Nedorozumění ohledně placení dobírky, což byla moje podmínka a za kterou jsem zaplatil. Posláno do Alza boxu, ale s podmínkou placení předem online .

Vážený zákazníku,

děkujeme za objednávku i za zpětnou vazbu. Velmi se omlouváme za zpackanou objednávku. Chyba je kompletně na naší straně. V e-shopu jsme měli kombinaci, kterou neumíme nabídnout. Nedostatek jsme již odstranili. V případě, že byste v budoucnosti uvažoval o poskytnutí prostoru pro reparát, bude moc rádi a nabízíme Vám speciální slevu. V případě zájmu se prosím obraťte na [email protected] s poznámkou "Easybat recenze". Děkujeme za pochopení a přejeme vše dobré. Tým Easybat

• napsáno bylo skladem, což nebyla pravda

• zboží mají na externím skladu (nikde to ale není napsáno)
    • dodání kurýrem do 4 hodin nedodrželi

Obchod na svých stránkách slibuje zboží skladem, po objednání a volbu "dodání kurýrem do 4 hodin" mi po 6-7 hodinách bylo oznámeno (musel jsem si zavolat, sami se neozvali) že zboží mají skladem, ale na externím skladu (nikde se toto nedočtete) a že bude doručeno jindy. Objednávku jsem zrušil a objednal jinde, kde mají zboží opravdu skladem a termín dodání dodrželi.

Reakce obchodu EASYBAT.CZ

Vážený zákazníku, velice se omlouváme za naše pochybení. Informace o skladových zásobách přebíráme od dodavatele a distribuujeme ještě týž den, pokud je zboží skladem. Tedy i kurýr by Vám dorazil ještě týž den, do několika hodin. Zboží, autobaterii, kterou jste si objednal, u dodavatele skladem nebyla a než nám dodavatel tuto informaci sdělil, uběhly 3 hodiny. Po té by Vás kolegové informovali, ale Vy jste zavolal dříve. Ještě jednou se omlouváme. Víme, že tento model autobaterie byl nedostupný také u ostatních prodejců, proto jste si pravděpodobně objednal jinou značku. Přejeme ať Vám autobaterie dobře slouží řadu let.

• žádná

Baterie rok ležela skladem (dle VČ), kontakty zoxidované, kapacita malá

Reakce obchodu EASYBAT.CZ

Vážený zákazníku, děkujeme za zpětnou vazbu a mrzí nás Vaše nespokojenost.
    Na naši obranu uvádíme, že výrobce deklaruje prodejnost autobaterie jako čerstvé až 18 měsíců od data výroby. Ve skladech našeho dodavatele baterie určitě rok neležela, protože se jedná o nejprodávanější model vůbec. Jiná věc je, pokud baterie ležela delší dobu na skladě výrobce. Bohužel není v našich silách vracet dodavatelům akumulátory a tvrdit, že jsou staré, když jsou v pořádku a čerstvé. Což je Váš případ. Zkrátka a dobře, roční stáří není žádná vada. Zoxidované kontakty mohou indikovat únik kyseliny u pólových zakončení. To je vada. Nebo se jedná pouze o znečištění z výroby, pokud se na olovu objevil jen mírný šedý povlak, a to není problém. Rozhodující je pak stav nabití při doručení. Pokud bylo napětí akumulátoru příliš nízké, existuje riziko vady. Pokud máte podezření, že je akumulátor vadný, kontaktujte nás prosím s reklamací. Omlouváme se, někdy se výrobní vada projeví i několik měsíců od výroby. Pokud bylo napětí v pořádku, např. 12.5 V a více, můžete být klidný a akumulátor v klidu používat. V případě dalších dotazů prosím neváhejte a pište na [email protected]