• Žádnou nemá

Po objednání zboží byla dohodnuta platba předem. Nebyli schopni fakturu zaslat. Po zaplacení zboží nedorazilo. Obchod nekomunikuje. Jediný kontakt naobchod je e-mail <[email protected]>na který pan Petr Kamermeier nereaguje. Pokud nebudu mít zboží, nebo peníze na účtu tak v pondělí 20.5.2019 se obracím na PČR.

• Od zaplacení uběhlo 11 dnů, obchod nekomunikuje, nereaguje na e-maily.

• Tento podvodník nabízí dobrou cenu
    • Za výhodnou cenu nakonec nedostanete nic

Chcete přijít o peníze?Tak nakupte u tohoto prodejce.Jeho vysvětlení o nevyzvednutých zásilkách,proto chce platbu předem nakonec končí tak,že nemáte ani zboží,ani peníze.Po zaplacení s Vámi obchod přestane komunikovat.Já osobně jsem podal žalobu pro trestný čin podvodu.POZOR na tohoto prodejce--budete litovat jako já.Ušetřené peníze teď dám za soud.Fakt výhodný nákup.

• 11 den od zaplacení faktury zboží nikde. Na email nikdo nereaguje, na webu žádné telefonní číslo. Katastrofa. Již nikdy více.
  • jsou to PODVODNICI nic si u nich neobednavejte jestli nechcete prijit o penize!!!!!!!!!!!

• dobrá cena ale k čemu to je když vás okradou
    • nekomunikují !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • nedodali zboží !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • nevrátili peníze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nedoporučujeme

• Po těch všech recenzích na internetu jsem raději stornoval objednávku něž bych se pak prosil někoho at mi vrátí peníze.

Zboží objednané a zaplacené, faktura po splatnosti 8.5.2019 a nikdo se neozval, když píši já, tak se nikdo neodpoví..

26.4.2019 jsem obednal a zaplatil zbozi,ktere mi do dnesniho dne nedorazilo!!!! Podavam podnet na Čoi ! Pro sepsani hromadne zaloby mne muzete kontaktovat na [email protected]

Zboží jsem objednal, zaplatil a nic nepřišlo. Na četné dotazy nikdo neodpovídá. JE TO PODVODNÝ OBCHOD !!!!!!!!!!!!!

• Po přečtení recenze jsem raději objednávku zrušila

• žádná
    • nedodání zboží
    • nekomunikuje
    • žádná informace o připsání mé platby

Obchod určitě nedoporučuji. Na zaslání faktury po objednání zboží jsou velice rychlí, dále již ale žádná komunikace, skoro 14 dní po zaplacení nemalé částky bez jediné reakce, žádné potvrzení o připsání mé platby, žádná odpověď na mé emaily o vysvětlení celé situace, prostě nic. Začnu věc řešit s Českou obchodní inspekcí, popřípadě Policií ČR, a jak koukám nebudu určitě první.

Ruce pryč od tohoto obchodu!! Zboží jsem zaplatil a nemám nic! Čekám ještě 2 dny a podávám trestní oznámení.
    a žádost na ŽÚ Brno o zahájení řízení o odebrání ŽL.

• rychlé, vstřícné jednání a doručení

• Ne komunikace, odmítání alespoň telefonické komunikace (nesdělení příslušného telefonního čísla) k vyřešení problému

• Žádná
    • Neobdržela jsem dosud zbozi,mesic po zaplacení!
    • Okrádá lidi
    • Nekomunikuje

Nedoporučuji!!!mesic od zaplacení jsem neobdržela zbozi,obchod nekomunikuje anebo jen slibuje!

• Pokud nechcete naletět darebákovi, rychle pryč z jeho e-shopu. Nic mu neplaťte dopředu

Nekomunikuje, peníze za indukční desku jsem poslal předem, zboží nebylo dodáno ani po 40 dnech (dostupnost udával 3-5 dní), peníze nevrátil - je to PODVODNÍK!!! Nic od něho nekupujte a hlavně neplaťte předem. Nemá na sebe v e-shopu uvedený ani telefonický kontakt, ani místo kdy a kdy by byl k zastižení - to samo hovoří za sebe, na e-maily se neobtěžuje odpovídat

• nikdo z obchodu nereaguje na emaily

Zboží objednáno přes internet dne 12.4.19, na základě došlé faktury platba převodem, zboží dodnes nemám - na dotaz e-mailem-který mají v kontaktech (samozřejmě bez telefonu-co by se otravovali se zákazníkama) nikdo neodpovídá. Takže nějaká spokojenost?? Určitě NEEEE!

• Zboží označené v nabídce jako dostupné do 4 až 5 pracovních dnů jsem objednal 7. 4. Dodnes ( 25.4.) nemám ani objednané zboží ani žádnou zprávu nebo omluvu. Právě se chystám sepsat storno objednávky.