Velmi rychle připraveno k vyzvednutí. Příjemná obsluha.

• velký komfort nákupu

Velikosti kalhot jsou tzv. Potěmkinova vesnice, protože většina velikostí už fyzicky nebyla na skladě, pouze v nabídce e-shopu. Tolik k akci 50% výprodej.

Ne vše co mají "skladem", pak bylo k mání...
    Trochu dlouhé dodání...

• vstřícnost

Rychlost a ochota a sortiment - vše na 1 !!!

• Přehlednost, výběr sortimentu

Objednal jsem si košili Lee. Ve chvíli objednávky byla na stránkách obchodu uváděna skladem ve všech velikostech. Zboží zaplaceno, asi po pěti dnech přišel mail, že zboží v požadované velikosti není skladem. Po otevření stránek obchodu již nebyla košile vůbec nabízena v žádné velikosti. Předpokládám malou provázanost mezi webem a skutečným stavem skladu. Peníze mi byly v pořádku vráceny.

Ze tří objednávek v tomto e-shopu, nevyšla sni jedna. Obchod objednávku vždy zrušil s tím, že dané zboží již není skladem. Objednávala jsem loni dvakrát, letos jednou a nic.

Telefonická domluva o rozdělení zásilky a rychlém dodání. Vstřícné jednání pracovnice. Pochvala!

• rychlé a jednoduché

• rychlost,spolehlivost,v mém případu to byla jediná možnost

Vše OK,jen tak dál!

Solidní obchodník, který skutečně má, co nabízí a neprodleně reaguje. Určitě doporučuji!

• pohodli

moc mi mrzi jen jedna vec.potrebovalal bych kosili ve velikosti xxxl.

• Slušný výběr

Dobře se zde nakupuje

• Jejich fyzický sklad neodpovídá tomu co nabízejí v obchodě. Zboží jsem objednala a zaplatila. Objednávku vystornovali s tím, že zboží nemají skladem.

Zbytečně se netěšte, může se stát, že zboží nebudou mít.

• Určitě slevy. Rozhodla jsem se nakoupit, jelikož to byl dárek.
    • Určitě chybí u zboží rozměry.

• Nabízí široký sortiment značky Lee.
    • V obchodu jsem se rozhodl nakoupit z důvodů dostupnosti zboží skladem.
    • Dodací lhůta - 1.12.2016 potvrzení přijetí objednávky. 13.12.2016 zboží stále ještě nemám, přitom se neřešily žádné komplikace. Zboží bylo označeno jako skladové. Platba proběhla přes: MojePlatba ihned.

Pěkná přehledná nabídka. Obchod reaguje na emailové dotazy a odpovídá na dotazy o produktech ve 2 denní lhůtě. To je OK. I zaměstnanci dobře komunikují avšak těžce vázne logistika. Dodací lhůta přes In Time je velmi dlouhá. Ani vlastně ještě nevím, kdy zboží obdržím. Při kontaktu zákaznické linky mi bylo sděleno, že mám "uhánět" dopravce a obdržel jsem číslo zásilky :-) Ovšem čekací lhůta na zákaznické lince In Time je velmi dlouhá. Vzdal jsem to a počkám.

• Kvalitní nabídka.
    • Přehlednější web stránky

Doporučuji. Velká nabídka kvalitního zboží.

• Možnost osobního výběru na nejbližší prodejně, kde je možné oblečení vyzkoušet.
    • Nevím.

Nabídka zboží je v obchodě přehledná s dostatečným popisem. Z nabídky jsem si doma v klidu vybrala.
    Nakupovala jsem v obchodě asi 3x. Můžu doporučit.

• Nabídka na stránkách nebyla v mém případě již dvakrát aktuální.