• sortiment
    • osobní odběr
    • vyšší ceny oproti konkurenci

Reakce obchodu Econea

Krásný den,

děkujeme Vám za recenzi.

U produktů dlouze zvažujeme, zda je zařadíme do našeho sortimentu. Proto v našich virtuálních poličkách naleznete pouze kvalitní výrobky, které jsme přebrali přes jemné síto. To se následně odráží i ve výsledné ceně produktů.

Aby si každý zákazník přišel na své, máme na našem eshopu pravidelné slevy, například značku měsíce. Každý měsíc máme slevy na celou jednu vybranou značku z našeho sortimentu. Dále jsme zavedli Tip týdne, kdy vybereme jeden produkt, na který běží celý týden sleva. Věříme, že Vás tyto slevy potěší :)

Mějte se moc hezky!

Lůca, Econea.cz

• vždy pošlou dříve než avizují
    • hezky a pečlivě zabaleno
    • komunikace funguje!
    • trochu vyšší ceny
    • za nákup nad 1800,- bych už neúčtovala ani poníženou dopravu

Reakce obchodu Econea

Krásný den, Lucie,

naše produkty vybíráme pečlivě a dlouho zvažujeme, zdali je zařadíme mezi ostatní v našem sortimentu. Musí splňovat několik kritérií, bez kterých se do našich poliček nedostanou.

Díky tomu, že všechny produkty pečlivě zhodnotíme, získáme pouze kvalitní výrobky, což se následně odráží v ceně. Věříme tomu, že má smysl sáhnout po kvalitnějším výrobku, který je šetrný jak pro přírodu, tak pro naše zákazníky, byť je jeho cena vyšší.

Co se týče ceny za dopravu, rozhodli jsme se snížit cenu za dopravu pro všechny. Díky tomu, že zákazníci s objednávkou nad 1800 Kč zaplatí poníženou cenu za dopravu (20 Kč), nemusí zákazníci s menšími balíčky platit plnou cenu. Věříme, že díky tomu se do našeho zeleného eshopu bude většina zákazníků ráda vracet.

Mějte se krásně!

Lůca, Econea.cz

• Rychlé doručení, dobrý sortiment
    • Vyšší cena

• Velice skvělý obchod, mají všechno za rozumné ceny a mají v podstatě VŠECHNO
    • Trochu mě zklamalo, že tester na tvrdost vody za 30,- je v podstatě klasický ph papírek za ani ne desetinu ceny, který vám vlastně neřekne nic.

Velice doporučuji

• všechny produkty splňovaly mé očekávání, nic nepřišlo vadné nebo jinak nedokonalé. Oceňuji, že věci nebyly zabalené v plastu.
    • vyšší ceny

• rychlé vyřízení
    • ekologické,tím pádem vyšší cena