• rychlá dodávka

Jednalo se o naší první objednávku a doručení bylo perfektní.

Od prodejce jsem neslyšel. dopravce informoval, že objednávka čeká na přijetí. je to už 5 dní !!! kdybych platil online, byl bych velmi znepokojen.

Reakce obchodu e-Tejpy

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším obchodem. Váš balíček byl již opravdu předán dopravci. Po kontrole Vašeho balíčku nám není jasné, proč ho dopravce stále nemá ve svém systému.
    Slibujeme Vám, že zítra v pracovních hodinách dopravce kontaktujeme a problém ihned vyřešíme.
    Ještě jednou se omlouváme za tyto nepříjemnosti a v případě dalších dotazů nás kontaktujte na: [email protected]

Štěpán Obrusník
    tým e-Tejpy

Objednané zboží dorazilo rychle. Platila jsem předem.
    Vše OK.

• cena - levnější zboží než na jiných e-shopech
    • doručení - extrémně rychlé, za 2 dny jsem měla zboží u sebe

• Rychle vyřízení

Rychlé doručení

Jednání na úrovni , nabízejí zboží ,které v závěru nemají, Sice dají adekvátní náhradu , hrozný dopravce!

Vážená paní Vlasto,

velice nás mrzí Vaše zkušenost s naším obchodem a dopravcem. Bohužel chování dopravce neovlivníme...
    Co se týče produktů které jsme nabízeli a nabízíme, tak se bohužel stala chyba u dodavatele, který nám nedodal dostatek ventilů k láhvím a museli jsme tuto situaci urgentně řešit. Jelikož chápeme, že naše produkty si lidé koupí mnohdy z urgentních důvodů, psali jsme Všem maily ohledně opoždění odeslání balíku a případnou výměnu za jiný/obdobný produkt.

tým e-Tejpy

Láhev s inhalačním kyslíkem byla prázdná.
    Čekám na vyjádření eshopu, prozatím nedoporučuji. Stát se může cokoliv, ale jsem velmi zklamaná.

Po omluvě s dodávkou mi bylo doručeno "neověřené" zboží, které neodpovídá popisu.

Reakce obchodu e-Tejpy

pokud máte jakékoli problémy s dodaným zbožím, ozvěte se nám na [email protected], abychom mohli tuto situaci náležitě vyřešit.
    Děkujeme.
    tým e-Tejpy

• Na zavolani ochotne vysvetlili vse, pomohli

dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu e-Tejpy

rádi bychom se Vám omluvili za dlouhou dodací lhůtu. Bylo to způsobeno výskytem nemoci v našem týmu, a proto jsme z důvodu bezpečí nás a našich zákazníků byli nuceni vše řádně vydezinfikovat a pracovat v omezeném počtu lidí. Zároveň jsme se potýkali s enormním nárůstem objednávek, které jak už víte nebylo v našich silách odesílat včas.
    Nyní jsme připraveni odesílat objednávky včas a napravit tím reputaci našeho obchodu.

• velmi rychlé jednání
    • objednávka odeslána obratem

• Skvělý přístup při předání zboží

• Dlouhá doba dodání zboží skladem (týden)

tým e-Tejpy

Obchod mě 10 dnů od objednání nekontaktoval ohledně dodání objednávky.

• Bez komunikace

Zboží po 10 dnech stále nikde