• Zboží mě nebylo doručeno.
    Česka pošta je na nic.
    Najděte si lepší dodavatele.

Reakce obchodu Ekresla.cz

my Českou poštu nepoužíváme, pouze dopravce GLS. Asi nějaký omyl...

Ekresla.cz

Křeslo přišlo bez područek, spojovacího materiálu, koleček a pístu. Po reklamaci doručeno. Informace na e-shopu: nosnost 150 kg, na krabici křesla max. 120 kg.

Reakce obchodu Ekresla.cz

ještě jednou se za komplikace omlouváme, chybějící díly vám byly obratem dodány. Nosnost křesla je opravdu 150kg.

• doprava

Nevím, co se to děje, ale je to v poslední době již 3. případ po sobě, kdy obchod odeslal zboží obyčejným zaměstnaným lidem buď jako firemní balík, anebo malým dopravcem, který neprovozuje výdejní místa. Přičemž vy to při objednávce netušíte a nemáte to jak zjistit.
    Dopravce v takovém případě s vámi nekomunikuje, neposílá avíza a překvapí vás až řidič. Ekresla.cz mě nevydala ani odkaz na sledování, takže překvápko byla i skutečná identita přepravce a datum doručení.
    Pokud obchodníci nepřistanou nohama na zemi a nevezmou v potaz těžký život zaměstnaných lidí, může se jim stát, že nakonec budou na dopravě tratní. My si opravdu nemůžeme brát celý den dovolené na každý balík.

Reakce obchodu Ekresla.cz

omlouváme se za dopravce pokud nějakým způsobem pochybil. Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že řidič má obvykle na autě kolem 100 adres a nemůže se přizpůsobit každému to jistě pochopíte. Pokud chodíte do práce a objednáte si zásilku domu, kde ji nemá kdo převzít logicky dojte k problému s doručením.

Hezký den
    ekresla.cz

Výrobek měl mnoho vadných kovových částí, takže instalace byla obtížná. Celková kvalita je špatná, ale design je docela dobrý.

Reakce obchodu Ekresla.cz

děkujeme za nákup. Jen si dovoluji připomenout, že zde hodnotíte fungování eshopu, nikoliv spokojenost s produktem.

Hezký den

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Cena produktu
    • Neprofesionální komunikace
    • Faktura nebyla vystavena na ičo, i když to formulář při objednávce umožňoval

Brzy po objednávce mi přisel e-mail s očekávaným datem odeslání (zakázková výroba) a s nepatrným zpožděním produkt dorazil. Tady bohužel pozitiva končí. Na faktuře nebylo ičo které jsem při objednávce zadával a na následný mail žádající o nápravu již prodejce nereagoval.

Dobrý den pane Vosáhlo,
    našel jsem si naší společnou komunikaci a nikde jsem informaci ohledně doplnění IČ nenašel... Dohromady jste ode mě obdržel 5 informativních emailů zdá se Vám to málo?

• Na webu bylo uvedeno 5kusu skladem. Do dnešního dne mi nedošlo nic

Reakce obchodu Ekresla.cz

není to pravda co zde píšete! Objednal jste si křeslo, kde máme jasně uvedeno zakázková výroba doba dodání 20dní. Dále jsem Vám psal, že křeslo je zadáno dle zadaných požadavků do výroby a budeme jej odesílat 4.12.2020. Zřejmě jste si popletl eshopy...

• učení se trpělivosti
    • člověk zase začne věřit Číne o trochu míň
    • opěradlo bylo natržené (zřejmě vina přepravy a špatného zabalení)
    • chyběl jeden šroubek
    • šroubky, které mají držet podsedák u mechaniky jsou krátké... Nejde sestavit. Osobně jsem to považoval za vinu podsedáku, ale nikoliv....byly prostě krátké - viz níže

po prvním pokusu o sestavení jsem byl trochu naštvaný, ale od té doby se jen bavím... Nejlepší problém jsou krátké šroubky, protože po reklamaci mi přišel podsedák nový s tím, že ty původní si mohu nechat. Takže se mi doma hromadí náhradní díly, zatímco křeslo stále nejde sestavit. Před týdnem jsem tedy reklamoval znovu a po vtipném telefonátu "o kolik delší ty šroubky mají bejt" (upřímně nevím - vzhledem k tomu, že mi nabízeli sestavenou židli, navrhl jsem, ať si to technik sestaví a pošle mi jen ty šroubky, co mu budou sedět) se již nestalo nic. Věřím, že se problém podaří vyřešit, ale zatím tomu tak není...

No...poslat mi dotazník spokojenosti před tím, než dostanu zboží...to se fakt těžko hodnotí pozitivně. Pokud máte u produktu SKLADEM nebo dodání 2-10 dní, tak byste ho asi neměli teprve po objednávce dávat do výroby. Je to zavádějící ... dejte si dostupnost 2-3 týdny nebo "na dotaz".

Nepřehledný návod na sestavení zboží.

Reakce obchodu Ekresla.cz

návody k sestavení zboží nevymýšlí eshopy, ale výrobci. Zde hodnotíte fungování eshopu.

Jan Janata

Vybral jsem si tento obchod proto, že jako jediný uváděl doručení do 24 hodin a záruku po dobu 3 let. Tato svá tvrzení ale nedodržel. Zde uvádíte množství přepravních firem ale při nákupu nebyla uvedena žádná. Předpokládal jsem, že vzhledem k dodací lhůtě má vlastní rozvoz alespoň po Praze.

Dobrý den pane Venco,
    moc Vám nerozumím z jakého důvodu nás nedoporučujete. Křesla Tennessee které jste si objednal dodáváme skutečně do 24hod a je na něj skutečně 3 letá záruka. Rozvozy zajišťuje dopravce GLS tak jak jste zvolil v košíku objednávky. Nerozumím tedy kde je problém.

• zadne
    • zadne info ohledne zbozi co kupujete

Obchod Vam proda nove zbozi, abyste pak zjistili ze nove vubec neni!!!! ..

Reakce obchodu Ekresla.cz

prodáváme jen nové a nepoužité zboží. Nejsem si vědom, že byste nás ohledně nějaké vady, nebo nesrovnalosti kontaktoval. Pokud nejste se zbožím spokojen není problém jej do 14 dnů vrátit.

• Velký výběr
    • Objednané křeslo bylo po dohodě nahrazeno jiným modelem a u něj chyběly originální šrouby, musel jsem použít další ze stareho křesla. Opěrka hlany má praslkiny. Kontrola obsahu dodavky vsak tyto nedostatky nemůže odhalit.

Buďte opatrní.

Reakce obchodu Ekresla.cz

pokud v balení cokoliv chybělo, nebo bylo poškozeno tak nás kontaktujte zařídíme výměnu zboží. Není v našich silách všechno zboží do posledního šroubku před odesláním kontrolovat.