. Ale o tom rozhodduje obchodní model výrobce Miele a né firma pana Vláška. K té nemám výtek.

Rozhodně doporučuji. Jsem spokojený. :-)

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaše skvělé hodnocení a vážíme si Vašeho času, který jste věnoval popisu toho, jak probíhalo vyřízení Vaší objednávky. Jsme moc rádi, že naše služby hodnotíte 5 hvězdičkami a rozepsal jste svou zkušenost i pro další zájemce o kvalitní spotřebiče Miele z e-shopu elektrovlasek.cz.

V rámci ceny za spotřebiče poskytujeme dovoz, výnos i montáž zdarma, samozřejmostí je také zaškolení, jak spotřebiče používat. Těší nás, že se Vám tyto služby líbily a využil jste je k Vaší spokojenosti.

Budeme rádi, když Váš další nákup spotřebičů Miele bude na našem e-shopu a doporučíte nás i ve svém okolí.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za Váš čas, který jste věnoval tomuto hodnocení a budeme se těšit na další případnou spolupráci!

tým Miele Center Vlášek

• zboží mi dovezli hned druhý den

• Kvalita produktů
    • Ceny

Skvělé místo pro nákup originálních produktů a příslušenství značky Miele. Rád nakoupím znovu. Rychle vyřízeno, skvělá komunikace, informovanost o průběhu objednávky, ceny v normě. Příjemná zkušenost, děkuji moc!

Výborná komunikace s obchodem. Vše bez problémů. Velmi slušní a ochotní k zákazníkovi. Vřele doporučuji.

• Rychlé a slušné jednání

• rychlost doručení

• ochota
    • vstřícnost
    • profesionalita

Rychlé dodání, dobrá komunikace.