• druhý den od objednávky 7.5 provozovna uzavřena,na dveřích a ani na webu nebyla žádná cedulka,že je zavřeno a druhý den došlo od prodejce storno objednávky bez vysvětlení..

• nekomunikuji
    • podvodníci
    • neposilaj to co si objednám
    • neposilaj objednávku

Objednal jsem si 4 věci,poslali jen dvě a z toho se jedna neschodovala s tím co jsem objednal,bila o půlku levnější a neodpovídali ani funkce modu.Okradli mě tak asi 1400,- Navíc nekomunikuji a nijak to neřeší. Prostě podvodníci a zloději.

Objednávku mi zrušili bez udania dôvodu, peniaze mi neboli doteraz vrátené, nedá sa tam už ani dovolať.

Obchod nekomunikuje,po deseti dnech od objednávky mi zaslal storno bez jakehokoli vysvětlení,nedej bože omluvy.

Už je to 12 dní od zaplacení a zboží stále nedorazilo. Po týdnu jsem se po opakovaných pokusech konečně dovolal do prodejny, kde mi bylo slíbeno, že objednávka bude odeslána ještě ten den. Zatím nic. Nepřišel ani žádný email, který by potvrdil platbu nebo přípravu k odeslání.

zatím mi nic neřišo a ani žádné upozornění

Katastrofání dodací lhůta. Obchod nekomunikuje, majlová schránka je nefunkční, majly se vrací jako nedoručitelné. Mobil nevzali nikdy. Budu rád, pokud to vůbec dojde...

• Velké mínus je balení zboží. Bylo vložené pouze v bublinkové obálce, přišlo poškozené- deformovaná ozdobná krabička.

V obchodě jsem nakupovala poprve,hledala jsem dárek pro přítele. Zlákaly mě luxusně balené liquidy.
    Bohužel pro mě velké zklamání, obchod zřejmě šetří na balení. Zboží bylo vložené pouze volně do bublinkové obálky ozdobná krabička byla zdeformovaná.

• Má to co jiní ne.
    • Nemá možnost výběru dopravy!

Kdo má možnost osobního odběru tomu obchod pravděpodobně bude vyhovovat ,ale zase na druhou stranu zasílání českou poštou není zrovna dobrá vizitka tohoto obchodu.

Reakce obchodu Elektronická cigareta

Děkujeme za názor. Se zasíláním Českou poštou máme dobrou zkušenost, 99% zásilek je doručeno druhý den. Navíc díky smlouvě s Českou poštou můžeme držet relativně malé poštovné, oproti jiným přepravcům.

• Obchod deklaroval oproti skutecnosti zbozi skladem.

Reakce obchodu Elektronická cigareta

Objednal jste 20 kusů starších typů atomizerů . Na skladě jsme měli pouze pět posledních kusů. Tedy zboží skladem bylo, pouze nebylo v takovém počtu, jaký jste objednal.

• rychlé dodací lhůty
    • agresivní prodavačku

Paní M.H. je při komunikaci velice agresivní a sprostě napadá - při podnětu na prověření prodeje padělku. Na obrázku v nabídce obchodu má výrobek Titan-1 Vaporizer "prolis" vpravo tak, jako má originál mít. Ve skutečnosti přijde tento výrobek s prolisem vlevo - stejný kus přijde i při nákupu padělku z Číny na eBay (cena do 1000Kč s poštovným). Kontaktoval jsem výrobce Vapor Source - je uveden na krabici zde zakoupeného vaporizeru - s fotografií detailu a odpověděl mi, že tuto variantu nikdy nevyráběli. Stejnou odezvu jsem dostal i od oficiálního prodejce v zahraničí. Rozdíl lze snadno vypozorovat i při detailu šroubovacího sítka - originál má zřetelné a precizní rádlování, padělek má pouze rýhy. Vše lze snadno ověřit. Na youtube lze rovněž shlédnout video (fake Titan-1 vaporizer), kde je detailní rozbor originálu a padělků. Ani na toto však paní M.H. nereagovala a pokračovala v nadávání a urážení. Doporučuji všem, kdo v tomto obchodě nakupovali, aby důkladně prověřili, zda je jejich výrobek opravdu originál. Při nákupu stejného padělku z ebay.de a upozornění na padělek prodejce zboží ihned stáhl z nabídky.

Reakce obchodu Elektronická cigareta

Pan V.trpí jakousi utkvělou představou Ostatně míru agresivity lze posoudit z mailové komunikace.:

" Dobrý den,
    dnes mi od vás dorazila zásilka viz níže. Protože se jedná o zboží jiné, než je vyobrazeno u popisu ve vašem obchodu a neobsahuje ani český návod, posílám vám ho zpět a žádám rovněž zpět plnou náhradu za přepravné. Rovněž zvažuji obrátit se na ČOI z důvodů:
    - nabízení výrobku bez návodů k použití a správné údržbě v českém jazyce
    - pro podezření klamavé obchodní praktiky jako je prodej padělků.

Odpověď :
    Vážený pane

1) Na vrácení zboží i bez udání důvodu máte nepochybně právo.
    2) Vyprošovala bych si vaše narážky na jakési padělky či na prodej něčeho, co nemáme v popisu výrobku.
    3) Vapingu a elektronickým cigaretám se věnujeme 8 let. Titan-1 máme v nabídce cca rok a půl. Za tu dobu je vaše nařčení k tomuto výrobku první, přestože se jich za tu dobu prodalo kolem 500 kusů. Doknonce na tento výrobek byla za celou dobu pouze jediná reklamace ...na prasklý náústek.
    4) Pravděpodobně jsme jediní prodejci, kteří k nabízeným výrobkům dělají podrobné videomanuály. Ten najdete v sekci VIDEO, je v něm podrobně a srozumitelně popsán návod k použití.

Zašlete prosím nepoškozený výrobek zpět, platba za něj vám bude vrácena.

Tedy míru agresivity a vyhrožování posuďte sami. :-)
    Následně nás pan V. zahrnoval dalšími maily, ve kterých posílal jakási videa stažená z netu a neustále vyhrožoval že na nás pošle ČOI. A nebylo možno jak mu vysvětlit, že opravdu netušíme kde dělá který výrobce prolis, zda vlevo či vpravo. Že námi prodávaný vaporizer Titan-1 je od výrobce LVSUN Electronics, jak je i uvedeno u výrobku...a ten dělá prolis tam, kde je.
    Nu, po osmi a půl lech působení už musela přijít i nějaká negativní reakce...:-)

Buy from somewhere else.

Reakce obchodu Elektronická cigareta

The first negative reaction for 8 years. Keep smiling...:-)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.