objednávka zrušena ze strany obchodu s tím, že uvedené zboží již delší dobu nenabízejí, ale na stránkách bylo k objednání

• Zboží jsem zaplatila, nedorazilo a nikdo se mi neozval. Peníze také nepřišly zpět.

Reakce obchodu Eko-plasty.cz

Litujeme, ale chyba není na naší straně, jako eshop jsme objednávku odeslali PPL ihned následující den po přijetí Vaší platby.
    Bohužel PPL Vám balík někde ztratil viz: https://www.ppl.cz/main2.aspx?cls=Package&idSearch=40151738869
    Nechápeme, proč jste se neozvala dříve, že Vám PPL balík nedoručilo.
    Když jste byla emailem 4.4.2017 informována, že je balík na cestě k Vám.
    Prosíme o smazání této recenze, nejedná se o naši chybu jako e-shopu, ale PPL.
    Samozřejmě uděláme vše proto aby se PPL omluvilo a celá situace se vyřídila.
    Děkujeme za pochopení.
    Eko-plasty.cz

• zbozi stale nedorazilo

Reakce obchodu Eko-plasty.cz

nějak nerozumíme Vašemu hodnocení...
    Zboží jste objednala 6.11. ve 23:03h a my jej ihned 7.11. předávali na Uloženku. Objednávku jste si vyzvedla 10.11.
    Proč tedy hodnocení, že zboží nedorazilo??
    My udělali maximum a objednávku následující den v odpoledních hodinách předávali Uložence a v systému vidíme, že objednávka dorazila v pořádku. :-)
    Přejeme hezký den.
    Eko-plasty.cz

• "lahev, téměř nerozbitná, která přežije většinu nárazů" se po týdnu při pádu na koberec rozbila...
    • doživotní záruka - výměna je možná pouze za 5Euro = 140 kč....ostatní e-shopy nabízejí výměnu zdarma na svých výdejních místech

vyberte si jiný e-shop, kde je výměna možná zdarma na výdejních místech....jak mi paní napsala -"Pokud některý eshop nabízí výměnu na pobočkách, je to jen jejich iniciativa"...a myslím, že je to dobrá iniciativa a dobrá vizitka....

Vážená Michaelo,
    přesně tohle jsme od Vás čekali - negativní recenzi na celý náš eshop, kvůli Vaši neochotě vyřešit reklamaci ReTapky klasickým způsobem přes online formulář na webu ReTap.
    Velmi nás mrzí, že píšete pouze zápory a nezmíníte klady - dostala jste 3x bambusový návlek na láhve ZDARMA, od zaplacení jste měla objednávku doma hned následující den a vše proběhlo v pořádku a rychle.
    Chápeme, že najít si to špatné je jednodušší, než přiznat svou chybu a najít třeba i to dobré...
    O způsobu reklamace ReTap lahví píšeme u každé láhve, včetně informace o poplatku 5€ za poštovné - toto je doporučený způsob vyřízení výměny přímo firmou RETAP.
    My jako eshop jsme udělali vše správně a o všem řádně informujeme, negativní hodnocení si určitě nezasloužíme.
    Co se týče iniciativy - my dáváme návleky na láhve zdarma, to je naše iniciativa a dobrá vizitka.
    Samotné ReTap láhve jsou sice z tvrzeného skla, je ovšem potřeba se k nim chovat ohleduplně, je to pořád jen sklo a určitě né nerozbitné, jak jste psala v emailu.
    Děkujeme za tuto Vaši recenzi, ostatní zákazníci alespoň vidí, že jsme fér eshop a uvádíme pravdivé informace - jen je potřeba je číst.
    S pozdravem Eko-plasty.cz