• kvalitní zboží

Objednané zboží nebylo skladem. Reakce obchodu byla rychlá zboží jsem obdržela do 7 dnů.

Reakce obchodu Ekupectví

Děkujeme za hodnocení. Většinu zboží držíme skladem. Při jeho vykoupení se zobrazuje automaticky "Na vyžádání". Jakmile je zboží na cestě je tam uvedeno např. "do 3, týden, nebo do 10 dní".

perfektní

• najdu vypisu a v poradku dojde to je pro mne dulezite.

• neprodávají jenom finální výrobky, ale i náhradní díly což je velmi dobrá věc, protože u sortimentu zahradních potřeb a vybavení např. solárních sprch je prostě jedinečné.

Nový neotřelý přístup k provozu e-shop v zájmu zákazníka.

Reakce obchodu Ekupectví

Moc děkujeme. Sami nemáme rádi, když musíme vyhazovat nějakou věc, protože nemůžeme sehnat jednoduše vyměnitelný náhradní díl. I proto jako jediní dodáváme v ČR náhradní díly na solární sprchy Sunny.

• Komunikace naprosto ok.

Moc děkujeme.

• Serioznost,spolehlivost

• Nasla som trampolinu ktoru som hladala ale nakoniec mi napisali ze ju nemaju
    • Tovar nakoniec nemali

Neviem hodnotit kedze tovar nedorucili a objednavku zrusili

Reakce obchodu Ekupectví

Dobrý den, již v momentě, kdy jste trampolínu Marimex 183 požadovala bylo na e-shopu červeně uvedeno "Dlouhodobě nedostupné. Zkuste Hawaj zde." Doporučili jsme Vám tedy e-shop s jinými druhy trampolín. Tento konkrétní typ není již v této letní sezoně v ČR dostupný. Na tento fakt jsme Vás opětovně upozornili i v našem e-mailu po zaslání Vaší objednávky i s informací, že další trampolíny dodá výrobce až na podzim. Děkujeme za vaše doporučení.

• Zboží jsem objednala, ale bez odezvy. Nemám žádné podklady k platbě ani po dvou týdnech. M
    • Komunikace.

Reakce obchodu Ekupectví

Dobrý den paní Míšo, moc se omlouváme, chyba je samozřejmě na naší straně. Objednala jste si solární sprchu Premium, u které bylo uvedeno "Tento model je již nahrazen.....". Napsali jsme Vám e-mail s doporučením, abyste si vybrala ze čtyř nástupců tohoto modelu, jak je i uvedeno na našich stránkách. Tento e-mail jsem však omylem neodeslal a zůstal nám viset v poště. My jsme tedy paradoxně vlastně čekali, až se ozvete, kterou barvu sprchy chcete, abychom Vám mohli zaslat údaje k platbě. Ještě jednou se omlouváme a pokud máte ještě o některou sprchu Sunny Style Premium zájem, nabízíme Vám slevu 200 Kč.

• Velmi dobrá komunikace
    • Nemá

• ucelený sortiment+náhradní díly

Tento obchod má sprchy Sunny Style Premium skladem a jako jediný měl i přídavný zásobník solárních sprch, bez něhož mají sprchy dost malou kapacitu teplé vody, která musí být úměrná počtu hlídaných vnoučat. Všechno zatím OK, doporučuji tento obchod dalším zájemcům.

Moc děkujeme.

• Našla jsem tam přesně to, co potřebuji.
    • -

Doporučila bych ostatním.

• Obsáhlý sortiment, rychlá reakce na dotazy a objednávky.

Obchod jsem vybral náhodně. S dodávkou zboží jsem spokojen.

Velmi seriózní přístup obchodu : jednu položku neměli skladem, a tak mne obratem kontaktovali e-mailem, abych si vybrala náhradní zboží; byla tak prakticky zachována dodací lhůta i celková cena objednávky.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nevím o ničem

S nákupem jsem byla spokojena.

• Poštovné zdarma při nákupu nad 500 Kč

Skvělá komunikace ze strany obchodu, na můj dotaz ohledně dostupnosti zboží jsem obdržela odpověď téměř okamžitě. Rychlé odeslání zboží, pohodlné doručení PPL zdarma (objednávka nad 500 Kč). Byl to můj první nákup na Ekupectví, ale určitě služeb obchodu využiji znova. Mohu jen doporučit! :)

• Kvalitní a levné výrobky,velmi pěkné chování prodávajicího

Všem doporučuji,Levné kvalitní výrobky.Ochota,pěkné chování prodávajicího

• rychlost spolehlivost