• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Návod hrůza
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• celkem rychle vrací peníze
    • uvádí zboží skladem, přestože ho nemají
    • neodváží staré spotřebiče

V pátek (19.6.) jsem si objednal myčku uváděnou jako skladem a hned zaplatil. V objednávce jsem uvedl požadavek na odvoz staré myčky podle jejich pokynů k objednávce.
    V pondělí mi volali, že nejsou tyto myčky skladem a že staré spotřebiče neodvážejí, protože nemají s dopravcem na to smlouvu. Myčku slíbili do konce týdne a na odvozu jsme se dohodli, že si to nějak zařídím sám :-(.
    Protože ale myčka nedorazila ani do dalšího úterý (23.6.), tak jsem tam volal, co je děje, a slíbili, že to prověří a zavolají zpět. Po cca půl hodině volali zpět a sdělili mě, že výrobce je nyní nevyrábí a že budu muset počkat ještě asi 14 dní. Dohodli jsem se na zrušení objednávky a vrácení peněz, které dorazily zpět na účet do dvou dnů.
    Celou tu dobu (od 19.6. do 23.6.) měli stále v e-shopu u této myčky uvedeno "skladem". Až toho 23.6. se jim tam objevilo "do 14 dnů".

Myčku jsem ještě to úterý objednal v jiném obchodě a hned následující den jsem ji měl doma včetně odvozu staré myčky.

Reakce obchodu ELEKTROCB.CZ

Přijměte prosím omluvu za nedodanou myčku, celá situace nás velice mrzí.

Jakmile nám dodavatel sdělil změnu dodání, o které jsme bohužel nevěděli, opravili jsme skladovou dostupnost.

Rychlé vrácení peněz zákazníkům za případně nedodané zboží je pro nás priorita.

Děkujeme za pochopení.

Za firmu Voráček s.r.o. , Pavel Voráček

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží bylo poničeno, nikod nic neřekl, náhodou jsem si toho všimla sama. Navíc pán, který zapojoval pračku ji zapojil chybně (neuměl zacvaknout těsnění) a tak nám hned při prvním praní vytekla. Navíc k pračce měla být dle popisu přípojivá hadice, nebyla! Zkrátka místo profíku spíš velké zklamání.

Reakce obchodu ELEKTROCB.CZ

Velmi se omlouváme za vzniklé problémy z naší strany a budeme se snažit celou situaci napravit a vyřešit ve Váš prospěch.
    S přátelským pozdravem Pavel Voráček

• Dobrá cena
    • Mraznička značky AEG AHB92631LW vydává zvuky jak kdyby byla 10 let stará - nekvalitní zboží.

Doporučuji všem,aby zakoupily mrazničku Electrolux EC3330AOW1 která je velice kvalitní.

Zboží údajně skladem, ve skutečnosti jsem musel čekat více jak týden.

Reakce obchodu ELEKTROCB.CZ

Při přepravě zboží ze skladu došlo k poškození zásilky, což oddálilo dodání nových kusů o zhruba 4 dny. Tato situace je vzhledem k počtu denně přepravovaných varných desek vyjímečná a nás mrzí každý nespokojený zákazník. Podnikli jsem kroky, aby přeprava varných desek probíhala pečlivěji s důrazností na křehkost materiálu. Pokud na nás zcela nezanevřete, rádi bychom Vám vyšli do budoucna vstříc. S pozdravem Pavel Voráček a kolektiv ELEKTROCB.CZ

• Na stránkách nabízí zboží které nemají a pak zkouší profst alternativy které mají

Reakce obchodu ELEKTROCB.CZ

velice nás mrzí, že Vámi objednaný produkt již nebyl k dispozici. Při předvánočním shonu byl tento model velice žádaný a bohužel se Vám ještě zobrazil k objednání, i když byl po víkendu doprodán. Tuto situaci jsme se snažili vyřešit nejlepším a nejrychlejším způsobem a to náhradou, kterou jsme měli ihned k odeslání.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.
    S pozdravem Pavel Voráček a kolektiv ELEKTROCB.CZ

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• rychlosti doruceni
    • zadna komunikace ohledne zbozi a technickeho dotazu dale snaha o tzv.podplaceni ohledne negativniho hodnoceni
    • byl bych rad o zverejneni puvodniho hodnoceni s pridanim shora uvedeneho

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Čekám 14 dnů na sušičku. Totální bordel !!! Hnus.... tvrdili a slibovali ze zboží seženou do 14 dnů a stále nic. Nemají ani slušnost se omluvit.

Reakce obchodu ELEKTROCB.CZ

Vámi zaslaná recenze mě mrzí, protože jsme byli domluveni na pozdějším dodání. Omlouváme se, že jsem se neozval, ale na zboží jsem stále čekal, nebyl důvod Vás na dovolené obtěžovat. Vždy voláme zákazníkům před odesláním zboží, děkuji za pochopení.

S pozdravem Zdeněk Jirka

Objednal jsem, objednávku zrušili, že nemají na skladě, a že očekávají naskladnění za 3 týdny.
    Teď ji již neinzerují, ale ostatní unisono o 4 stovky zdražili. Jsem nakonec spíš rád, protože, jak jsem posléze zjistil z různých recenzí, má zřejmě sice malý příkon, ale úměrně tomu asi příliš nesuší. Tak jsem nakonec koupil jinou, jinde.

Dobrý den, Vážený zákazníku,
    je nám líto, že Vám nebylo zboží doručeno. Bohužel sušičky ovoce v tomto období jsou velmi poptávané. Zboží bývá často vyprodáno a další naskladnění může trvat i několik týdnů. Na základě těchto skutečností jsme se Vám pokoušeli dovolat, informovat Vás a domluvit se na možné náhradě či zrušení objednávky. Z těchto důvodů Vám byla automaticky objednávka zrušena.

Vždy se snažíme udělat pro naše zákazníky maximum.

s pozdravem Simona Pořádková

• Recenze byla odstraněna - jedná se o hodnocení produktu.