• Prodávají věci které nemají.. Bohužel odpověď až po týdnu. Předtím X emailů jak už je zboží pomalu na cestě.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

Bohužel opravdu nevím o jakou objednávku se jedná.Pokud napíšete číslo objednávky můžeme na Vaši výtku reagovat.
    Pokud zboží není skladem obvykle objednávku obratem stornujeme nebo nabídneme náhradu.
    Rozhodně nepíčeme zákazníkům X emailů že je zboží na cestě.
    Děkuji Pokluda Milan

V prilozenem manualu deklarujete produkt bez baterii (not included)
    presto po rozbaleni vyrobek obsahoval baterie a to dokonce s vyteklym
    elektrolytem (fotodokumentovano) , ktery je natekly nejen v bateriovem prostoru ale i ve vyrobku, majacek ani s novymi bateriemi nefunguje
    (netoci se ,pohasina) ! Vyrobek je zcela znicen a je bezcenny !!!

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

Zapoměl jste dodat,že zrovna Vaši záležitost jsme vyřídili výměnou za nové zboží a to zcela zdarma a s dopravou na naše náklady.Navíc jsme ani nepožadovali vrátit poškozený výrobek!
    Zboží od dodavatelů nerozbalujeme ani mekontrolujeme.Z těchto důvodů máte 14 denní nárok a právo na vrácení zboží.
    Navíc jak jsem psal Vám již do emailu ozval jste se asi za měsíc a ne ve 14denní lhůte i přes to Vám bylo vyhověno.
    Absolutně nemáte důvodu psát takovéto recenze.

Pokluda Milan

Nabídli mi zboží,které už nemají a mít nebudou. Peníze ale seriozně vrátili.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

ano i takové věci se dějí,že se zboží doprodá nebo vyblokuje případně jej už nenajdeme fyzicky na skladě.většinou jsou to kusy které již jsou výprodejové a nelze je doplnit.
    za komplikaci se omlouváme ještě jednou.

Hezký den!

• Prezentují zboží jako dostupné skladem, a přitom tomu tak není.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

v tomto případě tomu tak opravdu bylo.Jednalo se o starší položku kterou systém evidoval jako skladovou tedy data o tomto takto byly i na webu.Bohužel jsme ji již fyzicky nedohledali.To se občas stane všude.Za komplikaci se omlouváme.
    Hezký den!

• Zásilka dorazila bez faktury nebo dodacího listu, nevím, jak bych řešila případnou reklamaci

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

fakturu v papírové podobě již nezasíláme.tento doklad chodí automaticky na email pod kterým jste se registrovala.Samozřejmě na požádání zašleme i papírovou formu.

Hezký den!

Obchod se mnou nekomunikoval ohledně stavu mé objednávky, nepřišel žádný potvrzující email, jen faktura po 7 dnech (kupovala jsem věc na dobírku).
    Když jsem se ozvala po týdnu, jak to s mou objednávkou vypadá, bylo mi odpovězeno "bohužel dnes máme volno je státní svátek" - to byla úvodní věta. Nicméně byl pátek 29.9., normální pracovní den. Nicméně jsem se nenechala odpovědí, jako že otravuju, odradit.
    Opět jem se připomněla a opět už 8. den čekám, jestli mi někdo odpoví, co je s mou objednávkou. Podotýkám, že objednaný předmět měli uvedený jako "na skladě".

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

Dobrý den paní Suchá,ve vašem případě bohužel ztratil celou zásilku ztratila dopravní služba.Následná reklamace je ještě stále v běhu.Zásilku jsme Vám na naše náklady vypravili znovu.Tuto informaci jsem Vám opravdu již nesdělil asi s 1-2 denním zpožděním.Dovolím si upozornit že zásilka byla objednána na výdejní místo uloženky kde dodací lhůta je cca. 7 dní o čemž jste byla srozuměna.
    Za komplikaci se samozřejmě omlouvám.

Děkuji za postřeh Pokluda M.

• nabízí nedostupné zboží

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

bohužel se občas stane,že se zboží vyprodá.Mrzí nás to,ale pokud by šlo např. doobjednat jistě jsme to rádi udělali.Usuzuji,že již položka byla vyprodána úplně.Bohužel je recenze anonymní nemohu tedy konkrétně reagovat.

I tak děkujeme za postřeh.

M.Pokluda

• Není pružný v doručení zboží. Zboží si budu muset zajistit jinde.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

bohužel vůbec netuším o jakou věc se jedná.K dnešnímu dni neevidujeme nevykryté objednávky.nechci ovšem nic vyloučit.Požádám Vás tedy o zaslání čísla objednávky na náš email abychom mohly provést kontrolu a případně nápravu.

Děkuji M.Pokluda

• Nereaguje na maily.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

reagujeme na všechny emaily,které obdržíme.Pokud napíšete emailovou adresu není problém ověřit i Vaši korespondenci.

