• Informace, že zboží letos nebude byla uvedena včas
    • Nabídka zboží, které dlouhodobě není dostupné.

toto je zatím první nákup a vše ok

Požadované není pro letošní rok na skladě.

• Bohužel produkt který jsem chtěla se už bohužel nevyrábí, ale byl mi nabídnut jiný produkt. Komunikace s obchodem byla velice rychlá a vstřícná.

Nejen, že v tomto obchodě filtry zaručeně mají, ale vždy odpoví a zboží dodají skoro ihned.

• Rychlost nakupu
    • Papir je papír (koupena e-kniha v PDF)

• Naprosto v poádku

• Komunikace, Vodňany a okolí - osobní odběr

děkuji, že jste mně alespoň napsali, že požadované zboží není skladem. To se občas vůbec nedozvím, protože E-shop nereaguje. Dík.

• Nevím
    • Neprofesionální.

Neprofesionální. Část zboží nebyla skladem, obchod nedodržel přislíbený termín naskladnění, objednávku jsem zrušil. Špatná komunikace, nemohl jsem se dovolat, číslo bylo nějakou dobu nedostupné, za několik dní pak konečně email s info. Věřím v dobrou vůli majitelky obchodu, nicméně mám radši rychlé a plynulé vyřizování objednávek.

Rychlost doruceni

• Rychlé vyřízení objednávky

Objednala jsem zboží a obchod mi odpověděl, že toto zboží si nepamatují, kdy ho měli naposledy a netuší, zda ho budou mít, opětovně jsem šla na jejich web a zboží stále figurovalo v nabídce, proč? Konkrétně náhradní díl pro Sunny style sprchu, kolínko s převlečnou matkou.

• Rychlé vyřízení

Obchod mohu hodnotit pouze co se týče komunikace, se kterou jsem byla spokojena, jinak zboží které měli mít skladem bohužel nakonec neměli.

• Komunikace, rychlost dodávky

• profesionální přístup, umí poradit, je vidět, že své práci rozumí a vědí, co prodávají, což u jiných obchodů bohužel není moc zvykem

Nevím, kde jinde bych si zboží koupila.

Velká spokojenost, zboží mi bylo opětovně doručeno i přesto, že jsem chybně objednal. Profesionální přístup a milá komunikace.