• Rychlá dodací lhůta (kratší než uváděná)
    • Ceny
    • Široký sortiment
    • Design webových stránek - hodně nakupujících odradí
    • Možnosti platby

Potřeboval jsem humidor, protože jsem si z výletu do Karibiku dovezl nějaké doutníky. Vybral jsem si tento obchod, protože nabízel humidory s nejlepším poměrem cena/kvalita. S dodaným kouskem jsem maximálně spokojen!

Reakce obchodu edoutniky.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Co se týče vzhledu stránek, víme, že to lze zlepšit a v brzké budoucnosti připravujeme na stránkách www.doutniky-humidory.cz nový obchod se stejnou tématikou. Ohledně plateb, bohužel nemůžeme zařadit online platby, protože banky, vzhledem k charakteru zboží, nám neumožňují zprovoznění platební brány.

• Některé doutníky - zejména Stanislaw Vintage Blue jsou trochu sušší.

Reakce obchodu edoutniky.cz

o tomto problému víme, a snažíme se ho maximálně eliminovat. Tento problém vzniká, pokud k nám už z velkoskladu takto doutníky přijdou a pokud nemáme čas je dát k nám do humidoru, může se stát, že Vám pošleme sušší doutníky.

• Široký sortiment v různých cenových úrovních
    • Dodávka v krátkém termínu
    • Nezjistil jsem žádné

Rychlá reakce, široký sortiment, zajímavé ceny, zboží ve velmi dobré kvalitě a velmi dobře zabaleno proti možnému poškození při transportu

• - Poměrně jednoduchý výběr doutníků
    • - Snadné vyhledávání v kategorích
    • --

• Rychlost objednávky

Pestrá nabídka
    Rychlost objednávky
    Doporučuji tento obchod

• Rychlá doprava a ochota v jednani

Humidor dorazil včas, ale i když šlo o levnější typ, představoval bych si lepší kvalitu zpracování, hlavně vnitřní vložky. Navíc na vnitřní straně víka byla rýha. Už nám nezbyl čas to před Vánoci řešit, takže nemohu komentovat,jak by se k tomu obchod postavil. Z venku byl humidor pěkný.

Reakce obchodu edoutniky.cz

bohužel netuším, jaký humidor jste si objednal, ani jaká to byla vada, ale každý humidor před odesláním vybalíme, otevřeme a zkontrolujeme, zda není povrchově poškozený nebo nevykazuje jiné vady. Po 10-ti letech, co fungujeme, už s tím máme jisté zkušenosti a snažíme se, zabránit případným reklamacím, protože to nedělá nikomu radost. Vadné a poškozené zboží ihned vyřazujeme.
    Samozřejmě můžete nepoužitý humidor do 14-ti dní vrátit a odstoupit od kupní smlouvy. Pokud je humidor poškozený, není problém jej vyměnit za nepoškozený a nebo vybrat jiný typ.
    I přesto, že je Vaše recenze negativní, děkuji za ni!

Ondřej Konečný - provozovatel obchodu

• Kvalita
    • Zadne

Mohu na 100 procent doporucit

• Doutníky s přesnou velikostí a cenou.
    • Vlhké doutníky nebyly v okolí k dostání.
    • Žádné

Rád se sem vracím a vždy si vyberu dobrý doutník.

• spolehlivé,rychlé jednání

podstivý obchod, klidně nakupujte

Obchod doporučuji, dostal jsem požadované informace nad rámec jejich povinností.

• Velký výběr
    • rychlost odeslání
    • dobře zabalené zboží, proti poškození na poště
    • krásné zboží

Super spolehlivý obchod, nebojte se zde objednat!

• - Velký výběr pěkných humidorů za rozumné ceny
    • - Velmi rychlé odeslání
    • - Bleskový záruční servis

Objednané humidory dorazily za 2 dny.
    Jeden z humidorů měl nepřesný vlhkoměr. Obratem mi zaslali nový zkalibrovaný.

Obchod doporučuji, protože nabízí svým zákazníkům "něco navíc".

• Velký výběr zboží
    • Rychlost dodání zboží

Ve středu jsem si zboží objednal a v pátek ho měl v pořádku doma.

• • Přehled objednávky na e-mail
    • • Potvrzení o odeslání zboží
    • • Seriózní jednání
    • • Při registraci je tu možnost zaškrtnutím jednoduchého okénka zamezit zasílání spamů o novém zboží apod. na e-mail (narozdíl od ostatních e-shopů zde ono okénko opravdu funguje - ani jeden SPAM)
    • • Zboží odesláno za dva dny po přijmutí objednávky a doručeno bylo třetí den od odeslání.
    • • Zboží perfektně zabaleno a popsáno
    • • Nutnost registrace

Pokud vás zajímají další informace o mnou hodnocených obchodech, tak mi pište vzkazy na můj účet - yackiee a já vaše požadavky či doporučení budu zohledňovat v následujících recenzích.

Obchod na mě působil velice spolehlivě. Jediným důvodem, proč nedostal plné hodnocení, tak bylo to, že jsem se musel registrovat. Kupoval jsem zde vánoční dárek, tudíž tu už nikdy nakupovat nebudu. Proto by měli mít tedy volbu i pro nakupování bez registrace.

Také je nutné v tomto obchodě při koupi kusových doutníků objednat minimálně 3 ks, ale i když jsem si objednal jen jeden, tak mi byl doručen, a sice se vzkazem obsahující právě tuto informaci :)

Tento e-shop je pravděpodobně nejlepší, v jakém jsem zatím nakupoval, a proto jej mohu vřele doporučit.