• Příjemné jednání

• individuální přístup, pohodová komunikace, možnost domluvy týkající se závozu zboží

pokud si chcete připadat jako zákazník a ne jeden z davu, tak je to obchod pro vás
    nevýhodu jsem nenašla, jen v dnešní době je zvláštní platit bankovním převodem a nikoli kartou, ale pro někoho to naopak může být nakonec výhoda

• dobrá cena

Zboží bylo doručeno poškozené. Po rozbalení jsem zjistil, že měla lednice na boční straně v jednom místě promáčklou a odřenou stěnu, šrám cca 10cm. Vadu jsem zjistil až večer po rozbalení zboží. Obal byl při převzetí neporušený. Již nelze zjistit, jestli k poškození došlo na straně výrobce, prodejce nebo přepravce. Tak jak tak, vinu beru na sebe - měl jsem zboží před kurýrem rozbalit. Naštěstí je poškození na straně lednice, která je u zdi, tak to zas tak moc nevadí. Spíš jde o princip. Každopádně, dle mého názoru, byla lednice nedostatečně zabalena - pouze fólií kolem polystyrenového rámu chránícího hrany.

• rychlost dodání zboží, bezproblémová komunikace, ochota obchodu

Komunikace dobrá.

• snadné jednání, rychlé doručení, žádné problémy ze zbožím a dopravou
    • nevšiml jsem si

• Zajistil výdej zboží na Velikonoční pátek.

Výborná komunikace prodejce, aktivně vyřešil nestandardní požadavek na převzetí. 4 kartony piva jako bonus nezklamaly kvalitou.

• Jsem velmi spokojená ještě jsem nevyzkoušela všechny možnost ale jinak velká spokojenost doporučuji všem
    • Nemám žádnou připomínku

• Bezvadná a rychlá telefonická dohoda s obchodem

Kdykoliv zavolám i večer, pan majitel je velmi vstřícný, mají vše na skladě, pořadí, když mi něco není jasné s mým robotem

• Obchod má ke svým zákazníkům nadstandartní příštup, který se projevuje přijatelnými cenami, příjemnou komunikací, rychlým vyřízením objednávky a při dosažení určité hodnoty objednaného zboží přidává dárek jako poděkování za objednávku. Z přístupu k zákazníkům je zřejmě, že obchodu na zákaznících velmi záleží a chce, aby se k němu vraceli.

• prima ceny
    • rychla reakce
    • dodani v poradku a bez chyby

spokojenost 100%, vyrobky ohodnotim, az je parkrat pouzijeme

• velmi dobrá komunikace, ochotné vysvětlení jak to chodí s dopravou - napsali jim poznámku z objednávky a vše šlo pak jak po drátkách ;)
    • u kusu, co jsem objednala, levnější než konkurence

určitě doporučuji

Skvělá komunikace obchodu, kdy došlo i k telefonickému potvrzení objednávky, rychlé dodání, cena vybraného zboží.

Výborná komunikace, rychlé dodání. Doporučuji.

Ryhlé dodání, korektní jednání.

rychlé jednání, plná spokojenost

• Rychlé informAce o dodávce zboží a jeho rychlého doručení

• rychlé vyřízení

• Super rychlost dodání i před Vánoci