V prodejně máte moc příjemné prostředí. Nabízíte spoustu eko vychytávek. Skvěle se mi s vámi komunikovalo. Rozhodně nákup doporučuji.

Vše proběhlo naprosto bez problémů aa rychle. Nemam co vytknout.

• Velmi vstřícný přístup

• široký výběr produktů nejen pro kompostování
    • startovací sady pro začátečníky
    • více možností dopravy/vyzvednutí
  • vše, co je potřeba ke kompostování, včetně poradenství + výběr dalších ekovýrobků

• velmi vstřícný přístup
    • možnost vysvětlení používání vermikompostéru
    • žádná :-)

Velmi dobrá zkušenost, produkty kvalitní, nadstandardní přístup k zákazníkovi - možnost osobníh vyzvednutí, během toho vysvětlenp fungování vermikompostéru, proběhla i diskuze nad jinými produkty, co nabízí.

• Příjemný personál, rychlá komunikace, při osobním odběru možnost navštívit krásnou část Šáreckého údolí. Díky souvisejícímu webu Kompostuj.cz jsem rychle našla všechny potřebné informace a zejména jsem ocenila videonávody.

• Rychle vyřízeni a spolehlivost

S objednávkou jsem velice spokojená. Byla v pořádku a rychle vyřízená. Děkuji a doporučuji všem.

Zboží stále nedorazilo.

Reakce obchodu EkoNákup

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi zde na Heureka. Pomohla nám zjistit po následné telefonické domluvě s Vámi, že jsme Vám nedopatřením nezaslali email potvrzující storno Vaší objednávky, za což se tímto ještě jedou omlouváme. Vzniklé nedorozumění jsme napravili zasláním písemného potvrzení storna obratem po telefonickém objasnění.
    Zboží jsme Vám však nemohli zaslat, neboť jste objednávku sám stornoval z důvodu nesouhlasu s cenou dopravy Toptrans s tím, že jste si kompostér objednal u prodejce s nižší cenou dopravy.

Věřím, že Vám námi vyvinutý a vyráběný modřínový kompostér JERY slouží ku spokojenosti a budeme rádi za zpětnou vazbu, která nám umožňuje stále vylepšovat naše výrobky i služby.

S úctou
    Kateřina Hodková| Vedoucí kanceláře a e-shopu Ekonakup.cz / EKODOMOV

• Zboží mi vůbec nedorazilo, ani tři týdny od objednání, čekám na vracení peněz.

Nespokojenost!! Zloději!

bleskové dodání

• Rychlá a vstřícná komunikace
    • Možnost vyzvednout nákup i mimo otevírací dobu

• Úžasná komunikace, skvělé jednání, vynikající nabídka produktů :-)

• Dobrá komunikace
    • Férová koupě
    • Malá orientace na zákazníka ve smyslu co se s objednávkou právě děje

Zboží dorazilo v dohodnuté lhůtě, v pořádku a nepoškozene. Jaké je foto na stránkách, tak je to i v reálu. Cena není nasazená.

Zboží bylo velmi rychle doručeno.

Rychlost a spolehlivost.

• Opomenutý český návod ihned doručen

• Rád využívám služeb Zásilkovny. Je to praktické a je to i o ceně za dopravné.

Žádný problém, co jsem si vybral, to mi dorazilo bez chyb a rychle.

• široká nabídka , pravdivé informace

Vše proběhlo podle mých představ. Spokojen.