Hezký den.

• nic, špatná volba
    • obdržel jsem jiné zboží, než jsem objednal a Milan Pokluda dělá obstrukce se zasláním objednaného dílu. Objednal jsem 11.10. a do dnešního dne 22.10.2016 objednaný díl stále nemám. Dokonce po mně požadoval, abych zaplatil poštovné za nevyžádaný díl !!! Prostě docela nechutná komunikace ....

Vyhnout se obloukem, ale velikým. O poloměru tak min. 10 km !

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

velice se ohrazuji proti Vašim polopravdám.Již jsem Vám to psal do emailu,že by bylo lépe ubrat na vykřičnících a že tyto polopravdy nemá cenu komentovat.Toto je veřejný prostor pro solidní reakce zákazníků samozřejmě i ty negativní,ale ne prostor pro pomluvy,které šíříte.Nemá smysl jakkoli komentovat tyto lži.
    Věřím,že jste si ukojil Vaše ego a pevně doufám,že slibované vyhnutí se naší firmě dodržíte.Ani já bohužel netoužím neustále dokola reagovat na tyto zcela nepravdivé pomluvy.
    Hezkou neděli M.Pokluda

• Velký sortiment, všechno zboží nemají skladem a přeposílají ho odjinud.
    • Špatná komunikace s majitelem prý utopil mobil a paní která ho zastupuje s tou se už vůbec nedomluvíte.

Poslali mi jinou redukci než jsem si objednal. Jednoznačně nedoporučuji.

Vážený pane Polišenský,

pokud vím od kolegyně volal jste asi 7x a vždy jste se dovolal ikdyž bylo po pracovní době.
    V té době probíhala dovolená,začínaly prázdniny a další okolnosti způsobili v celé ČR logistické problémy.,které přetrvávají k dnešním dnům.Váš balíček odešel do 3 dnů od Vaší objednávky,Pokud se Vám to zdá dlouho můžete samozřejmě odstoupit od smlouvy do 14 dnů,pochopíme to.Drobný skladový nedostatek byl nahrazen alternativou a kýžená redukce Vám zcela zdarma odejde jakmile ji doskladníme na adresu na naše náklady.Jinak takové zboží z objednávky vyřazujeme-ve Vašem případě jsme vyšli vstříci náhradou.Nutno říci,že plně kompatibilní.A navíc je to drobnost za 15 Kč.
    I tak děkujeme za Váš postřeh ač tak veskrze negativní.
    Omlouvám se za delší text,ale z principu nemám rád anonymy tak buďte chlap a alespoň se příště podepište,když už píšete takové polopravdy!
    S pozdravem M.Pokluda

• špatný popis výrobků

nedoporučuji

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

bohužel vzkaz není konkrétní tedy nemůžeme přesně reagovat.Na každý pád děkujeme za postřeh.

• Žádné výhody nemá.
    • Komunikace na absolutně arogantní a neprofesionální úrovni.

Přišel mi kryt na telefon, který byl prasklý. Naúčtováno 99,- Kč, že se na něj nějaký slepec podíval a řekl, že prasklý není. Majitel obchodu je tím pádem lhář a snaží se ho udělat ze mě. Přišel mi reklamační protokol, a vzápětí mi bylo řečeno, že jsem nic nereklamovala. Přitom mi ho pan Pokluda sám poslal... Nebylo mi proplaceno poštovné, za to, že jsem musela poslat prasklý kryt zpět - vina nebyla na mojí straně. Obrázek jsem si o přístupu pana Pokludy udělala. Doporučuji školení, jak jednat s klienty. A pište si pod komentář co chcete, ale bohužel je to tak.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

reagujeme na všechny komentáře.Zejména ty lživé.Zákaznice vrátila zboží bez udání důvodu navíc údajně poškozené.Poškození nebylo prokázáno,kupní cenu i poštovné jsme obratem zaplatili.Bohužel zákaznice nechce pochopit že i my máme nárok na náklady spojené se zpětvzetím zboží což v reakci samozřejmě neuvedla!!!
    Bohužel i přes několik emailů toto zákaznice buď nepochopila nebo nechce akceptovat tak alespoň tyto nepravdy šíří dál,aby poškodila firmu nepravdivou recenzí.
    Budiž.Doufám tedy,že paní Sobotková je již spokojená,její ego dosáhlo svého a já jí tímto děkuji za její recenzi.

