• nakoupil v obchodě Elektro fresh před 1 měsícem

• výborná komunikace
    • neposílat přes PPl nespolehlivost
  • nakoupil v obchodě Elektro fresh před 3 měsíci

• rychlé a spolehlivé jednání
    • kvalitní technická podpora
    • ochota najít nejlepší řešení v zájmu zákazníka

Určitě doporučuji na základě vlastní dobré zkušenosti využít služeb tohoto obchodu, věřím že i ostatní budou s výsledkem spokojeni.

• nakoupil v obchodě Elektro fresh před 3 měsíci

• Dobrá komunikace s e-shopem, doručení zboží do dvou dnů v pořádku, spolehlivost e-shopu, velmi tento e-shop doporučuji.
    • Celkově velká spokojenost
    • Nemohu nic vytknout.

Tento e-shop vřele doporučuji.

• nakoupil v obchodě Elektro fresh před 4 měsíci

• Velmi dobrý výběr zboží, špičková komunikace obchodu se zákazníkem a příkladná ochota a jednání se zákazníkem!

Mnou z nabídky obchodu vybraný centrální reproduktor Magnat Quantum Center 67, už nebyl na skladě a tak mi byl jako kompenzace nabídnut vyšší model - MAGNAT Quantum center 72, ale s výraznou slevou! Tak se chová pravý obchodník!!! Dále mi pan majitel ochotně podával po telefonu další rady a tipy na vylepšení zvuku mé aparatury apod. Až budu někdy opět kupovat další zboží z oblasti hifi techniky, obrátím se na Elektro fresh, jako na první obchod a svým známým Elektro fresh také doporučím! (Sice byl delší čas dodání, ale zboží jsem nekoupil 29.12. 2017, jak je zde psáno, ale vyšší model jsem objednal až 30.12. 2017, byly svátky, tak že delší dodací lhůta je pochopitelná)

• Vysoká profesionalita pána majiteľa. Rýchle jednanie a predovšetkým výborná cena tovaru. Tovar dodaný do troch dní.
    • Absolútne nič.

Vrele odporúčam tento obchod ostatným. S takouto ochotou som sa na Slovensku ešte nestretol.

• nakoupil v obchodě Elektro fresh před 1 rokem

• Velmi milá obsluha, ochota poradit a zboží zajistit, jsem velmi spokojená.
  • nakoupil v obchodě Elektro fresh před 1 rokem

• Zasvěcený názor. Vstřícnost a ochota při výběru.
    • Objemem výrobků na prodejně, avšak kompenzováno možností doobjednání konkrétního zboží na prodejnu.

Komunikativní a informovaný prodejce. Vstřícnost a ochota při jednání. Pohodlného parkování, přestože je to v centru města.

• Skvělý přístup majitele obchodu, dobré ceny, dostupný kamenný obchod, kde je možné si elektroniku prohlédnout a hlavně poslechnout.

Pan majitel je velice příjemný člověk, který rád poradí, je odborník a velký fanda elektroniky. Vynikající komunikace a spolehlivost! Je opravdu příkladem všem ostatním obchodníkům.

• nakoupil v obchodě Elektro fresh před 1 rokem

• dost slušný výběr kvalitní elektroniky
    • nevím o žádných

Toto byl můj první nákup a zatím celková spokojenost.

• nakoupil v obchodě Elektro fresh před 1 rokem

• Pan majitel má naprosto vzorný přístup k zákazníkům.
    • Těžko bych hledal slabinu.

Pán je fanda do elektroniky. Naprosto fundovaně a ochotně poradí. Sežene všechno rychle a za super cenu. Vynikající komunikace a spolehlivost! Je příkladem všem ostatním.

• nakoupil v obchodě Elektro fresh před 2 lety

• Výborná přátelská komunikace.
  • nakoupil v obchodě Elektro fresh před 2 lety

• zboží dorazilo včas a v pořádku
    • zboží nebylo jinde k sehnání
    • velmi mě mrzí, že vše by bylo v pořádku, ale bohužel po urgencích nebyl dodán manuál v češtině, už ho urguji téměř dva měsíce a zatím nic nepřišlo, jinak bylo vše v pořádku, ale toto je podle mě velký nedostatek

asi bych hledala příště jiný obchod, kde je návod ke spotřebiči také v češtině, čekat druhý měsíc na dodání a zatím se mi nikdo neozval, toto vidím jako velký nedostatek prodejce

• nakoupil v obchodě Elektro fresh před 2 lety

• komunikacia, neustala ochota pomoct, poradit, aj po dodani tovaru,
    • serioznost, sortiment ponukany na stranke je naozaj k dispozici a bude dodany v cas, podla dohody,
    • ziadne

• skvělá komunikace
    • ochota

Obchod jsem vybral i vzhledem ke kladným recenzím jiných nakupujících a udělal jsem dobře.
    Po objednávce mě telefonicky kontaktoval pan šéf, probrali jsme vybrané zboží a předběžně mě informoval o předpokládaném termínu dodání. Zboží bylo třetí den doma, přesně dle domluvy.
    Obchod ostatním doporučuji.

• Super cena.
    • Obchodnik zavola, zepta se na volbu, poradi a potvrdi vyber.
    • Po dodani zavola znovu a zepta se na funkcnost a popripade poradi se zapojenim.
    • Nic.

Velice mily a profesionalni pristup. Veiky zajem o spokojenost a kvalitu, bezproblemove dodani.

Vrele doporucuji.

• Super cena.
    • Obchodnik zavola, zepta se na volbu, poradi a potvrdi vyber.
    • Nic.

Vrele doporucuji.

• nakoupil v obchodě Elektro fresh před 2 lety

• Skvělá komunikace, rychlá reakce na maily. Pan majitel je fanoušek hifi a v oboru se velice dobře vyzná a pomohl mi upřesnit vhodné propojení přístrojů. Oceňuji i neuvěřitelnou ochotu - majitel měl náhodou cestu do Brna, a tak nám nabídl, že přístroj může rovnou přivézt a zapojit (vše zdarma).
    • Nevím, nemá.

Doporučuji - dobré ceny, dobrý obchod...

• Super komunikace

Prijemny a spolehlivy majitel.
    Doporucuji

• Osobní jednání - seriozní
    • V době objednávnky nebyl k dispozici návod v češtině. Na odstranění se údajně pracuje.

• sortiment
    • nemá zboží k dispozici přesto,že je v nabídce má

Reakce obchodu Elektro fresh

na rychlé dostupnosti zboží a komunikaci ze zákazníkem si velmi zakládáme ( často pracujeme až do pozdních večerních hodin ). Každopádně se Vám omlouváme, za nečekanou situaci. Doufám, že budete s novým HiFi mikrosystémem MAX spokojen...

S přátelským pozdravem

Pavel Kohoutek