• Rychlost, spolehlivost, kvalitu
    • nevím o žádných

Nakupovala jsem již po několikáté s obchodem jsem maximálně spokojená

Reakce obchodu Spodní prádlo E-velina

Dobrý den, děkujeme za Váš čas s vyplněním dotazníku, velice si toho vážíme. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Hezký den

Maximální spokojenost, doporučuji

• Cenu
    • náhodně

Velice milá vstřícná majitelka, mohu jen doporučit

[email protected]

• jediná slabina ?? trefit se s velikostí, já zboží znám, které jsem si objednala, takže výhoda.

byla jsem maximálně spokojená s rychlostí dodání.

[email protected]

• skvělé zboží a skvělá komunikace s obchodem

Všem dopoučuji.

[email protected]

• Nabízí prádlo, které nemůžu v kamenných obchodech sehnat
    • Nemá

Doporučuji, vstřícná okamžitá komunikace, perfektní zboží

• - rychlé vyřízení objednávky
    • - atraktivní akční nabídky (přesto, že je omezený počet ks, které za akční cenu můžete koupit - na 1 ks)
    • - zajímavý sortiment zboží

Nakoupila jsem zde poprvé a vše při této objednávce proběhlo tak, jak má. Takže se sem v případě potřeby ráda vrátím a obchod můžu s klidným svědomím doporučit i ostatním.

• nejnižší ceny
    • škoda, že prádlo, které nakupuji není ve více barvách.

budu zde vždy nakupovat. mám vyzkoušené a nehodlám měnit. jsem 100% spokojená.

• Dobrá komunikace.
    • Nevím

Jsem velmi spokojen.

[email protected]

• Vynikající komunikace s paní majitelkou. Velmi ochotná. Takto by se měl chovat každý obchodník. Naprostá spokojenost.

• Kvalitní zboží
    • Žádné

Mohu jen doporučit.

• - přehledný obchod
    • - dodržení slibovaného termínu dodání

Obchod doporučuji vyzkoušet ostatním.

• detaily zbož
    • přehlednost
    • -

dobré zboží i ceny

[email protected]

• Nakupuji uz leta tuto znacku v kamenem obchode a teprve nyni me napadlo si objednat pradlo od Vas kde je to mnohem levnejsi.

Jelikoz znam pradlo ktere jsem si u Vas objednala bylo to pro me jednoduche . Takze cena ta vedla.

• rychlost vyřízení objednávky,
    • přehlednost produktů,
    • úspora času
    • kvalita zboží
    • žádné jsem nenašla

V obchodě jsem nakoupila, neboť používám kvalitní prádlo známých značek,obchod měl požadované výrobky na skladě. Obchod označuji jako velmi dobrý, rychlý a za přijatelné ceny.
    Nadále budu využívat tento obchod a již jsem jsem ho doporučila kolegyni v práci.

• Rychlost vyřízení
    • O žádných nevím

100% spokojenost

• Dobře ceny

Doporučují u nás vobchodech tato značka moc není a určité stoji vic

• Kvalitní zboží
    • výborné ceny
    • Skvělá komunikace
    • Výborný servis
    • Bez slabin

Velice ochotná majitelka obchodu, která dokáže zákazníkovi s výběrem poradit, rychlé dodání produktů - objednáno ve čtvrtek večer, v pondělí bylo zboží doručeno.

[email protected]

• zatím ma ty nejnizsi ceny které jsem nasla,a doufam ze potrvaji dále.

je to superobchod ma sirokou nabidku sortimentu,doporucuji vsem

Jsem velmi spokojená