• Vyrobení zrcadla na míru v krásném rámu.

Skvělá komunikace, maximální vstřícnost a naprosto fantastické balení. Jednoznačně doporučuji.

• Zrcadlo na míru,perfektně zabaleno,rychlé dodání.
    • Nevím.

Výborná služba,pěkné koupelnové zrcadlo na míru s výběrem rámečků,rychlá dodávka. Prostě skvělá služba za rozumnou cenu.Doporučuji všem co mají problém sehnat zrcadlo v mírách které potřebují.

• Krehky a narocny material jako zrcadlo je doruceno primo doma, na miru, bez problemu. Jednoduche process na objednani pres internet.
    • Toto je prvni nakup. Zatim vsechno bylo perfektni.

Potřeboval jsem velký zrcadlo na miru a zboží dorazilo za 3 dni perfektně zabaleno a ochraněno. Doporučuji.

• Zrcadlo na míru. Rychlé dodání. Zrcadlo dorazilo v pořádku.

Skvělý obchod! Určitě doporučuji. Až někdy budu chtít další zrcadlo, určitě objednám tady! :)

Perfektně zabalené zrcadlo pro přepravu. Profesionální práce!!!

• Na zrcadla je to asi opravdu specialista. Překvapila mě kvalita balení (zrcadlo upevněno pomocí montážní pěny v dřevěném transportním rámu)

Všechno naprosto v pořádku. Doporučuji

• Konfigurace zrcadla přesně podle přání zákazníka.
    • Nic mě nenapadá :)

Zrcadlo bylo pro přepravu velice kvalitně zabaleno, aby nedošlo k poškození.

Kvalitní služba ve všech ohledech

• mnoho variant zrcadel na míru
    • dobrá dodací lhůta
    • výborná komunikace

Zrcadlo dorazilo perfektně zabaleno v dřevěném rámu , navíc zajištěno pěnou. Má přesný rozměr jaký jsme chtěli. Další možnosti jsme sice nevyužili, ale firma nabízí také široké varianty rámů, fazet a dalších vylepšení zrcadel. Určitě doporučuji.

doporučuji - rychle, kvalitně,
    výborné, bezpečné balení pro přepravu
    snad jen na webovkách e-shopu by mohla být uvedena šířka rámu, obrázky zkreslují. Ale na dotaz odpověď firmy obratem.

• Nabízí možnost zrcadla na míru dle přání zákazníka.
    • Výborný je konfigurátor zrcadla, kde si zákazník přímo navrhne zrcadlo dle svých představ a zrovna i zjistí, kolik ho bude zrcadlo stát.

Maximální spokojenost.
    Doporučuji.

• Zrcadlo na míru se všemi možnými i nemožnými vychytávkami

Neváhejte

• Zrcadla na míru
    • Jen možná délka dodací lhůty, ale vzhledem k tomu, že šlo o zakázkovou výrobu to není špatné ;-)

Obecná spokojenost

• Obchod je výborný slabiny jsou v dopravě zboží. Když musíte přemlouvat řidiče aby vám dodal zboží když ho už 5 dní vozí v autě a nakonec si pro něj musíte dojet 10km do vedlejší vesnice protože se řidiči už nechce otáčet auto....

Reakce obchodu E-ZRCADLO

Omlouváme se, tohle budeme řešit s přepravní společností.
    Děkujeme za upozornění.

• možnost zadání vlastních parametrů zrcadla

• Přehledná objednávka zrcadla na míru
    • Žádné

Perfektní komunikace a rychlé jednání, extra rychlá přeprava, bezpečně a precizně zabaleno

• Super zabaleno!!!! V rámu a zapěnováno. Doporučuji, krásné, cenově dostupné.

• možnost vybrat si zboží na míru, výborná komunikace, poradenství po telefonu
    • nic mě nenapadá

mohu vřele doporučit