Zatím jsem nedostal žádné zboží ani netuším, v jakém stavu je objednávka. Z obchodu nejde žádná komunikace, netuším proč.

Reakce obchodu edsi.cz

Děkujeme za objednávku i recenzi i když ste tovar ješte nedostal.
    O stavu objednávky jste byl informován 2.1.2020 na email, který jste uvedl v objednávce.Prosím překontrolujte si SPAM.
    Tým Vždy.cz

Na potvrzeni objednavky chybela dodaci adresa, kterou jsem zadal. Okamzite jsme je upozornil na chybu a byl ujisten, ze zasilku poslou spravne. Neposlali.

Reakce obchodu edsi.cz

Děkujeme za objednávku i recenzi.
    Adresa byla z naší strany doplněna, ale do systému dopravce se nedostala z technických příčin. Omlouváme se za komplikace.
    Tým Vždy.cz

• Alespoň napsali, že požadované zboží nemají na skladě a bude dostupné během 10 - 14 dnů.
    • Dobrá cena.
    • Na e-shopu nabízí zboží, které nemají na skladě a i když mi napsali mailem, že zboží bylo právě doprodáno, tak jej stále měli v nabídce na svých stránkách.

Reakce obchodu edsi.cz

Děkujeme za objednávku i recenzi.
    Aktualizace skladu probíhá v noci.Z tohoto důvodu především při rychloobrátkovém zboží se stav a dostupnost mění v průběhu dne. Pri zboží, které není aktuálně dostupné je to uvedeno v popise. Vámi objednané zboží bude k dispozici v průběhu příštího týdne.
    Tým Vždy.cz

Zboží, které jsem si vybral, měli na eshopu označené, že mají skladem. Zboží jsem objednal a přišel mi mail, že zboží ve skutečnosti skladem není a dodací lhůta bude 3-4 týdny místo 2-3 dní.

Dobrý den p.Voráček,
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Čas dodání je průměrný podle reálných zkušeností našich zákazníků. V době vytvoření Vaší objednávky bylo zboží skladem. Objednávky řešíme v pořadí jakém přicházejí. Zboží bylo dodáno na objednávku,která byla zaslána dřiv než Vaše.

• Rychle, levne
    • Pánev mi přišla s poskrabanou rukojeti

Musim uznat ze jsem se ani nesnažil obchod kontaktovat - i kdyby uznali reklamaci nechci trávit svůj cas balenim a odesilanim zpět . Misto toho by mi přišlo lepší pokud by odesilali nové a nepoužite zboží ...

Reakce obchodu edsi.cz

Děkujeme za Váš nákup i hodnocení. Vaše hodnocení není adekvátní nakolik sami uvádíte, "že jsem se ani nesnažil obchod kontaktovat". Jakékoliv reakce našich zákazníků jsou pro nás přínosné v naší snaze se zlepšovat, když o nich víme. Každou reklamaci řešíme individuálně se zákazníkem.
    Váš Tým Vždy.cz

• Udávaná nejnižší cena na netu
    • Bohužel zboží které jsem objednával již 20.11. bylo vedeno "skladem" ale po objednání přišel mail, že je vyprodáno a blablabla a že nemůžou zaručit dodání do vánoc...klasické triky eshopů - vše skladem, rychle objednávejte, plaťte a pak smolík..

Jedna ne úplně povedená objednávka (viz. Klady/zápory) a tak těžko hodnotit. Jinak komunikace rychlá a na úrovni

Reakce obchodu edsi.cz

děkujeme za Váš nákup i recenzi. Zobrazení dostupnosti je aktualizováno během 24 hodin. Pokud se jedná o limitované množství neumíme zaručit 100% dostupnost. Zákazníkům o stavu jejich objednávky dávame informaci včas.
    Váš Tým Vždy.cz

Když si objednám zboží a není na skladě, tak se snažím zboží sehnat a dodat později, a né hned zrušit objednávku. Takhle se dobrý ochodník nechová. Marta

Reakce obchodu edsi.cz

Děkujeme za Váš nákup i hodnocení. Uvedené zboží v době objednávky nebylo skladem a o této skutečnosti jste byla informována emailem do 24 hodin od vytvoření objednávky.Objednávku nerušíme bez vyjádření zákazníka.
    Váš Tým Vždy.cz

špatně označené místo pro osobní výdej

Reakce obchodu edsi.cz

děkujeme za nákup i recenzi. Jelikož jsme se nedávno přestěhovali do nových prostor označení se snažíme zlepšit a zdokonalit pro snadnější orientaci. Děkujeme za trpělivost

• Vědomě lžou

Z mého pohledu poslední nákup. Jestliže někdo tvrdí, že zboží má skladem a není to pravda, pak si to nezaslouží vlastně ani komentář. Bohužel v ČR běžná praxe :-(

Reakce obchodu edsi.cz

děkujeme za recenzi i přesto, že si ji podle Vás nezasloužíme. Objednávali jste zboží v době špičky 19.12. Aktualizace skladových zásob probíhá v noci a je aktuální až další den. Přesto jste obratem dostal informaci o stavu Vaší objednávky. Pište relevantní připomínky a ne komentáře, které nic neříkají.

Tým Vždy.cz

• Zboží mělo být skladem ale přišel email zě skladem není.Pro mě velký problém recenze na dodání 2,1 dní a ne několik dní či týdnů.

