Na eshopu jsem objednala počet ks za konkrétní cenu, eshop takto objednávku převzal, poté byla deklarovaná cena u jednoho ks změněna o více než 40%.
    Jednání je pro mne bohužel neseriozní a obchod nemohu doporučit.

Reakce obchodu Spodní prádlo E-velina

Dobrý den, děkuji za hodnocení. Objednala jste 2 ks stejného zboží z výprodeje, bohužel dostupný za výprodejovou cenu byl poslední kus. Byla jste informována, zda budete mít zájem o 1 kus, případně druhý kus ze stálé nabídky za plnou cenu nebo objednávku zrušíme. Objednávku jste tedy zrušila.
    Hezký den

• všechny

nekomunikují

Reakce obchodu Spodní prádlo E-velina

Dobrý den, zboží jste objednala v době naší dovolené, o které jsme na shopu dostatečně informovali. Hned v pondělí 18.8. 11:46 jsme vás informovali e-malem, že vaši objednávku musíme bohužel stronovat z důvodu vyprodání zboží. Zkuste pohledat v přijatých zprávách ze dne 18.8., jistě e-mail dohledáte. Máme od vás pouze přijatou objednávku, na kterou jsme reagovali, žádný jiný e-mail na který by jsme měli reagovat nepřišel. Není tedy pravda, že by jsme nekomunikovali.
    I přes negativní hodnocení vám přejeme hezký zbytek léta.

[email protected]

• Účtují si expedicni výdaje při výměně zboží a dokonce mi byl odecten expedicni poplatek,když jsem 1 ks zboží (měla jsem objednano celkem 5 ks) vrátila (zaplatila jsem tak 2x poštovné).

Byla jsem spokojena s kvalitou zbozi,nikoliv však s obchodními praktikami.Z toho důvodu obchod nedoporučuji.Je spousta jiných obchodů,které Vám nabídnou lepší obchodní podmínky.

Reakce obchodu Spodní prádlo E-velina

Dobrý den, děkujeme za hodnocení i když negativní a možná trošku mstivé. Již jsem vám odpověděla i na e-mail. Vaše původní objednávka byla za více jak 1700 Kč. Poštovné zdarma máme při objednávce nad 1700Kč, poštovné jste tedy žádné neplatila a zboží bylo odesláno na naše náklady. Ano, pokud zákazník chce zboží vyměnit, zaplatí si znova poštové (pokud je cena zboží nižší než 1700 Kč), na tento dotaz jsme vám odpověděli a zboží jste tedy vrátila a nechtěla měnit. Jelikož jste vrátila 1 kus a hodnota ponechaného zboží byla nižší než 1700 Kč, nevztahuje se tedy na tuto objednávku poštovné zdarma a bylo vám zpětně doúčtováno. Tuto informaci máte i v obchodních podmínkách.
    Hezký den

[email protected]

• Neměli zboží, které bylo vystavené...

• Nákup z domova.
    • Cenové zvýhodnění proti kamenným obchodům.
    • Velmi špatná komunikace se skladem.

Doufám, že se zlepší vnitřní komunikace a potom není námitek.

• Bohužel nejsem spokojena s číslováním spodního prádla. Vůbec neodpovídá.

• Našla jsem zde produkt, který jsem potřebovala
    • Oddělení péče o zákazníka - komunikaci se zákazníkem.
    • Zboží jsem objednala a přišel mi pouze automaticky vygenerovaný email s informací - objednávka přijata a následně objednávka se vyřizuje. Po dodací lhůtě v emailu nebyla ani řádka a tuto informaci jsem neobdržela dodnes, takže nevím, zda mi zboží někdy přijde.

Možná bych si příště koupila jen zboží, které je skladem...

Reakce obchodu Spodní prádlo E-velina

Dobrý den, dodací lhůta je napsána u každého detailu zboží. Jedná se o dobu, kdy bude zboží v e-hopu připraveno k odeslání.
    www.e-velina.cz

• rychlost dodání
    • komunikace

ujde to

• Je to kvalitní zboží(první zkušenost) Za přijatelnou cenu Dobře padne velikostí
    • Zákazník si nemůže prohlédnout zboží zblízka a vyzkoušet

Určitě vyzkoušet,za vyzkoušení to stojí

• Líbí se mi možnost prolédnout si zboží
    • nejen na obrázcích z krabiček,to je skvělé
    • Dobrý přehled,výběr a popis zboží
    • Perfektní domluva s prodávající
    • Nevím o žádné

Obchod mě zaujal celkově,svým designem,
    přehledem a popisem i cenami zboží.
    Ráda budu nakupovat i nadále,protože se
    mi libila komunikace s paní Paulíkovou,
    dobře mi poradila.
    Rychlé dodání zboží.
    Novinky,které nikde jinde nejsou a hlavně
    jejich prezentace /videa/ se mi velice líbí
    Určitě Váš obchůdek doporučím,protože
    je velice spolehlivý,reaguje brzy novinkami,
    je hezký a je s prodávající příjemná
    komunikace