Po více jak týdnu zboží stále nedorazilo, pouze plané sliby o tom, jak už je zboží na cestě.
    Možná by to chtělo změnit personál nebo alespoň najímat lidi, kteří jsou vám schopní poslat číslo zásilky.

• Přehledný a bezva ceny

• Vše v pořádku,mile jednání
    • Dárek zdarma
    • Zvolila jsem express doručení a do 40min jsem zboží měla.

Nic

Zboží je objednáno a zaplaceno již 3 týdny, e-shop nereaguje, telefon nikdo nezvedá, po úporném vyzvánění mi přišla jen sms, že objednávku řeší. Na další sms už nikdo neodpověděl. Na e-mail žádná odezva.
    Zboží jsem v tomto obchodě objednala na základě kladného hodnocení Heuréky. Úroveň služeb i komunikace však hodnocení naprosto neodpovídá.

• přehlednost webu, komunikace slečny, dodání zboží

• Zadna vyhoda
    • Nekomunikuji

Ano po 10-ti dnech po objednání tel. Nemám, na tel. se nedovolate, absolutní ignorance ze strany obchodu. Kupte radši jinde!!!

• Absolutní nekomunikace.5 x jsem psala dotazy a nakonec jsem po týdnu zvolila storno.

• hrozná komunikace - nefunkční kontakty
    • telefon dorazil až 2 týdny od zaplacení a bez jakékoliv informace
    • telefon přišel poškozený - poškrábaný display

Líbivé webové stránky, ale zboží je evidentně nekvalitní....o reklamaci se nemá ani cenu bavit......

• přehledný web

Telefon jsem mela za dva dny doma. Super stav telefonu naprostá spokojenost.

Rychlé doručení, produkt ve výborné kondici.

• nekomunikace obchodu po obědnání se nic nedělo po tel.dotazu slíbyli poslat emailem informace neposlali nic, po dalším dotazu opět slib a opět nic.Nakonec zboží dorazilo v pořádku ale nezískali si moji důvěru a pokud bych nakupoval něco přes tento obchod tak před dovolenou a doufal že bych to měl doma k vyzvednutí po návratu z dovolemé neboť komunikace o stavu dodávky je nulová . Tak to je o komunikaci s obchodem.Zboží bylo v pořádku obal nepoškozen to bylo v pořádku ale mělo by se zlepšit informovanost o stavu obědnávky a odeslání z jejich skladu aby pokud chci urychlit nevím kde zásilka je a na koho se obrátit zda na obchod nebo na dopravce. Pokud by toto obchod uvedl na úroveň která je i mimo EU běžná tak bych obchod doporučil takto mohu s výhradami respektive s výhradou nekomunikativnost a neplnění slibů.

• cena, rychlost dodání

• Vše dle popisu , v naprostém pořádku

• Rychlost ,cena spokojenost
    • V balíčku přišel i darek-sklo a kryt Dekuji!
    • Posláno EMS českou postou na balik se nečeká týden než prijde

• Dnes jsem volal na číslo uvedené na internetu,paní mi vše vysvětlila a nabídla doručení po Praze,telefon jsem vyzkoušel a vše OK.Dala mi i dárek k nákupu
    • Telefon kondice baterie 100%
    • Jako nový jen bez příslušenství
    • Škoda ze není k telefonu krabicka

Vše na jedničku.Ochotna paní na telefonu,vše vysvětli a poradi ze starého mobilu vše dokázala přesunout do nového během chvilky.objednam znovu

• Rychlá komunikace
    • Rychle dodani
    • Pozornost v balíčku
    • Milé jednání

Vše perfektní,rychlý a milý přístup:)Telefon na jedničku.Děkuji za telefon mohu jen doporučit