• Nejnižší cena výrobku
    • Dodací lhůta

Obchod nebyl ochoten vrátit peníze za vrácené zboží. Nedoporučuji.

Reakce obchodu elektro Műller

žádné vrácené zboží neevidujeme. Mrzí nás to, ale určitě hodnotíte nákup z jiném eshopu.

Tento obchod funguje jako velký odpadkový koš. Výplň zásilky tvoří velké množství odpadu. Vlastní objednaný výrobek ( obal ) který je v kartonu, je poškozený a zalepený velkým množstvím lepící pásky. Nelze darovat bez uzardění. Takto si představujete perfektní servis? H r d l i č k a

Reakce obchodu elektro Műller

Kráječ potravin byl v originál obalu bez poškození. Spolu s náhradním nožem jsme výrobek zabalili ještě do přepravní krabice, aby nedošlo k poškození při přepravě. Asi hodnotíte nákup z jiného eshopu. Děkujeme

špatná reklama spotřebičů , které nejsou.

Reakce obchodu elektro Műller

Tak jako u ostatních prodejců, nejsou všechny nabízené spotřebiče skladem. O dostupnosti je zákazník informován v detailu výrobku. Aktuální stav dostupnosti vždy ověřujeme u dodavatele a v případě delší nedostupnosti nabídneme možné jiné výrobky, kterými lze objednané zboží nahradit. :-)

Zboží nedorazilo a nikdo z obchodu se ani neozval

Reakce obchodu elektro Műller

Vámi objednaný vysoušeč vlasů nebyl skladem na našich prodejnách ani u dodavatele (dostupnost uvedená u výrobku - NA DOTAZ). Na Vámi uvedený mail jsem Vám ihned odeslal zprávu, že tento výrobek se již dodávat nebude a proto jsem Vám ani nezaslal fakturu pro platbu převodem. O všem jste byla informována již od prvního pohledu na detail výrobku. Děkujeme :-)

Nic horšího jsem nezažila. Zboží bylo poničené, zjevně již používané a obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu elektro Műller

Vaše recenze se nezakládá na pravdě. Asi hodnotíte jiný eshop. Vámi objednaný vysavač nebyl v dobu objednání skladem na našich prodejnách ani u dodavatele (dostupnost - NA DOTAZ). Ihned jsme Vás informovali o předpokládaném datu dodání (listopad 2022). Odpověď z vaší strany jsme neobdrželi. Vysavač jsme tedy nemohli odeslat (nebyl skladem). Vámi popsaný poničený vysavač Vám musel být dodán jiným eshopem. Prosíme o zasílání recenzí na u nás zakoupené zboží. Děkujeme za pochopení

• POslaly mě jinný

Pytel měl zprávný rozměr ale ústí k nasazení na vysavač bylo kulaté ale můj vysavač má koncovku elipsu tak jsem to musel vyměnit z toho starého šlo to

Reakce obchodu elektro Műller

Náhradní vak je určen pouze pro modely zahradního vysavače uvedené v popisku výrobku. Děkujeme

• Super rychle jednání
    • Vstřícnost
    • Zboží přišlo o den dříve i přes fakt, ze bylo v poznámce uvedeno, kdy na uvedené adrese bude člověk, který muže převzít.. :(
    • Poškozené - odřené víko vakuovacky
  • Objednáno,potvrzeno a následně zrušeno, že není skladem.

Reakce obchodu elektro Műller

Již při objednání byla u výrobku zobrazená dostupnost NA DOTAZ (zboží není skladem na naších prodejnách ani u dodavatele a případné datum naskladnění nových kusů se ověřuje). Informace o dostupnosti byla rovněž zobrazena v mailu s potvrzením objednávky. U objednané myčky již další kusy vyrobeny nebudou. Toto jsme zákazníkovi zdělili a produkt odstranili z nabídky eshopu. O všem byl zákazník plně informován již od zobrazení produktu na eshopu

• Čekam měsíc a pul na zboží

Reakce obchodu elektro Műller

Paní si vytvořila objednávku 13.4.2020, což je před 14 dny. Osobní váha byla skladem a paní si ji vyzvedla druhý den na výdejním míste v Hlučíně. Asi se jedná o recenzi pro jiný eshop. Přejeme, ať u nás zakoupené zboží dobře a dlouho slouží :-)

• Rychlost vyřízení objednávky a doručení
    • I když jsem běžný spotřebitel, na záručním listu je záruka pouze 1 rok. To jsem u p. Mullera reklamoval, ale na moje maily s žádostí o opravu délky záruční doby na standardní 2 roky mně dvakrát neodpověděl. . .
    • Vinotéka přišla bez návodu k použití v češtině, musel jsem si o návod v českém jazyce napsat. Návod mně poslal, ale není oproti originálu v angličtině kompletní.

Nevím, jestli se dá z jednoho nákupu udělat obecný názor, ale z vlastní první zkušenosti - nedoporučuji.

Reakce obchodu elektro Műller

Občas se stane, že u výrobku zapomněli přibalit návod v českém jazyce, ale ten jsme ihned po zákazníkově výzvě dodali. Návod k použití poskytuje dodavatel, kde my přesný překlad neovlivníme. Děkujeme za hodnocení a jsme rádi za vaši spokojenost :-)

na vebu byla skladem a ve skutečnosti ne

Reakce obchodu elektro Műller

Na webu bylo uvedeno, že zboží není skladem na prodejnách, ale že je skladem u dodavatele, což bohužel nebylo. Okamžitě jsme vás o stavu situace informovali a nabídli náhradní model za výrazně nižší cenu. Za komplikace se omlouváme