Hezký den.M.Pokluda

• ceny
    • nedodržování sortimentu skladem

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

Bohužel nerozumím tomu jak je to myšleno,ale děkujeme za postřeh.
    M.Pokluda

• Zboží mělo být skladem a nebylo, nevěděli, kdy ho opět dodavatel dodá

Sice zboží neměli, ale aspoň mě o tom informovali tentýž den mailem

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

vzhledem k tomu,že prodáváme i položky třeba po 1 ks data na eshop odchází 2x denně může být informace o dostupnosti nepřesná..Proto po přijetí operátorem je aktuální situace kontrolována a po kontrole neprodleně odchází informace zákazníkovi.
    Komplikace nás mrzí a děkujme za připomínku.
    M.Pokluda

• nemá zboží na skladě, a nekomunikuje se zákazníkem

Vůbec nedoporučuji zde nakupovat, zboží nemají na skladě objednávají ho, s dodáním mají problémy, objednávku jsem dvakrát urugovala, vždy se na něco vymluvily, že jsou se zbožím problémy. Tak jsem jí nakonec zrušila. Zde nedoporučuji nakupovat.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

Samozřejmě,že ne všechno zboží držíme na skladě naší MO prodejny.Doporučuji přečíst informace na našich www stránkách.Ve vánoční době opravdu docházelo ke zpoždění všeho včetně dodávek k nám od našich dodavatelů.Tedy klidně mohla nastat taková situace.Bohužel neznám id objednávky abych mohl reagovat přesně na tuto urgenci.
    Samozřejmě nás to mrzí a pokud napíšete prvně na naši adresu budeme na Vaši urgenci reagovat.

Hezký den.M.Pokluda

• Komunikace ,delka dodani zboži. 11 dni po objednani a zboži pořad nemam.

Mevim .jsem zklamaný

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

bohužel nevím o jaký případ se jedná.Nemáme nevykryté objednávky kromě několika zákazníků,kteří nereagují na emaily a telefony.Pokud napíšete číslo objednávky budeme se tím samozřejmě zabývat.Na stížnost bez čísla objednávky nelze reagovat.

• Nevim
    • Komunikace,reakce.

Asi musim obednat za milion nez si nekdo vsinne ze nic neposlal.

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

Bohužel nemůžeme reagovat na tuto recenzi neboť nevíme ani o jakou objednávku se jedná ani jméno klienta.Pokud nám napíšete email rádi se Vám budeme věnovat.
    V současné době neevidujeme žádnou nedodanou objednávku.

M.Pokluda

Zboží bylo odesláno na Uloženku do jiného města, po urgenci bylo před týdnem údajně odesláno na správné místo, ale dosud nedorazilo....

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

Nechci být nezdvořilý,ale místo pomluv by jste si raději měli zásilku vyzvednout.od 18.7..2015 ji máte na určeném výdejním místě.
    Informaci o tomto jsem Vám zasílal 16.7.2015 viz. níže a příloha.
    Objednávku jsme obdrželi 9.7. a odeslali 10.7. do systemu Uloženka.cz.i přes avizovanou chybu jste měli zásilku k vyzvednutí
    16.7.2015 což je asi 7 dnů od objednání/tento termín také avizujeme na našich stránkách/ a přesto jste si ji do dnešního dne nevyzvedli.

Již jsem Vám prodloužil termín uložení do 3.8.2015 doufám,že alespoň tento termín stihnete.

• Zavádějící cenová politika - na zboží.cz jsem dohledal podle ceny, ta však byla ve skutečnosti jen 1 kus baterie, nikoliv za sadu, jak bylo uvedeno na zboží.cz. Takže ve finále byl tento obchod nejdražší...

Dejte si pozor ne uváděné ceny - popis zboží "blister 4 kusy baterie...", cena XXX, dole v popisku uvedeno "cena za 1 kus" - neví se čeho - blistru nebo baterie... Již potvrzení objednávky zní velmi arogantně - pro ty, co nečtou...

Nedoporučuji

Reakce obchodu Elektro instalační materiál

je to přesně jak píšete balení např. 4 ks v blistru cena za 1 ks tedy baterie to dá rozum.Z tohoto důvodu je to uvedeno i v potvrzení objednávky..pro ty co nečtou doplním nebo nechtějí! číst popisky.Snad jen tito zákazníci se mohou domnívat,že pokud je cena na trhu za tuto baterii cca. 80 Kč za ks tak asi nekoupí celé balení tedy 4 ks za 71 Kč?! Po kontrole serveru Zboží.cz které jsem obratem zkontroloval je nejlevnější prodejce 68 Kč my jsme s cenou 71 Kč asi třetí nejlevnější.Tedy ani argument že jsme nejdražší je nesmyslný.A v neposlední řadě po zadání údajů k hledání tedy kodu výrobku nebo popisu zboží mi Zboží.cz nenašlo ani jednu firmu co by měla uvedenou cenu za celý blistr!
    Je mi líto,ale Vaše argumenty jsou irelevantní a nemohu s nimi souhlasit.
    Přesto děkuji za názor a věřím,že jste našel obchod kde Vám tu samou baterii prodali za 17,75 Kč jak jste se mylně domníval...Hezký den!M.Pokluda