Dobrý den p.Jurik,
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Čas dodání je průměrný podle reálných zkušeností našich zákazníků. V době vytvoření Vaší objednávky bylo zboží skladem rezervované pro zákazníky, kteří si objednali zboží dříve než Vy. Omlouváme se se vzniklé problémy.
      Tým Vždy.cz

• žádné, dodací lhůtu 3-4 týdny na zboží, které je jinde skladem a o 25% levnější
    • Dodací lhůty
    • ceny
    • dělá ostudu značce Kenwood

Nenakupovat zde

Dobrý den p.Sedlák,
    Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Zboží o které jste měl zájem byl v našem obchodě vyprodán a informaci o dodací lhůtě jste dostal obratem .Na informaci jste nereagoval. Objednáváme originál zboží od výrobce tedy je dod.lehota delší. Jelikož jako zákazník máte možnost si vybrat obchod, ve kterém budete nakupovat není na místě Vaše poznámka ohledně ceny.Denne odpovídáme na dotazy zákazníků ohledne této značky protože mámě několikaleté zkušenosti .Ostuda může být přístup, který jste zvolil zcela zbytečně.
    Tým Vždy.cz

• Při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu vrátí do 30 dnů peníze. Po zaslání zboží není žádná informace o převzetí, ani na email nedorazí informace o stavu vyřízení.

Reakce obchodu edsi.cz

děkujeme za nákup i hodnocení. Lhůta na vrácení platby při vrácení zboží je 14 dní a ze strany obchodu byla dodržena. O stavu Vašeho případu jste byl informován telefonicky.

Zboží nedorazilo.

Reakce obchodu edsi.cz

Přezjistily jsme stav Vaší objednávky a máte ji od 4.5.2015 připravenou k vyzvednutí na výdejním místě.Telefonicky jsme Vás i o tomto přezjištění informovali.
    Děkujeme Vám za nákup i recenzi.
    Tým vzdy.cz

• Zboží nedorazilo přes měsíc. Po objednání mi bylo odepsáno, že zboží není skladem. Po telefonu mi bylo řečeno, že dorazí v polovině ledna. Objednala jsem na konci prosince, dnes je 2.2. a nemám ani zboží, ani zprávu o tom, kdy bude, nebo nebude...

Reakce obchodu edsi.cz

Velice se omlouváme z důvodu vánoc byli všechny sklady jak u nás tak i u dodavatele prázdné a tím se muselo čekat na výrobu zboží.
    Věříme,že nám zůstanete věrný i při dalším nákupu.
    Tým vždy.cz

• nevím
    • nevím

zboží bylo nefunkční

Reakce obchodu edsi.cz

Dobrý den, mrzí nás vada, která se vyskytla u Vámi zakoupeného výrobku. Snažili jsme se Vám však vyjít vstříc a zboží okamžitě přijali s vrácením peněz. Věříme, že pokud se příště rozhodnete nakoupit u nás, budete spokojenější.
    Tým Vždy.cz

• Po objednavce nedorazila zadna informace, nic :-(. Obdrzel jsem az cca po tydnu info ze je zbozi k vyzvednuti

Dobra cena, komunikace nulova

Reakce obchodu edsi.cz

je nám líto, pokud Vám informace ohledně objednávky nebyla doručena. Dle dostupných informací našeho systému odeslal server email na Vámi zadanou adresu 9.1. v 8:32. Je také možné, že Vám tento mail Vaše schránka automaticky zařadila do složky SPAM. Omlouváme se Vám za nastalé komplikace.
    S přáním pěkného dne,
    tým Vždy.cz

• dobra komunikace, rychle odezvy, dobre ceny, pokud vubec zbozi sezenou.
    • skladem jsou oznaceny i polozky, ktere ve skutecnbosti skladem nejsou. mam pochybnosti o existenci vlastniho skladu.

dat radeji prednost vetsimu obchodu, ktery ma zbozi zarucene skladem, i za cenu nekolika korun navic

Reakce obchodu edsi.cz

Dobrý den, omlouváme se Vám za nedorozumění. Náš obchod samozřejmě vlastní sklad má (jak se můžete přesvědčit na fotce přímo z našeho skladu zde: http://www.vzdy.cz/buxus/images/others/sklad.jpg ). Stalo se zřejmě to, že daný produkt si (díky Vámi zmíněné atraktivní ceně) nedlouho před Vámi objednal někdo jiný a bohužel se před Vaší objednávkou nestihl stav zásob na eshopu dostatečně rychle aktualizovat. Ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé nepříjemnosti a pevně věříme, že se taková situace již nebude opakovat.

• dodací lhůta

Reakce obchodu edsi.cz

Dobrý den, spokojenost našich zákazníků je pro nás velice důležitá. Rádi bychom na zmíněný problém reagovali, ale bohužel nemáme více informací o Vaší konkrétní objednávce. Protože ovšem registrujeme a vyhodnocujeme lhůty od vyskladnění zboží až po jeho doručení (a celý tento proces má trvání zpravidla v řádu dní), předpokládáme, že dané zboží nebylo v době nákupu podle označení skladem. Za nepříjemnosti spojené s pozdějším dodáním Vaší objednávky se přesto omlouváme.