Objednávka byla zrušena, protože nebylo možné zaplatit on-line kartou, ani při druhém pokusu.

Reakce obchodu Eklíčenka

omlouváme se, jednalo se o technický problém, který byl vyřešen.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Vyhozené peníze, nic se nezměnilo

Nedari se instalace. Nikdo se mnou nekomunikuje.

Reakce obchodu Eklíčenka

kontaktování a řešení problému s instalací ihned zařídíme, k Vaší spokojenosti.
    Vždy rádi pomůžeme a poradíme.

Váš obchod Eklíčenka

• Objednáte produkt a dostanete něco jiného bez toho aby se vás někdo zeptal, zda to můžou změnit.

Reakce obchodu Eklíčenka

snažili jsme se dodržet termín objednávky, a proto jsme proklientským přístupem zaslali nadstandartní verzi Vámi objednané licence. Po domluvě jsme Vám nabídnuli pokud s tím nesouhlasíte, možnost následné refundace objednávky.

Váš obchod Eklíčenka

• Licence sice přišla, ale použitá. Tudíž nepoužitelná. Odezva obchodu žádná.

Reakce obchodu Eklíčenka

na vše jsme reagovali, a výsledně jsme vyřešili správný postup při instalaci a aktivaci licence.

Váš obchod Eklíčenka

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• neberou telefon

Reakce obchodu Eklíčenka

Vaše objednávka proběhla v pořádku, je nám líto že jste se nedovolal na telefonický support. Doufáme i přesto, že další nákup bude u nás .

Váš obchod Eklíčenka

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• PODVODNÍCI
    • "garance" vrácení peněz do 14/30 dnů je lež
    • uvádění zákazníků v omyl

Obchod s použitými druhotnými licencemi SW. Budiž.
    U produktů garantují 14 resp. 30 dnů vrácení peněz. Bez udání důvodu. Neplatí. Jakmile dostanete aktivační kód, elektronickou licenci nelze vrátit a peníze se nevrací. Může se to zdát logické, pak ale nemá co dělat garance vrácení peněz u produktu, kde to nelze splnit. Tohle je klasické uvádění zákazníků v omyl. Čili PODVOD. Prázdný marketingový slogan. Otázku vrácení peněz jsem ověřoval dopředu. Bylo mi řečeno, že Licenci nelze vrátit, pokud ji aktivuji )to se nestalo). O tom, že Licenci nejde vrátit vůbec, samozřejmě nepadlo slovo.

Reakce obchodu Eklíčenka

při zakoupení jste souhlasil s obchodními podmínkami které jsou vypsané na našich webových stránkách. Druhotné licence bez ohledu na druh se aktivují telefonicky. S aktivací jsme Vám pří telefonickém rozhovoru chtěli pomoci, to jste odmítl. Mrzí nás tato situace, a stále Vám rádi pomůže s instalaci a aktivací.

Váš obchod Eklicenka

• falešné klíče

Reakce obchodu Eklíčenka

mrzí nás vzniklá situace a omlouváme se. Zaslali jsme Vám originální klíč, ale zřejmě byl problém s instalací . Přestože chyba nebyla na naší straně i po předešlé komunikaci s Vámi, jsme nemohli vyřešit tuto situaci ke spokojenosti obou stran.

• Windows nelze aktivov
    • Nekalé praktiky tohoto obchodu
    • Pošlu ČOI

Windows objednán , druhotná licence , nelze aktivovat , obchod téměř nereaguje , nezbývá než na takové šmelináře poslat kontrolu .

Reakce obchodu Eklíčenka

reagovali jsme na Váš e-mail s problémem, bohužel jste ale nezaslal print screen chyby nebo kodu. Vaší objednávku můžete refundovat, je potřeba poslat na [email protected] e-mail s číslem objednávky.

Elektronická licence nefunguje.
    Ne reklamaci jen reakce, zavolejte si na nějaké číslo. 410,- Kč mě opravdu nepo**** ale už NIKDY.

Reakce obchodu Eklíčenka

Dobrý den, omlouváme se, ale pro Vaší objednávku neevidujeme reklamaci. Budeme rádi, když nás budete kontaktovat na [email protected] nebo telefonicky na +420 777 652 924 , abychom mohli Vaší reklamaci vyřešit a pomoci Vám.

Team Eklíčenka.cz