• nabíjecí baterie se do adaptéru nevejdou a musí se poničit, aby se tam vešly, jeden adaptér se zničil téměř hned po zapuštění baterie

Obchod píše že má zboží skladem.Po 5dnech volám do e-shopu a majitel mi sdělí že zboží dojde do jeho e shopu do týdne.a stále čekám . Objednáno 12.1. dnes je 21.1.a žádná odpověď.E shop pošle formulář abych poslal hodnocení

Reakce obchodu Elektroslama.cz

Dobrý den, nebylo skladem požadovaný počet kusů, prosto jste čekal. Omlouváme se. Mirek Sláma

• Bylo doručeno poškozené zboží. A zjevně to nebylo vinou přepravce

Reakce obchodu Elektroslama.cz

Dobrý den, to nás mrzí, ale pokud vím tak vám obratem byla odeslán noví kus. Mrzí nás že jste byl až tak nespokojen. Mirek Sláma

• na ilustratitivní fotce u produktu v obchodě - adaptér z baterie AA na R20 bylo balení s dvěma adaptéry a nápisem "2 in 1". Objednal jsem 3 balení, protože potřebuji 6 adaptérů. Přišly mi ale jen 3 adaptéry, čili polovina objednaného množství.

Reakce obchodu Elektroslama.cz

Dobrý dem, mrzí mě vaše nespokojenost, ale proč prvně píšete na heureku a neřešíte to semnou?
    V popisu produktu bylo že je obrázek ilustrační.
    Řešit se dá vše.

• zboží bylo skladem
    • nulová komunikace bez informace že zboží odeslali nebo že objednávku vyřizují.

bohužel mne eshop neinformoval o tom že někdo objednávku převzal a vyřizuje, ani o tom že je objednávka vyřízena-odeslána, prostě se nic nedělo. Ozvali se, až jsem poslal storno protože jsem zboží potřeboval. Nevěděl jsem na čem jsem tak jsem musel objednat jinde. Poté mi na základě mailového storna majitel napsal že počítal s tím že když jsem si něco objednal tak to taky chci. Bohužel pane Slámo kdyby jste napsali že zboží odešlo, tak jsem jinde nesháněl a mohl v klidu zboží převzít.