• zboží které je psané skladem ve skutečnosti skladem neni
    • a nejde už objednat

• Mají zboží za dobré ceny
    • Ukazují na stránkách, že je zboží skladem, ale po objednání přijde mail, že zboží není a že vaší objednávku stornují

Sice zboží skladem na stránkách, ale po objednání storno, kvůli nedostupnosti zboží

Na internetu na skladě. Ve skutečnosti na skladě není. Pak stornují objednávku.

• nejsou schopni dodat nabízené zboží

Už nikdy více, nespolehlivý a neseriózní obchod. Nabízí a nedokážou dodat. Ztráta času!!!

Uváděno skladem ale po objednání stornováno.

• Nevadí mi zrušená objednávka. Vadí mi, že neměli slušnost mi to objasnit...
  • Bylo oznaceno ze maji skladem, ale nebyla to pravda.

Na stránkách uvádí, že mají skladem a pak objednávku zruší.

• nabízí zboží, které nemá skladem, i když zákazníkovi při objednávce tvrdí, že ho skladem má

Nedoporučuji !!!!!!

• Objednávku zruší, ale oznámí to.

Zboží neměli, byť na stránkách mo být skladem

Nabipzet skladem nedostupné zboží považuji za neprofesionální. (Nakoupeno v jinem eshopu)

• při jednání s pracovníky obchodu/Vsertín/ kamenný obchod ,neodborné informace a na dotazy ohledně zakoupeného zboží nejsou a ani podle mého názoru nechtějí pomoci zákazníkovy informovat o prodanávaném zboží./neznalost prodávaného zboží/.Již více zkučeností s obchodem elektro.

• Nemají skladem, když si objednáte napíši vám, že z důvodu nedodání zboží od dodavatele byli nuceni objednávku stornovat.
    • Poohlédl bych se po jiném obchodu a určitě bych tady neplatil za zboží předem.
    • Tak nějak jsem s tím i trochu počítal z předchozích recenzí.

• Vůbec žádná zpráva od prodejce, kdy a proč zrušili objednávku

Nekomunikují se zákazníkem.

• Aspoň kontaktujú hneď
    • Prezentujú sa nízkymi cenami
    • Keď už objednáte aj tak vám to zrušia

11 dní od objednávky a zaplacení zboží (platba předem, převodem). Zboží ještě nedorazilo, do obchodu se nedá dovolat...

• Zadna odpoved od strany obchodu
    • Zadna reaxe

Objednanou tv za cenu 24990kč mi obchod nedodal z důvodu údajně poškozené tv. Další prý již ve skladu nemají, ale v e-shopu tuto tv začali nabízet za 32990kč.