• Brzo doručené
    • Dobrá cena

• rychlé vyřízení objednávky
    • nízké ceny

• Vše v pořádku

Vše v pořádku, rychlé dodání. Doporučuji

• Dobrá komunikace
    • Bohužel, obchod nabízí zboží, jehož foto je zřejmě odněkud okopírováno a přijde vám zboží jiné, než deklarují - jiné pouzdro, jiná barva než na obrázku.

Pouzdro jsem vrátila - na první pohled se tváří, jako to na obrázku v nabídce, ale na druhý pohled je jiné, také barva je úplně jiná. Nejhorší je to zklamání, když vám nepřijde, co jste si vybrali v nabídce obchodu.

Reakce obchodu efecto.cz

po kontrole Vaší objednávky jsme nesrovnalost nezjistili, vidíme objednáno pouzdro růžové, dodáno růžové. K záměně zde rovněž nedošlo, modelově produkt odpovídá, taktéž prodejní řada pouzdra je v pořádku.
    Hezký den,
    efecto.cz

• Z tohoto obchodu jsem objednávala poprvé a určitě ne naposled. Zboží jsem objednala a hned druhý den mi bylo doručeno na adresu. Za mě super

• rychlé doručení

• Špatný popis zboží.

• Skvělá komunikace
    • Příznivé ceny

• Rychlost dodáni
    • Supr ceny
    • Žádné!!!

• Doré ceny, rychlé dodání.
    • Nemohu nic vytknout.

Dobré ceny, rychlost dodání.

Bez výhrad, vše v poho.

• Vše v pořádku

• dodáno jiné zboží méně kusu

nelze se dovolat na telefon

Reakce obchodu efecto.cz

náš telefon je funkční v pracovní dny ve stanovenou dobu, v těchto časech je možno nás kontaktovat.
    Měla li jste nějakou nesrovnalost v objednávce , nikde nevidím žádný email ani zprávu (email, telefon, sms) o této skutečnosti (nyní email opětovně kontrolován na Vaši emailovou adresu), žádná zpráva zde od Vás s případnou reklamací na dodávku není.
    Recenze nám vyznívá jakoby ani neměla patřit nám, ale někomu jinému.
    Hezký den.
    efecto.cz

• Cena a rychlé dodání zboží
    • Nevím

Žádný problém.

• Flip cover not working, even with many different applications
    • Cover not recommended

Super, rychlé dodání

Výborné ceny a kvalita zboží

• Nekvalitní zboží
    • Nepříjemná komunikace s podporou

Obchod má super rychlou dopravu, výrobky ale vypadají jako nekvalitní zboží z čínských obchodů. Dorazil mi nefunkční produkt, při mailové komunikaci jsem nedostala odpovědi na své otázky a chyba byla svedena na mě.

Reakce obchodu efecto.cz

v komunikaci nevidíme žádný problém, snažili jsme jej s Vámi vyřešit, dali jsme doporučení kde může být dané úskalí, vše jsme srozumitelně v emailech popsali a vysvětlili.
    Z Vaší strany jste přestala komunikovat a udělila tuto recenzi, takovému postupu bohužel nerozumíme.
    Produkt k němuž se uvedený problém vztahuje je z výroby testován, a před distribucí zkoušen, z toho důvodu jsme se Vám možný problém také snažili vysvětlit, bohužel marně.
    Přejeme hezký den,