Obchod je velmi vstřícný a odborně poradí.
    Proto mám na tento obchod prosbu.

Dne 31.8.2023 jsem od Vás obdržel turbo1,9 DCI 120 hp 88kW 708639-5010s. Po namontování turba do vozu jsem zjistil že závada není na turbu ale na motoru. Rád bych Vám toto turbo zaslal zpět. Také bych rád obdržel mnou zaslané turbo.
    Vacík

Objednal som si turbo, zvolil som prepravu kuriérom, ktorému vrátim staré turbo. Nedostal som ani potvrdzovací mail o prijatí objednávky a nedá sa im dovolať.

Rychlost dodání.

• po mnoha urgencích a měsících jsem neobdržel vratnou zálohu za Turbo

DVA MĚSÍCE TRVÁ VRÁCENÍ ZÁLOHY

• Obchod doporučuji, rychlé jednání, "profíci"

• komunikace
    • dodací lhuta
    • slobované vrácení vratné zálohy ze strany neproběhlo už více jak 14dní

nejenže díl přišel o týden déle, než slibovala paní do telefonu. Ale pak jsou další problemy s tím, z nich dostat vratnou zálohu při zaslání starého dílu... když už reagují, tak je to samá vymlouvačka... lhůtu na vrácení vratné zálohy uvadějí 14dní... uz je to vice jak 14dní, nemam ani penize zpět a ani žádné vyjadření od obchodníka, telefon už radši ani nezvedají..

Rychlé,jednoduché,funkční.

Doporučuji vše ok

• neseriozni jednani,lzi,vymluvy

• Objednené zboží (hlava motoru), bylo na stránkách skladem. Telefonicky mi bylo sděleno, že skladem není. Prý ale není problém hlavu zrepasovat a dovézt zpět. Slíbené datum dodání bylo 15.10. Hlava ovšem nedorazila. Nyní čekám na reakci shopu

• Perfektní komunikace
    • Spolehlivost
    • Kvalita koupeného dílu

• přišlo turbo bez šroubení trubky oleje

• Neúplné turbodmychadlo , fotografie byla klamná oproti realitě.
    • Hodně dlouhá doba dodání. Týden?
    • Nekumunikativní - po třech dnech pouze strohý e-mail že akceptují objednávku.
    • Bez vyrozumění o datu dodání a PPL se taktéž ozvala až když byla u baráku.

• Žádná
    • Jednání

Telefon mi vzala nějaká blbě mluvící zenska, řvali tam děti...po složité domluvě mi řekla ať turbo objednám na e-shopu...tak jsem tak učinil..nepřišlo ani potvrzení!!od té doby nic...

• Strašně složitá reklamace

Přístup teda děs. Už od nich nic nekupuju.

• Ryhle dodani

Přátelský a profesionální přístup zaměstnanců. Termín dle mého požadavku, cena opravy tolik nezatížila rodinný rozpočet. Není lepší pocit než jistota že se mi o moje vozidlo stará kvalitní firma. Děkuji

• Obchod udává doručeni zboží do 24h! 29.4. jsem zboží objedal a ještě nepřišlo a to už jsem jednou volal kde zboží je. Paní řekla že hned zítra přijede jeden kurýr který zboží přiveze a druhý kurýr odveze starý díl. Zatím starý díl kurýr odvezl ale nový díl ještě nepřijel!!!!!! Celkem pakárna když vám zustalo na zvedáku auto bez řízení!!!!!

• Špatná komunikace

Spousta slov a skutků málo. Nedoporučuji..