• Velmi vstřícné jednání p.Kohoutka,dostal jsem i užitečnou radu při volbě přístroje.

• Vynikající komunikace - zákazník + prodávající. Přehledná nabídka prodávaného zboží.

Ačkoliv byla značka Onkyo 7030 nedostupná,majitel se mnou ochotně řešil alternativní výrobky a sám nabídl, že bude-li možnost nakoupit rychlejší jinde, mohu objednávku kdykoliv zrušit.

• stabilní, profesionální personál, pro který je práce zároveň koníčkem
    • nízké ceny na úrovni internetového obchodu
    • skvělá komunikace

Personál s dlouholetými zkušenostmi, chutí a ochotou poradit v sortimentu vhodnou volbu v rámci uvažovaného rozpočtu.
    Pro hifi produkty se s důvěrou obracím výhradně na Elektro fresh

Dobré.

• vynikající komunikace,ihned odpovídají na dotazy
    • žádná

Zboží nedorazilo protože je momentálně v celé Evropě nedostupný.Obchod za to nemůže.

Velmi dobrá komunikace. Zboží zatím nedorazilo, ale ne vinou obchodu. Snad to nebude dlouho trvat a obchod dodrží naší domluvu.

• Vstřícná komunikace ,kvalita , cena a rychlost doručení

Zcela mimořádná komunikace obchodu se zákazníkem(v pozitivním slova smyslu), znalost zboží, jeho výhody, zajištění dopravy a kontrola , zdali zboží a kdy bylo dopraveno.
    Na internetu nakupuji téměř 15 let, ale s takovýmto přístupem jsem se setkal prvně.

• Obchod byl v rychlosti naskladnění na prvním místě vč. dodání na moji adresu.

Obchod byl v rychlosti naskladnění na prvním místě vč. dodání na moji adresu. Rádio má velké množství různých funkcí, které pracují dobře. Chtělo by to ale mít kompletní obsáhlý český návod pro lepší nastavení.

• Sortiment

• Přátelská obsluha. Dobře poradí, vše se dá zařídit. Tak si představuji ideálního prodejce.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Osobní přístup

Zboží nebylo na skladě, tak pan Kohoutek okamžitě volal, domluvili jsme se, vše proběhlo ke spokojenosti obou stran. Velmi cením osobní přístup a kvalitu komunikace (první dotaz na zboží jsem posílal o víkendu a odpověď dorazila asi za půl hodiny).

nebyl s ničím problém, vše ok

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Ochota a zájem o zákazníky
    • Umí poradit a doporučit
    • Perfektní komunikace

• Velmi pro-zákaznický přístup.
    • Nadstandardní servis při doručení zboží.
    • Rychlá, příjemná a otevřená komunikace.
    • Žádné.

Majitel obchodu udělal i přes předvánoční shon maximum pro to, aby sehnal zboží, které už není běžně k dispozici. Navíc ho ještě ochotně převezl k sobě domů, aby mi ho stihl doručit před Vánoci, když už bylo jasné, že běžní dopravci doručení nestíhají.

• Ochota

• Naprosto bezchybná komunikace obchodu
    • Komunikace telefonicky, ne písemně- možnost rychlé reakce na možné problémy
    • Se žádnou jsem se nesetkal

• maximální komunikativnost a snaha pomoci

• Osobní komunikace
    • -