• lze osobně vyzvednou
    • Nakoupil jsem vánoční žárovičky různých barev. Nedoporučuji kupovat zelené. Jedna nesvítila hned po přinesení z obchodu, druhá záhy praskla.

Reakce obchodu Elektro Skalka

Dobrý den,, děkujeme za komentář. Co se týče žárovek, tak každá žárovka je při prodeji odzkoušena. Spíše bych hledal závadu na světelném řetězu. S pozdravem Kozák Petr, přeji krásný víkend :)

na stránkách-5kusů skladem,ale deset dní nic,uvidíme dál.

Reakce obchodu Elektro Skalka

Vážený pane, děkujeme Vám za hodnocení. Jen bych rád věc uvedl věc na pravou míru. V době objednávky, když byla Vámi provedena a podíváte se ještě jednou podrobněji v objednávce tak skladem bylo uvedeno (0). To přesně znamená, že Vánoční soupravy nejsou skladem ale pouze na objednávku, mohu opět přeposlat. Ani teď není uvedeno skladem 5ks, jelikož pokud by zboží bylo skladem tak ihned odesíláme. poprosím o odeslání screenu nebo link. Dále při objednání v košíku e-shopu velkým písmem upozornění, že výrobce tyto soupravy nemá skladem a že veškeré objednávky na toto Vánoční osvětlení budou expedovány během několika dní, jelikož soupravy jsou momentálně ve výrobě. Tuto informaci jsem Vám zasílal i na e-mail. Bohůžel neumíme a není ani v našich silách výrobu českého výrobce EXIHAND urychlit, ještě v době, když je o ně abnormální zájem. Samozřejmě pokud nejste s nákupem u nás spokojen díky přehlédnutým textům a informacím a zakoupil jste již zřejmě jinde, tak přijměte naší omluvu. Přeji hezké Vánoce, s pozdravem Kozák Petr

• Objednala jsem si před 10 dny sáčky do vysavače,bohužel do dnešního dne nedorazily. Jelikož jsem je opravdu nutně potřebovala a nemohla čekat,musela jsem se obrátit na jinou prodejnu. Takze nedoporučuji.

Reakce obchodu Elektro Skalka

Vážená paní Šťastná, je nám velice líto, že jste opravdu nemohla k nám zajít na prodejnu, ale opravdu neumíme ovlivnit Váš čas v tom Vánočním spěchu. Vaše objednávka, je tu stále připravená, tak jak jste objednala - viz Vaše objednávka 128959 s vybranou dopravou - Osobní odběr na prodejně Praha 8, Kobylisy Klapkova 473/33 !!!!!. Proto opravdu stačí jen nás kontaktovat a my Vám rádi zboží zašleme i k Vám na adresu. S pozdravem Kozák Petr za fi Elektro Skalka s.r.o, přejeme krásné Vánoce.

Objednané zboží bylo skutečně skladem, dodání bylo rychlé. Zboží však přišlo částečně poškozené (prasklá jedna z trubic infrazářiče), majitel obchodu sice na reklamaci reagoval, ale nedořešil ji. Jelikož se ale zářič po cca 2 měsících používání (cca obden) zkroutil, budu zboží reklamovat a vracet.

Reakce obchodu Elektro Skalka

Přeji dobrý den Petro, děkujeme Vám za Váš názor. Každopádně máte pravdu že jsem reagovali na Vaší reklamaci ale tím to skončilo, protože těžko se reklamuje poškozený výrobek, který nám nebyl zaslán a ještě navíc jak píšete sama nadále infrazářič používáte. Samozřejmě stále již dva měsíce očekáváme od Vás zásilku s požkozeným výrobkem abychom mohli dále postoupit ve vyřízení reklamace. Přeji hezký den s pozdravem Kozák Petr

• klame spotřebitele informací, že je zboží skladem

klame spotřebitele informací, že je zboží skladem.

Reakce obchodu Elektro Skalka

Vážený pane elektrikář, děkujeme Vám za Váš hezký názor. Jen uvedeme správně Věc na pravou míru. Vámi objednané zboží 8.6.2016 - nebylo skladem, tak jak bylo uvedeno - na objednávku. 10.6.2016 Vám byla objednávka odeslána a Vámi také převzata.

Modletice Převzetí zásilky
    10. 6. 2016 13:52 Modletice Převzetí zásilky
    10. 6. 2016 19:10 Modletice Příjem na depo
    10. 6. 2016 19:10 Modletice Naložení na HB
    13. 6. 2016 6:14 Ostrava Příjem na depo
    13. 6. 2016 7:52 Ostrava Naložení na rozvoz
    13. 6. 2016 12:43 Ostrava Doručení

Přejeme Vám krásný den a mnoho úspěchů ve Vašem podníkaní za firmu Elektro Skalka s.r.o, Petr Kozák.

• Po deseti dnech jsem zboží zatim nedostal :( u ostatních to trva jen 2-3 dny max.

Reakce obchodu Elektro Skalka

Přeji dobrý den, děkujeme za Váš názor. Jelikož jste si objednal Vánoční padající sníh, kde není v příslušenství napájecí zdroj tak Vám byl zaslán dotaz na e-mail jestli ho budete chtít zaslat se soupravou aby jste měl vše v pořádku. Do teď ani po 10 ti dnech nám nebyla zaslána odpověď. Hezký den, s pozdravem Kozák Petr

• Źádnvè

Špatný