Zákazníci u obchodu v posledním půlroce nejčastěji zmiňují
-
Doporučuje obchod
celkova spokojenost
-
Doporučuje obchod
- Skvělý osobní přístup
- nic není problém
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 5 dní
- Super kvalita
- Ochota zaměstnanců
- Možnost si výrobky přizpůsobit dle svých představ
- Možnost “doživotního” servisu výrobků
- Obchod je bohužel jen v Praze :)
- U spousty věcí na eshopu nejsou dostatecne vypovidajici fotografie at uz co se tyce napriklad vnitrniho usporadani, detailniho zpracovani nebo realnych fotografii všech dostupných barev atd škoda :)
- Malá škála barev produktů
S nákupem i přístupem obchodu a jeho zaměstnanců jsem moc spokojná ikdyž mi bohužel taška přisla docela dost škráblá na více místech ale nejvíc u zapínání, ale neřešila jsem to, protože za chvíli bude takových škrábanců mít mnohem víc... ale první dojem to trochu pokazí obzvlášť kdyby se jednalo o dárek. Taška je úžasná, jako všechny výrobky :) barva trochu překvapila ale určitě objednám znovu. Jen bych obchodu chtěla doporučit aby víc zamakali na produktových fotografiích pro mě jako zákazníka jsou nedostacujici bývala bych koupila víc, ale u penezenky jsem nedohledala vnitrni usporadani a co se tyce realnych fotografii barvy to byl taky trochu nakup zajice v pytli :) bylo by fajn vyfotit danou vec ve vsech barvach nebo aspon kazdou barvu na jinem produktu :) ale na jedné dotce pro porovnani u produktů s videm je to uz mnohem lepsi, ale stejne by to chtelo pridat par produktových fotek primo k vyrobku ... dale bych ocenila moznost koupit nejaky pripravek na osetrovani spolecne s nakupem nebo aspon doporuceni konkretniho produktu. No měla jsem toho v hlavě víc ale na vylepšení se mě tady nikdo neptal :)) tak ze bych to radsi ukoncila tim ze rozhodne nakup doporucuji sama mam nekolik kozenych vyrobku a jsou opravdu nesmrtelne takze prvotni vyssi investice se opravdu vyplati mějte se fajnově
-
Doporučuje obchod
Kabelka je z kvalitnej koze, na mna vsak trochu moc tvrda a cakala by som jemnejsie spracovanie pre zeny. Koza sa na vnutornej strane ramienka este odlupuje, urcite to raz skonci ale mat to na obleceni tiez nie je bohvieco. Netusim preco to pred predajom nezbrusili.
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 1 týden
- Nebyla úplně dodržena objednávka – úprava vzhledu dle přání zákazníka
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 2 týdny
Muzu jen doporučit. Vše rychle a kvalitně vyrobené. Naprostá spokojenost!!!
-
Doporučuje obchod
- zboží hezky zabalené
- přehledný web
- nikde jsem nenašla informaci a přibližném termínu doručení, delší dobu dodání u takových produktů chápu, ale měla by být někde informace uvedena
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 1 týden
- Krásně zabaleno, velmi kvalitní, krásný výrobek.
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 2 dny
- Všichni jsou maximálně vtřícní, ochotní cokoli z nabídky upravit na míru. Nakupuji řadu let, a všekeré jejich výrobky vydrží opravdu dlouho.
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 1 týden
- Prehladna ponuka
- Vyborna kvalita produktov
- Vyborny zakaznicky servis
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 1 týden
- individuální a ochotný přístup, kvalitní ruční zpracování
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 2 týdny
- Ochotný personál
- České a voňavé výrobky
-
Doporučuje obchod
- perfektní zpracování
- rychlé doručení
- milé ručně psané poděkování :-)
-
Doporučuje obchod
- Ochotné poradenství přes email když jsem si nevedela rady s délkou pásku
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 5 dní
- Rychlá a milá komunikace, rychlé doručení, velmi kvalitní krásné zboží odpovídající fotografiím.
-
Doporučuje obchod
- velmi kvalitní zboží, super servis
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 5 dní
Kvalitní prácička!
-
Doporučuje obchod
nejlepší
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 1 týden
Kvalitní ruční práce, úžasná kabelka (Deloria), už se těším až ji začnu nosit.
-
Doporučuje obchod
- Kvalitní a krásný produkt
- Dorazila mi kabelka s vypouklou drobnou částí (jakoby otlačené zevnitř) a má na sobě pár flíčků - na místech zřejmě nechytla barva na kůži.
Kabelka je krásná designově a vím, že kamarádka je s ní i po dlouhé době nesmírně spokojená. Mě bohužel dorazila s menšími vadami, které ale nechci reklamovat, protože věřím, že se v běžném nošení ztratí (vypouklá část z vnitřní strany směr ven a pár flíčků z barvení kůže, kdy konkrétní části "nevpily" barvu správně jako zbytek kůže. Z jedné strany se dívám všelijak na to, že mi tato kabelka dorazila, ale z druhé strany si nemohu stěžovat, protože jsem se rozhodla si i tak kabelku ponechat. :-)