• Zboží 3 roky prošlé, hnusná chuť, šlo do koše..500 v kýblu.. dík
    • přišla mi jedna nefunkční

Z cca 20 kusů Elf bar jsou tři nefunkční a několik jich po několika potazích přestalo fungovat, jak má.

Reakce obchodu ecigarka.cz

Dobrý den, občas se najde vadný kousek bohužel u každého výrobce jednorázových ecigaret za to se omlouváme, ale nejsme výrobci, vše je řádně uzavřené v originálním balení a nemáme jak zjistit 100% funkčnost, nikdo nás o této skutečnosti neinformoval, toto je hodnocení spíše na výrobce než na nás jako prodejce, samozřejmě se snažíme vyřešit i chybu výrobce, ale musí nás o tom někdo informovat.
    Za tým ecigarka.cz David.

• Rychle dodani, zbozi v poradku zabaleno
    • Jedna z elektronickych cigaret byla poskozena a nejela (jedna ze ctyr..)

Reakce obchodu ecigarka.cz

Dobrý den, mrzí nás že vám něco nefungovalo, ale nikdo nás o této skutečnosti neinformoval a i když se snažíme vybírat vždy kvalitní výrobce, tak i u nich se může objevit vadný kousek, v takovém množství jak se nyní jednorázové ecigarety prodávají je to pořád opravdu jen zlomek vadných kusů.

• Široký výběr příchutí
    • Zaslali znova novou elektronku
    • Špatný liquid
    • Strawberry ice mi přišla se spálenou hlavou
    • Všechny elektronky byli slabý ohledně příchutě

Dobry den, jsem zcela nespokojený s tím to e-shopem, protože už jich mám par za sebou, tak nejlépe muzu doporučit Vapeshop #1. S elektronkama nebyl žádný problem, prichute byli cítit až do posledního použití.

Reakce obchodu ecigarka.cz

Dobrý den, bohužel i u jednorázových ecigaret se najde vadný kousek, za to samozřejmě nemůžeme a obratem jste dostal novou, udělali jsme maximum pro náhradu za vadný kousek.
    Za tým ecigarka.cz David.

Nevím když jsem nic nedostala

Reakce obchodu ecigarka.cz

Dobrý den , bohužel za nedodání nemůžeme , došlo ke ztrárě zásilky u ČP , všechny naše zásilky jsou odesílány do 24hod od objednání , pokud vám tedy zásilka nedorazila do cca 3dnů od objednání měla jste nás kontaktovat , určitě bychom to nějak vyřešili , bohužel není v naších silách , všechny námi odeslané zásilky sledovat zda byli v pořádku dodány.
    za tým ecigarka.cz David

• Nekorektní jednání maitele obchodu

Jednání p.Davida Pavláska se zákazníkem se jeví jako vodění za nos zákazníka, nedodržení daných ujednání v úvodním e-mailu a ani nebyla dodržena telefonní ujednání mezi mnou a prodejcem. V žádném případě nemohu doporučit, sám se budu tomuto obchodu vyhýbat.

Reakce obchodu ecigarka.cz

Nikoho za nos nevodím , ale pokud kupující zadá osobní odběr je třeba také se trošku angažovat , mám denně několik osobních převzetí a jedná se hlavně o internetový prodej , a pokud zboží chcete tentýž den..zajděte si do kamenné prodejny a tam si připlaťte.. nemohu být pořád přilepený na netu a čekat na objednávky i o víkendu..

• Zbží skladem zatím nedorazilo ani po 10 dnech. Nedorazil ani žádný mail proč!!!

Reakce obchodu ecigarka.cz

Zboží je odesíláno ihned pokud je skladem , určitě jste byla informována o odeslání zboží... nemohu za to že jste mne neinformovala že vám zatím nic nepřišlo , doporučuji zajít k vám na poštu a dotázat se na balíček , občas se dopravce ani neobtěžuje informovat že vám něco přišlo... popřípadě mne prosím kontaktujte a já už to dohledám kde se stala chyba..