Doporučuji.

• nevím o žádných
    • prezentují zboží,které nemají.

nedoporučila.
    Mnou objednané zboží,které nabízejí,nemají....
    Na mou objednávku dva dny nikdo nereagoval,posléze mou objednávku obchod sám zrušil,z důvodu,že nabízené zboží,nemají....

• nevím
    • má osobní zkušenost je, že obchod nabízel produkt za určitou sumu, mou objednávku přijal a po týdnu mi obchod napsal, že zboží již neprodává a produkt nabízí dále, ale za vyšší cenu
    • neměli by jste inzerovat zboží, které se již neprodává

• ledničku, kterou jsem chtěla byla jen u vás
    • ???

o.k.

• Nízká cena zboží.
    • Delší dodací lhůta zboží, po zaplacení zboží,
    • došlo až 8mý kalendářní den.Trochu složitá
    • komunikace.Ještě mně není jasné, jakým způsobem si mám nechat potvrdit záruční list.

Obchod doporučuji pro nízkou cenu,vadila mně
    delší dodací doba,8kal.dní.Komunikace trochu vázla,až po dvou dnech od potvzení objednávky
    mně bylo zasláno číslo konta, na které mám zboží zaplatit.

• Přehledné menu

Nemám co vytknout obchodu, kromě přepravní firmy. Firma PPL mě doručila zboží s poškozeným obalem. Roh obalu výrobku z velmi tvrdého papíru byl promáčknutý. Balíček musel dostat pořádnou ránu, ale výrobek je naštěstí v pořádku.

• Žádné
    • Neví co májí skladem

Jedna velká pohroma.
    Ceny nízké a zboží není skladem.
    Dělají z nakupujících hlupáky.

Zboží bylo uvedeno jako skladem . Přitom vůbec na skladě nebylo. A ani už prý nebude.
    Nedoporučuji tento obchod, neseriozní jednání.

• možnost výběru za nejvýhodnější cenu, možnost porovnání zboží dle parametrů, pohodlný nákup z domova
    • pouze to, že zboží objednané jiným zájemcem je vidět jako dostupné a info o nedostupnosti přijde až po 2 dnech;
    • chtěla jsem platit převodem, ale nepřišla mi info o č. účtu, což bylo ale možná z důvodu, že zboží bylo již zamluvené jiným zájemcem.

obchod doporučuji, nevidím žádný důvod, proč nedoporučit

• Možnost osobního odběru
    • Nevím

Myslím,že můžu doporučit

kladně

• velke slevy
    • balne a postovne by mohlo byt nizsi

dobra koupe i zkusenost doporucuji

• nespolehlivost
    • špatné, neauktuální informace

Je lepší, spolehnout se na zavedené a prověřené eshopy, kde vám neslíbí, že zboží mají a pak je někde shánějí téměř 2 týdny, než vám dojde trpělivost a jdete jinam. Abych si pro příště odpustil podobnou zkušenost jsem ochoten na Mall.cz a dalších, zavedených eshopech klidně zaplatit o nějakou tu korunu navíc.

Tento eshop důrazně nedoporučuji. Osobně jej již nikdy nevyužiji.

• Výborná komunikace
    • spolehlivé vyřešení poptávky
    • rychla reakce na změnu
    • nevím o žádných

duvod nákupu byl že ikdyž zboží mnou vybrané se už nevýrábělo ihned mi nabidli podobné a ješte lepší za přijatelmou cenu, což se u ostatních prodejcu nedělo.
    Ostatní důvody proč bych ho doporučil jsem uvedlnvýšev hlavnich výhodách.

• Ryclost

Původně, jsem si nechtěl objednat z důvodů hodnocení, ale pak mi nic jiného nezbylo protože poptávané zboží bylo pouze zde, a nakonec jsem spokojený. Nevidim nikde žádný problém.

• Zboží uvedené skladem NEMAJÍ

Objednané zboží nemají ze strany obchodu žádná informace o nedodání zboží po týdnu kdy jsem tam volal mi bylo zděleno že zboží nemají a do vánoc už nebudou mít.

Ačkoliv měli u zboží napsáno skladem, po dvou dnech(!) od objednání mi přišel email, ve kterém mi sdělili, že už zboží nemají a objednávku stornují. trapný

• Nákup od stolu a vše jsem u nich našla

Perfektní obchod. Rychlé jednání a příjemná komunikace

• pomalé reakce

Já ho už nepoužiji a ostatním přeji hodne štěstí