• Zboží zaplaceno 14 dnů a bohužel zatím nic, ani zboží ani peníze ani email kdy zboží bude doručeno.

• Vzhledem k platbě předem (jediná možnost úhrady) a nedodržení uvedeného dodacího termínu, bych očekával alespoň informaci o stavu zakázky.
    • Po dvou měsících ani zboží ani peníze
  • Po objednani jsem obratem obdrzel fakturu na platbu predem, ale po jejim uhrazeni jiz dale obchod nekomunikuje (i pres moje opakovane dotazy). Vubec nevim jaky je stav. Jestli me jen okradli, nebo co se deje.

• Zajímavá byla příznivá cena.
    • Za 11 dní mi ještě nebylo zboží doručeno. Na moje 2 urgenece dodání vůbec obchod nereagoval. Uvažuji o zrušení objednávky. Uvedená dodací lhůta 4-5 dní je pouze planý slib.

Obchod vůbec nekomunikuje se zákazníkem.

• zboží dovezeno vpořádku
    • delší dodací lhuta když bylo na skladě

• bez problému

• Dobrá cena, rychlost dodání, přehledné stránky

• Dobrá cena a rychlé dodání

pán se pořád vymlouvá a mám u něho skoro 8 tisíc

• cena a dodrželi termín dodání
  • Je 1.duben a zboží nedošlo. Na co je ten dotazník?

• rýchlé dodání zboží i když jsem moc nedůvěřoval platbě předem ale vše proběhlo na 1.

10 dni nikdo nekomunikuje

Reakce obchodu Elektro Kamik

obchod komunikuje na normální objednávky, nikoliv na objednávky, které jsou za minutu stornovány nebo "zákazník" neexistuje, ovšem dotazník spokojenosti přijde a hned "někdo" napíše negativní recenzi. A že se jich v poslední době najednou sešlo tolik naráz. Zde můžete najít odpověď https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/recenze-hodnoceni-internet-e-shop-google-zakaznik.A190330_162736_ekonomika_mato

• nejlepší cena na trhu.

Jen pro trpělivé zákazníky, kdo si počká, ten se dočká.

• U objednaného zboží dodací lhůta 4-5 dní, ale ani po týdnu žádná reakce ze strany eshopu. Po objednání zboží přišla faktura k převodu peněz hned, ale po zaplacení už se dál nic nedělo. Snaha o komunikaci mailem i telefonicky bez jakékoliv reakce ze strany eshopu. Následně zasláno storno objednávky, ale opět žádná reakce a peníze za objednané zboží taktéž nemám zpět. Ještě pár dnů počkám a pak jdu podat oznámení na PČR, pro podezření ze spáchání tr. činu.
    • Nedodržení dodací lhůty, nulová komunikace ze strany eshopu

Dvakrát si rozmyslete zde cokoliv objednávat. Po vlastní zkušenosti rozhodně nedoporučuji zde nakupovat. Dodací lhůty uvedené u zboží nekorensponduji s realitou, po zaplacení zboží se nedozvíte v jakém stavu je objednávka, nic o termínu doručení a po stornu objednávky taktéž nevíte, kdy dostane zpět peníze... Naprostá ignorace ze strany eshopu.

• Individuální domluva, obchod vyšel vstříc a doručil myčky skoro hned po objednaní, vše rychle a míle. Moc děkuji a doporučím