• Vcelku nepříjemná chuť v porovnání s geisha, Catea Boba a dalšími je easy2go 4/10. Měl jsem objednané 2 příchutě a obě za nic nestály.

Reakce obchodu www.easy2go.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Zrovna příchutě, které jste si objednal jsou mezi nejoblíbenějšími s dobrým hodnocením. Bohužel mnoho lidí mnoho chutí.

• Možnost vlastního mixování

Dobrý obchod dobrý produkt.

• Rychlé dodání a doporučují
    • Moc byl cítit zelený čaj

Bubble Tea bylo moc dobře a rda bych doporučila všem moc děkuji za výbornou chuť.

• výběr zboží
    • rychlá expedice
    • různé způsoby doručení

• I přes to že mi omylem byla zaslána jiná objednávka obchod me okamžitě kontaktoval a situaci semnou řešil, to je u me obrovské plus
    • Produkty vyborné už mám na cestě další objednávku

Doporučuji!!

Námoje jsou chuťově moc dobré a urcitě objednáme znovu

Děkujeme

Super,vse v pořadku

Děkujeme

• Skvělá komunikace, bleskové dodání.

Obchod mně již informoval o odeslání balíku, bohužel opět potíže s doručením u GLS. Ani se balík nepokusili doručit a oznámí, že doručit nelze. Chápu, že za to obchod nemůže, ale ráda bych měla možnost si vybrat dopravní společnost. S GLS sama nemám dobrou zkušenost.

Reakce obchodu www.easy2go.cz

Děkujeme moc za recenzi. Dopravce GLS jsme vybrali z důvodu, že naše balíčky doručí spolehlivě, rychle a hlavně šetrně. Bohužel u jiných dopravců jsme měli hodně poškozených zásilek a tak jsme zvolili pouze tohoto dopravce.

• Rychlé zpracování
    • pouze doprava gls, chtělo by to alespoň 2 možnosti volby

• Výběr produktů
    • Ceny
    • Péče o zákazníka

Jsem spokojená

• Rychlé dodání, zboží perfektní,

Děkujeme moc za recenzi a jsme rádi že jste spokojeni :-)

• Vše proběhlo rychle, plné láhve ,spoustu kuliček i hvězdiček. Pití moc dobré.
    • Dvě prasklá brčka ☹️

Nakoupím klidně znovu , když bude vše ok

Reakce obchodu www.easy2go.cz

Děkujeme moc za recenzi a jsme rádi že jste spokojeni :-) Mrzí nás že brčka se poškodili dopravou. Příště pošleme navíc.

• Rychlá reakce
    • Rychlé doručení

Děkujeme moc za recenzi a jsme rádi že jste spokojeni :-)

Příznivé ceny, zboží dorazilo v pořádku, plyšové bubble tea vypadá moc hezky. Chuť zatím nemůžu ohodnotit, protože se jedná o dárek

• Skvělá komunikace, pěkně zabaleno, ochota

Určitě znovu nakoupím, příjemné jednání a přístup nad rámec ostatních obchodu.

Dobrý obchod produkt kvalitní.

• Hezké balení
    • Příliš sladké
    • K objednávce nedorazila brčka
    • Příliš chemická chuť

Nedoporučuji a znovu už neobjednáme

Reakce obchodu www.easy2go.cz

To nás velmi mrzí, že jste nebyla spokojena, ale asi chápeme i proč... Jelikož jste si k poznámce u nákupu napsala že očekáváte nějaký dárek, ale k takové malé objednávce nelze přidat hodnotný dárek, tak jsme Vám poslali aspoň samolepky se smajlíky (asi jste očekávala hodnotnější dárek což u objednávky 2ks Bubble Tea není možné). Co se týká brček jsem si 100% jist, že se do objednávky dali, jelikož jsem Vám osobně balil objednávku. Sladkost a příchutě jste si zvolila sama v objednávce. Takže vaše hodnocení bereme spíše jako vaše zhrzení, že jste nedostala hodnotnější dárek o který jste si sama napsala v poznámce. Běžně nakupuji u jiných e-shopů a nenapadlo by mě napsat si tam jen tak o dárek :-) Takže děkujeme za recenzi která nás spíše pobavila :-)

Velmi kvalitní dobrý produkt.

Reakce obchodu www.easy2go.cz

Děkujeme za hodnocení :-)