• ŠIROKÁ NABÍDKA
    • RYCHLÉ JEDNÁNÍ
    • DOBRÉ CENY

Reakce obchodu EBshop.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho internetového e-shopu. Velmi nás těší Vaše spokojenost s rychlostí vyřízení Vaší objednávky.

EBshop.cz

• Super nákup v obchodě! Skválé ceny, rychlé dodání. Objednal jsem v neděli, a už v úterý to bylo u mě. Profesionální služby a komunikace. Doporučuji všem, kdo hledají rychlý nákup bez starostí. Díky moc!

• Super ceny
    • Vynikající výběr
    • Super jednání prodejců, obrovská ochota a vstřícnost

Reakce obchodu EBshop.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho internetového e-shopu. Velmi nás těší Vaše spokojenost s vyřízení Vaší objednávky.

EBshop.cz

Celkem dobré ale jsou i lepší.

• Neaktualizovaná skladová zásoba

Reakce obchodu EBshop.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho internetového e-shopu. Velice nás tato situace mrzí. Bohužel nastala situace, že se jednalo o poslední kus produktu (konkrétně o pouzdro na starší telefon, který již delší dobu není v prodeji) skladem již pouze na prodejně a ve stejnou dobu se bohužel i na prodejně prodal. Byla Vám nabídnuta alternativa, kterou jste odmítl a objednávka se tedy musela zrušit.
    Z tohoto důvodu máme v košíku i tuto informaci: “U posledních kusů Vás v případě vyprodání, budeme neprodleně kontaktovat.“

Ještě jednou se velice omlouváme za způsobené komplikace.

• Dobré ceny

Vše v pohodě jako vždy

EBshop.cz

Objednala jsem a zaplatila zboží, dalších 6dní obchod bez odezvy. Až jsem se začala dotazovat, kdy zboží dorazí, tak mi bylo sděleno, že ho nemají na skladě a vrátí mi peníze. Sami se ale neozvali. Vzhledem k tomu, že to měl být jeden z hlavních Vánočních dárků , mi to situaci dost zkomplikovalo.

Reakce obchodu EBshop.cz

tato situace nás velice mrzí. Moc se omlouváme, jelikož zde opravdu došlo k chybě na naší straně, vzhledem k předvánočnímu období a s tím spojené vyšší poptávce. Po zjištění této chyby Vám byla obratem vrácena platba, jelikož jste o alternativní produkt neměla zájem.

Ještě jednou se moc omlouváme a věříme že se tato situace již nebude opakovat.

EBshop.cz

• Nákup z domu. Přehledné stránky, včetně spracování platby.
    • Žádná !

Doporučuji !

EBshop.cz

vše v pořádku, rychlé dodání

• Komunikace obchodu.
    • Rychlost vyřízení.
    • Příznivá cena.
    • Zboží skladem
    • NIC

vše ok

• Žádné

EBshop.cz

Z obchodem jako takovým jsem spokojená. Komunikace, přehlednost web stránek, zboží. Bohužel, nešťastně jsem zvolila doručení balíku přes Balíkovnu. I přes to, že prodejna odeslala zásilku téměř ihned, balík jsem obdržela po týdnu.

Reakce obchodu EBshop.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho internetového e-shopu. Velmi nás těší Vaše spokojenost s vyřízení Vaší objednávky z naší strany, bohužel co se týče aktuální rychlosti kurýrních společností, tak je to nyní před koncem roku horší. Aktuálně evidujeme, že např. 1 z 20 balíky dorazí déle než za 2 prac. dny. I přesto, že tohle již není chyba z naší strany, se Vám za ČP omlouváme a věříme že se tato situace již nebude opakovat.

Vše vpořádku.

Nejnižší cena na trhu

• VIP program
    • výhodné akce

Nakupuji zde opakovaně, vždy velká spokojenost. Personál je ochotný a umí poradit ve výběru.

EBshop.cz

• Balíček došel brzy a nepoškozený. Výrobek je funkční, nemám zatím možnost posoudit účinnost a proto čekám jak se plašič projeví v delším čase.

Neutrální

EBshop.cz

• Super ceny a rychlé spolehlivé dodání.