• Rchlost,presnost vybavenia objednavky.
    • Myslím , male možnostipre všetky vekove kategorie.

Možnosti prednostného nakupu noviniek.

• Barevné a přehledné katalogy

Spokojenost , dobrá spolupráce, doporučuji.

Velká snaha vyjít vstříc požadavkům zákazníka a to se cení :) Celkový dojem z nákupu velice pozitivní.

• nízké ceny, dárky

Skvělé rychlé a v pořádku 10/10

• Titul bol všade nedostupny a tu som si mohla vybrať aj viazanie knihy

• Lacné produkty
    • Drahá doprava

• příjemné nakupování z pohodlí domova
    • žádných si nejsem vědoma

jsem celkově spokojena

Určitě doporučuji, zboží dorazilo o.k. a k radostí mé starší dcery přidali i bonus ve formě časopisu Medvidek Pu. Trošku jsem byla zklamaná, že přestože jsem objednávala knížku, kterou jsem chtěla vyzvednout na zásilkovně, musela jsem zaplatit dopředu, což u jiného portálu není nutné a platím až při převzetí na zásilkovně.

Vynikající přístup a rychlost vyřízení objednávky

Snažil jsem se koupit dvě knihy, které na ostatních obchodech nebyly na skladě. Byl jsem velice spokojený, když jsem zjistil, že na tomto obchodě byly dostupné.

• skvělý sortiment knih a časopisů pro děti, pro zábavu i vzdělávání s oblíbenými postavami z Disney pohádek za dobrou cenu

skvělý sortiment knih a časopisů pro děti, pro zábavu i vzdělávání s oblíbenými postavami z Disney pohádek za dobrou cenu. Ochota vstřícnost, velmi sympatická slečna

• Velký výběr zboží skladem

• dostupnost zboží
    • rychlost dodání
    • nemá výdejní místa v knihkupectví luxor

nemám s ním nejmenší problém
    zboží bylo v pořádku doručeno
    určitě doporučuji

• KOMUNIKACE, RYCHLOST, OCHOTA.

DOPORUČUJI.

• Novinky priamo od vydavateľa. Výhodné ceny.
    • Neevidujem.

Jednoznačne odporúčam.

• v nabídce se moc lehko neorientuje
    • při objednávání a zvolení platby kartou se neobjevilo nic
    • začátkem ledna dorazil mail, že mají inventuru a zboží vyexpedují po ní. Zřejmě ještě s inventurou neskončili, od té doby žádná reakce. Takže nemám žádné pozitivum.

Reakce obchodu Egmont Publishing

velice děkujeme za zprávu a hodnocení. Všechny objednávky z období mezi 23. 12. a 10. 1. jsme začali odesílat hned v pondělí 11. 1. Všechny by už měly být dodány. Co se e-shopu na orientace týče, do konce ledna by mělo být vše vyřešeno a nový e-shop by měl zajistit mnohem lepší orientaci a zpříjemnit nákup. Krásný den.

• Jedinou slabinou a zásadní byla doba doručení, objednala jsem 28.12.2015 okamžitě odeslala platbu a čekala, až do dnešního dne.

Váš obchod mi byl doporučen
    Doba doručení byla nesmyslně dlouhá, pokud by jste upoznili na Vašich stránkách, že budete mít týdenní inventuru, objednala bych jinde, platila jsem okamžitě, protože jsem spěchla s doručením a nakonec jsem čekala 15 dní na doručení.

Reakce obchodu Egmont Publishing

Dobrý den, informovali jsem o prodloužené době dodání ještě před Vánoci na webu, FB a v rámci e-mailingu. Garanci dodání jsme měli při objednávkách do 21. 12. dopoledne. Od 23. 12. do 4. 1. bylo vydavatelství zavřeno a veškeré objednávky z tohoto období odesíláme vždy hned jakmile to je možné. Bohužel, díky inventuře se tato doba ještě o týden prodloužila. Omlouváme se za nedostatečné informování a děkujeme za názor. Do příště se polepšíme! Krásný den

Škoda té novoroční inventury.

• - rychlost doručení
    • - velký výběr
    • - dáreček k objednanému zboží

Obchod bych určitě doporučila.