Otevírací doba na netu : sobota 8:30 hod...Když přijedete na místo tak na dveřích je cedulka že je zavřeno...Jak za krále Klacka...Kdyby to dali na svoje stránky tak se netrmácím naprosto zbytečně. Systémové selhání nebo se zamyslet nad kompetentností toho kdo takové věci by měl obstarávat. Co se týká obsluhy za pultem tak naprostá spokojenost.

• Zatím nemám zboží a nevím, zda ho dostanu, takže jediné co mohu posoudit je rychlost odeslání a ta j e dobrá.
    • Bohužel, obchod má u Balíkovny zablokovanou možnost prodloužit dobu uložení, takže nevím, zda zboží dostanu. Asi se mineme o jeden den, ..... Běžně mi uložení prodlužovali, když to bylo potřeba

• Komunikuje

Na stránkách jsou zastaralé informace. Přišlo mi jiné zboží.

• Zámek co jsem zakoupil tak se do něj špatně strká klíček
    • Tento obchod nedoporučuji

• Dobré ceny zboží.
    • Špatně zvolen zpusob přepravy 123kurýr po týdnu od objednání nic nedodal ačkoliv bylo expedováno.

Obchod ok.Jen ma velmi špatně navolené přepravce.Pošta a 123kurýr opravdu nic moc.

• zveřejněná barva produktu neodpovídá skutečnosti

• Naprosto nekvalitní

Nožičky jsem kupoval pod linku, ale jsou naprosto nekvalitní.

• Design

Slabé provedení, úchyt je k tělu kování pouze přilepený, odlepil se hned při prvním užití. Je to pouze dekorace, nepoužité pro běžné užívání. Druhý jsem ani nezkoušel. Škoda vrtat.

Se zakoupeným zbožím jsme spokojeni.
    Doporučujeme změnu kurýra.

Naprosto nezodpovědné, ztratil jsem téměř 2 týdny, protože čekali na věc, kterou prostě neměli!

• Žádal jsem zkrácení lišty kvůli přepravě, díl přišel o celý 1 cm kratší.

Neznám stav objednávky, protože jsem nemohl zaplatit platební bránou - problém s časovým limitem. Tak nevím, jestli objednávka ještě probíhá!

• Dlouhá čekací doba
    • Obchod nereaguje na dotaz ohledně dodání.
    • nedodržení termínu dodání

U jednoho závěsu chybělo ozdobné zakončení.

• posílají jiné zboží než inzerují v eshopu, jiný obrázek i parametry než doručené zboží, konkrétně nábytková kolečka. Po upozornění, žádná omluva, jen vyjádření - můžete to vrátit, divné a nesriozní jednání

Zboží dorazilo, ale v zásilce chyběl protikus :-(.

• dorazilo poškozené, špatně zabaleno

nedoporučuji

• rychlé vyřízení, příznivá cena
    • čekal bych že mě upozorním, že jsem omylem zkombinoval komponenty, které společně nefungují, dodali mi bez upozornění.

• doručili mi polovinu výrobků jiného typu než jsem objednala