Spokojenost. Určitě si znovu objednám.

• nakupuji zde již několik let, vždy rychle doručeno
    • doutníky ve skvělé kondici a pečlivě zabaleny
    • jako stálého zákazníka mě upozorní na výhodnější nabídku nebo balení, případně na zboží, které je v omezeném množství.
    • Komunikace s obchodem vždy bezproblémová, když jsem chtěl udělat změnu v objednávce, vždy mi vyšli vstříc.
    • Před lety jsem vyzkoušel vícero obchodů s doutníky, ale velmi rychle jsem zůstal u těchto a už ani jinde nenakupuji.
    • možná by to chtělo modernější stránky (z pohledu grafiky)- i tak jsou přehledné

za mě vždy naprostá spokojenost, osobní přístup, rychlé doručení, doutníky vždy v příkladné kondici a NIKDY nebyly poškozeny!

• Vše ok!

• Dobrá komunikace
    • Při ověření věku chtějí celý datum narození. Rok by měl stačit.
    • Datum narození nejde vyplnit přímo na stránkách.

• Komunikaci
    • Delší doba dodání

• dodáno druhý den po objednávce

Objednávka byla vyřízena velice rychle a zboží dorazilo v pořádku :)

• Osobní přístup
    • Rychlé reakce
    • Naprostá spokojenost
    • Ověřování věku, za to ale může zákon, ne obchod, tím se objednávka protáhla, ale z mé strany, obchod reaguje hned

• Velký výběr zboží,dobrá cena a rychlé vyřízení objednávky.

Přehledný e-shop s velkým výběrem zboží.Oceňuji rychlost a spolehlivost.Příjemná komunikace-ráda se do e-shopu vracím.

• Uzasny, rychly obchod, perfektne zabalene. Conino Lamborghini.

Urcite 100% doporucuji obchod! Profesionalni pristup.

• rychlé jednání a dodání

• Velký výběr, přehledný web
    • Trochu delší dodací doba

Vše v pořádku

• Levné humidory a doutníky za příznivou cenu.
    • -Trošku starší design webu, stejně jako celý objednávkový systém. Nebudilo to ve mě moc důvěru a tak jsem si zboží nechal raději poslat na dobírku, než platit kartou.
    • -Prodejce nereagoval na mé dodatečné dotazy ohledně nastavení zboží.

S nákupem jsem byl spokojen, humidor dorazil v pořádku a plní funkci dle požadavků.

Po obdržení zboží jsem měl menší problém s kalibrací vlhkoměru v humidoru a proto jsem se zeptal na radu prodejce. Bohužel ani teď (po týdnu) jsem neobdržel odpověď a tak jsem musel hledat pomoc na zahraničních fórech a kalibrovat metodou "pokus/omyl".

Hodně oldschool web. Neberou karty. Při přepravě poštou je podle zákona potřeba datum narození, ale to ve formuláři není, takže vám pak extra píšou.

Vybíral jsem dárkové balení, které mi přišlo polepené varováním, že kouření škodí zdraví. Proč proboha neprodávají polepené doutníky zvlášť a krabičky extra, aby nebyly hnusné. To z nabídky není poznat.

Nestačil jsem vrátit, protože se jednalo o dar.

Reakce obchodu edoutniky.cz

Dobrý den pane Luboši,

děkujeme za recenzi. Ohledně webu víme, že máme co zlepšovat, už se na tom pracuje. Můžete se kouknout na www.doutniky-humidory.cz. Stejně tak i zadávání data narození.
    Co se týče plateb kartou, ty bychom chtěli mít, ale banky vzhledem k sortimentu, který prodáváme nám platební terminál odmítli dát.

Co se týče polepů, tyto si bohužel nemůžeme upravovat, zákon to říká jasně, kolik plochy musí být polepeno a jak. S tím nemůžeme nic dělat, jsme rádi, že nemusíme mít na krabičkách obrázky jako na cigaretách. S tím bohužel nic neděláme a nalepit varování, tak aby se dalo jednoduše odlepit znamená pokutu od celníků ve výši od 50 000 Kč.

Hezký den!
    Ondřej Konečný

Všem doporučuji. Velký výběr. Přijatelné ceny.

• Rychlost,kvalita a dobrá cena.

• Rychlá expedice, dobrý výběr zboží
    • U zboží (humidoru na doutníky) chyběl český návod

• Dobrá cena a kvalita

Určitě doporučuji,dobrý výběr,cena, dodání a komunikace perfektni

• Kvalitní kuřivo

Kouřit je škodlivé.

Kvalitní a spolehlivý prodejce! Bezva ceny!