výborné, doporučuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za pěknou recenzi našeho obchodu. Udělala nám radost. Jsme rádi, že jste byli s vyřízením objednávky spokojen. Váš eČlovíček.cz

• rychlost, přesnost
    • zatím žádné

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Jsme rádi, že jste byli s vyřízením objednávky spokojeni. Váš eČlovíček.cz

Našla jsem co jsem hledala a včas mi bylo doručeno. Komunikace na infolince v pohodě, velká ochota. Doporučuji ostatním.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za Vaší milou recenzi. Jsme moc rádi, že jste u nás byla spokojená. Váš eČlovíček

• Výběr, přijatelná cena
    • --

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší recenzi a také objednávku. Jsme moc rádi, že jste u nás byli s nákupem spokojeni. Vážíme si Vaší důvěry.

• Zajímavý sortiment,eko
    • O

Bez problemü

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za Váš čas, který jste věnovala vyplněním recenze na náš obchod. Jsme rádi, že jste byla u nás s nákupem spokojená a za další doporučení. Moc si toho vážíme. Váš eČlovíček.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Široká nabídka
    • Pouze ověřené zboží ve vynikající kvalitě
    • Komunikace a možnost se poradit o nejvhodnějším produktu

V obchodě nakupuji přírodní kosmetiku a éterické oleje. Jsem maximálně spokojená s širokou nabídkou a kvalitou zboží. Pokud si nejsem jistá, co je nejvhodnější, lze se s prodávající poradit. Také oceňuji opravdu velmi pečlivé zabalení zboží, aby se při přepravě nic nerozbilo.
    U některého zboží delší dodací lhůta, je třeba dát pozor, zda je zboží skladem (vždy je to označeno, takže OK).

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší recenzi a také objednávku. Jsme moc rádi, že jste u nás byli s nákupem i s naším poradenstvím spokojeni. Vážíme si Vaší důvěry.
    Váš eČlovíček

• Nabídka širokého kvalitního sortimentu. Nadstandartní služby.
    • Skvělá komunikace.
    • Rychlá dodávka
    • Bezvadně zabalné zboží, aby nedošlo k poškození.
    • Žádné slabiny jsem nenašla.

Tento obchod všem vřele doporučuji. Sama začínám pronikat do tajů aromaterapie a v tomto obchodě mi vždy dokáží poradit.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Jsme rádi, že jste byla s vyřízením Vaší objednávky spokojená. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco i v budoucnu, neváhejte se na nás obrátit.

• Přehledný web
    • Široká nabídka
    • Bezkonkurenční ceny
    • Skvělá komunikace

Obchod doporučuji
    Vstřícné jednání nad rámec objednávky
    Maximální spokojenost
    Určitě zde zase objednám

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za pěknou recenzi našeho obchodu. Udělala nám radost. Jsme rádi, že jste byli s vyřízením objednávky spokojeni a že se u nás chystáte nakoupit znovu. Budeme se těšit na brzkou virtuální shledanou. Váš eČlovíček.cz

• Mají to, co jsem chtěl koupit ...
    • Snad jen nemožnost platit kartou

Zajímavý sortiment, slušné ceny, přehledný web. Doporučuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl s vyřízením objednávky u nás spokojen. Váš eČlovíček.cz

• široká škála zboží
    • maximální vstřícnost

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za milou a hezkou recenzi. Jsme moc rádi, že se k nám vracíte, vážíme si toho. Doufáme brzy na virtuální shledanou, Váš eČlovíček.cz

• Přehlednost stránek
    • Výborná informovanost o dodání zboží

Zkušenosti s obchodem velice pozitivní, doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za parádní recenzi našeho e-shopu, máme radost, když je zákazník spokojen. Na případnou brzkou shledanou se těší, Váš eČlovíček

zboží jsem si objednal poprvé dostal jsem ho ve vemi dobrém stavu, bylo i cenově výhodnější oproti ostatním obchodům ,
    plně doporučuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste byl s vyřízením objednávky spokojený. Že zboží bylo kvalitní a cenově přijatelné. Budeme se těšit na případnou další virtuální shledanou. Váš eČlovíček.cz

• individuální a milý přístup, objednávka byla vyřízena obratem

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu a také za Váš nákup. Jsme moc rádi, že jste byla s vyřízením Vaší objednávky spokojená. Váš eČlovíček

• Velký výběr eko produktů

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za pěknou recenzi našeho obchodu! Jsme moc rádi, že jste byli u nás s nákupem u nás spokojeni a že Vám můžeme nabídnout široký sortiment :) Těšíme se třeba někdy zase na virtuální shledanou. Váš eČlovíček

Nákup zde zcela v pořádku, komunikace, rychlost odeslání - vše bezvadné. Doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za opravdu hezké hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byli s vyřízením objednávky spokojeni.
    Váš eČlovíček.cz

• Možnost osobního vyzvednutí zboží.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš čas, který jste věnovala našemu hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s vyřízením Vaší objednávky spokojená a budeme se těšit na případnou virtuální shledanou. Váš eČlovíček.cz

• přehlednost stránek
    • velký výběr
    • skvělá komunikace s odbornou radou
    • trošku delší dodací lhůta

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byla spokojená s vyřízením objednávky a poradenstvím, které poskytujeme. U výrobků z oblasti aromaterapie se může občas přihodit delší dodací lhůta kvůli zachování maximální čerstvosti (vyrábí se až na základě objednávek).
    Doufáme, že budeme mít možnost Vaší případnou další objednávku vyřídit rychleji.
    Váš eČlovíček.cz

• Odběrná místa úloženky.
    • Dlouhé čekání na objednané zboží.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Mrzí nás, že dodání trvalo tak dlouho, přestože zboží bylo skladem. Čekali jsme nejdříve na Vaší platbu a poté na přepravu na Úloženku. Tím, že se nacházíme mimo města, kde má úloženka pobočky musíme zásilky posílat přepravcem. A díky tomu se bohužel prodlužuje doba dodání.
    S pozdravem, L. Kotalíková eČlovíček.cz

• možnost osobního vyzvednutí

vřele doporučuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod a za hezké doporučení. Jsme moc rádi, že jste byla u nás s vyřízením spokojená. Doufáme, že jsme se neviděli naposledy.